2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar üzgünüm hamileyim 5 haftalık sanırım tam kesin tarihte belli değil. Çok ağladım ama artık yapacak bir şey yok hayırlısı olsun

eliff korunmadınmı neyle korundun yada :26:

ne diyeceğimi bilemedim kelimelerim kifayetsiz Allah ım hayırlısını verr :84::83:

olmayanlara ver ama bana verme elimdekinide almaaaaaaaaaa

maşallah subhanallah
benim kız da bir haftadır 12.00-12.30 civarı yatıyor.
3-4 kez uyanıp emerek ertesi sabah neredeyse saat 10.00'na kadar uyuyor
ben bir iki saat erken yatsın sabah 8-9 gibi uyansın istiyorum..

bazı yorumlar okudum, birkaç hafta sonra başlayacağım bu uyku eğitimine.
4,5-5. ay civarı..
ama eşim bu işe çok bozulacak. çünkü uyku için kızın ağlatılmasından nefret ediyor..

ben hiç kucağıam almadım kafası düzleşti bebein
kafası düzleşti derken ne kastediyorsun canım?

aile hekimi bana olabilidiğince yüzüstü yatır dedi..
ben de uykusunda kafasını sağdan sola çevirebildiğinden beri yatırmıyorum, korkuyorum dedim.
o zaman gündüz sen yanındayken öyle yatır dedi.. en yararlı pozisyon dedi.
akşamları da bi gece sağ tarafa, bi gece sol tarafa yatırıyorum..

Kızlar üzgünüm hamileyim 5 haftalık sanırım tam kesin tarihte belli değil. Çok ağladım ama artık yapacak bir şey yok hayırlısı olsun
ne diyeceğimi bilemedim, hayırlısı olsun herşeyin..

muayene mi oldun, kan testi falan mı yaptırdın?

eliff korunmadınmı neyle korundun yada :26:

ne diyeceğimi bilemedim kelimelerim kifayetsiz Allah ım hayırlısını verr :84::83:

olmayanlara ver ama bana verme elimdekinide almaaaaaaaaaa

Canım zaten topu topu 4-5 sefer beraber olmusuzdur ondada hiç içime bosalmadi ona rağmen oldu Allahtan ol dedimi gerisi yalan ben büyük konuştum üçüncüyü düşünmüyorum dedim her şey bizim hesabımıza göre olmuyor ışte bununda bu sınavla öğrenmiş olduk

Muayene oldum canım kesin yani

Cnm valla bende ne diyim bilemedim, Allah yardımcın olsun, hayırlı ve uslu evlat olsun.
Ya bana da korku saldın yanlız bizde geri cekilme yapiyos eşimi bi türlü ikna edemiyorum prezv kullanmaya. Dr um emzirmeye engel olmayan 3.aydan sonra kullanılabilir ilaçlar var demişti. Bi görüşsem mi onla, gerçekten güvenilir mi acaba o ilaç

kuzucum kim isterki ağlatmak o sesi duymak ahanda şimdi kaşımda mırıl mırıl eşim kulaklarına pamuk sokmaya kalkıyor hele o babasını nasıl özlüyor görünce kahkahalar atıyor ama bu adamlar duygusuz

çok uyuyor emiyor yatıyor kafası dizleşt annem yan yatır diyor azck şekli bozulmş diyor

Allah hayırlısını versin canım bende büyük konuşmayayım Allah ım yazdıysa bozsun

ben içime boşlmdn prezervatif ve geri çekilmeyle hamile kaldım :26:

şimdi sprial+prezervatifle korunuyorum ama diğer ay 4,5 aylık olunca hapa başlıyacağım inşallah

canım allah kolaylık versin hakkında hayırlısı ne dicemi bilemedim:44:benim regl günümde 7 gün gecikti günlerce uyuyamadım ebe bu düzensizlikler normal dedi ama annem ben 2 buçuk aylıkken kardeşime hamile kalmış o yüzden korkuyodum neyse bugün regl oldum çok şükür:18: dışarı boşalma ile korunuyoduk ama daha asla

Son düzenleme:

Canım geri çekilme yöntemi örnekte olduğu gibi riskli dr görüş muhakkak bi yontem bul

bende öyle yapıyordum ne güzel uyuyordu bebeğim. ne zaman ki süt slerjisi old. öğrendik ağrısından, ağlamasından ne yapacağımızı şaşırınca sallamaya alıştı. ben diyete girdim. kızımın ağlamaları kesildi fakat gel gelelim kucakta sallanmaya alıştı( benim kızım da senin ki gibi 9-9.30 gibi uyuyor akşamları 2-3 saatte bir kalkıp emziriyorum sonra tekrar uykuya devam. taki 7'ye kadar. sonra bizim de bir oynaşma saatimiz oluyor sonra tekrar uyuyor:) fakat gündüz uykuları kısa oluyor. yarım saat falan uyuyor böyle olunca dediğin gibi3-4 kez kucağımda uyutmak zorunda kalıyorum:)

yalnız şu kaldır yatır yöntemi neymiş merak ettim????

anamm hayırlı olsn canım.. kısmet işte..

benm de kokuya hassasyetm var bi kaç gundur, henuz hiç regl olmadım, acaba ben de bi test mi yapsam??

Canım ben ağustos annesiyim ben de doktora gittim geçen gün sana spiral takamam uyutmam lazım ama emziren anneler için doğum kontrol hapı var dedi onu yazdı adı cerazette,düşük dozda hormon içeriyormuş.aldım okudum prospektüsü bebeklerin gelişimini takip edin dikkatli kullanın yazıyor valla cesaret edip kullanamadım.bi de sezaryenliyim 2 yıl gebelik yok dedi dr,zor bi durum(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…