2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ne diyim Allah hakkında hayırlı olanı versin İnşaallah

Son düzenleme:

dün bu mesajı okudum, ve hiiiii:83: diye bi bağırdım..
eşim noldu dedi.. ben de arkadaşlardan birinin hamile olma ihtimali varmış, yarın doktora gidecekmiş dedim..
adamın yüz ifadesi şu:18:

elifnaz, hemencik iyi haberlerle gel de bizi de merakta bırakma..:26:

4. aydan itibaren uyku eğitimine başlanabilirmiş..
kızım şuan kundakla, ağzında emzik ve müzikle uyuyor..
emziği sadece uyurken veriyorum, dün akşam emziksiz uyutayım dedim. çığlığı bastı:84:

ben kundan yapamıyorum yaptırmıyorrrrr doğduğundan beri elleri açık olmassa uyumuyor eldivende kulanmadım ben

emzik almıyor dudağını emiyor ve aşırı salyalı snaiyede ağzını siliyorum önü hep yaş acaba napcam diş hazırlığımı :44:

ben artık kundak yapmıyorum. çünkü ne zaman kundak yapsam çığlık atarak korkulu gözlerle uyanıyordu.. şimdide kundaksız durmaya alıştı..
ama emziğimiz hep ağzımızda.
bazen emziği sakız çiğnermiş gibi yapıyor vermeye çalıştığımda..
bu sabahta doğru düzgün uyumadı. eşim sabah 5.45 de evden çıktı. kızım o zaman uyanıktı.. saat 7:30 a kadar uyumadı ve uyutmadı..
salla salla bacaklarıma kramp girdi.. agulayıp duruyor. sinir etti beni.. :84:

nasıl becerdin peki?
yatır kaldır sistemiyle mi?
ve gündüz de o şekilde mi uyuyor?
emzik?

dur sakin ol benim bebeğim hiç ağlamadı doğarkende ağlamadı bu içime dert oldu
düzenli emzirdim saati saatine hiç ağlatmadım ağlatmıyorumda
emzik kızım hiç almadı suyu bile bardakta içiyor

beşiğine yatırıyorum kendi kendine doğduğundan beri uyuyor bakınıyor bi 5 10 dkka
demin mesela öptüm saçını okşadım iyi gecelr bebeğim dedim uyumuş

sen bi yazı paylaşmıştın yatır kaldır felan onu okudum benm yaptığımın aynısıydı zaten herşeyin idüzenli yapıyorum kısaca

mesela akşam 9 10 gibi yatıyor saba 6da uyanır emiyor 1 1,5 saat koklaşıp oynuyoruz emiyor geri uyuyor böle günlük 3 4 kez

maşaallah sana ve kızına canım.. İnşaallah hep böyle devam eder..

bende kızımı gerekli olmadıkça sallamıyorum.. karnı toksa, altıda temizse emziğiyle uyuyor çoğu zaman

maşaallah sana ve kızına canım.. İnşaallah hep böyle devam eder..

bende kızımı gerekli olmadıkça sallamıyorum.. karnı toksa, altıda temizse emziğiyle uyuyor çoğu zaman

amin canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

çocuk ağlıyrosa ya karnı aç ya altı pis yada gazı var

ben hiç kucağıam almadım kafası düzleşti bebein

amin canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

çocuk ağlıyrosa ya karnı aç ya altı pis yada gazı var

ben hiç kucağıam almadım kafası düzleşti bebein
Evet canım haklısın.. ben hepsini tek tek kontrol edip öyle yatırıyorum..
Eşim sağ olsun geldiği gibi kızı kucağına alıyor.. Ağlatana kadar kucakta tutuyor.. Ee tabi susturmak bana kalıyor..

Yüz üstü yatırıyormusun kızını?
:44:Ben yatırıyorum.. ilk başta kollarında destek alarak kafayı kaldırıp etrafa bakınıyor. Sonra da yorulup ağlamaya nazlanmaya başlıyor..
Annecim böyle böyle öğrenceksin emeklemeyi diyorum.. iyice nazlanıyor..

senn eşşin ilgileniyormuş biizmki tosuncuk diye kucağına almıyor ağır diye e benim cnaım yokmu
yatırmıyorum arada kucağımdayken yatırıp 3 4 dkka kaldırıyorum . yüzme pozisyonuna geliyor ayalar felan balık gbi tıstısıyor kaldırıyorum

ooooo nazlııııı kızzz maaşallah kırk binkere sennkinde salyası varmı ya benmki üszerinde elbise durmuyor günde 3 4 elbise değiştiyorum

Kızlar üzgünüm hamileyim 5 haftalık sanırım tam kesin tarihte belli değil. Çok ağladım ama artık yapacak bir şey yok hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…