2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ay canim insaallah..ben de 11. haftam gibi Türkiye ye gidecegim ayrildigimda ordan bebis filan yoktu, simdi göbüsümle dönmek istiyorum belki benimkide o zamana belli olur:))) ama seninkine bayildim maasallah annesi

Olur inşaALLAH annesi olur kocaman olur. Ben zayıf yapılıyım göbek falan yok. Öyle olduğu halde böyle senin belki daha büyük olur :)

Olur inşaALLAH annesi olur kocaman olur. Ben zayıf yapılıyım göbek falan yok. Öyle olduğu halde böyle senin belki daha büyük olur :)

:)))))agzindan bal damliyor valla..saglikli olsunlar da minicik göbüs olsun farketmez tabi ama yine de heves ediyor insan..yok benim acck kendi göbüsüm vardi öle cok zayif bi insan degilim belki de normlde karnim düz olmadigindan simdi accik da warsa farkedemiyorumdur..

kızlaar ne yapacagımı bılemıyorum su bulantılar beni maffedıyor

canımmmm benimmmm benimde midem bulanıyorr zorluyorr ama ben midem bulandıkça gülüyorummm çünkü mide bulantısı olan kişilerin bebekleri sağlıklı olduğunu gösteriyomuş... nette okumuştum... yani bebeğim sağlıklı çok şükürr diye düşünerek mide bulantımı unutmaya çalışıom canım bneimmm snde öyle düşünn gül çizi falan ye

Eki Görüntüle 302629

Buda bizim göbüşümüz teyzeleri :)

anammmmmmmmmmm maşallahhhhhhhhhh arada 1 hafta varr benim göbüşümde çıktıı ama yemekten sonra normalde o kadar yok

ben şimdi aile hekimliğine gidiyorum kontrolee gelince yazarım öptümmm

:) canım 1 hafta o kadar farkediyor ki benim 1 hafta önce bu kadar yoktu. Hızla büyüyor bebişlerimiz. 10. haftadan sonra embriyo fetus adını alıyormuş. Bütün organlarının taslakları oluşurmuş.

günaydın herkese....

izmirde yağmurlu bir güne uyandık şuan sakin sakin ıslatıyor camları...ama tam uyku havası şimdi evde olmak lazımdı diyorum..herkes iyidir umarım

Günaydınnn...
İzmir'e de pek yakışıyor yağmur. Özlemişimmm iliklerime kadar çektim toprak kokusunu. Huzur veriyor yağmur bana, dinginlik veriyor ama tabii evde olmaktansa üzerimde pijamam, ayağımda pofuduklarım camdan şehri izlerken kahvemi içmek isterdim şimdi

Bu arada bende bebek cicilerinin yanından zor ayrılıyorum. Aklım kalıyor hepsinde hepsindee... Ama büyük ablam uzak benden. Sağolsun ne zaman msn den konuşsak çeşit çeşit bebiş cicilerini gösteriyor bana. Ay ben dayanamadım bunu aldım. Ay nasılsa erkekte kızda giyer diye aldım.Sen cinsiyetini öğrenince ona göre alırsın diyo...Yılbaşında gelecek bakalım cicilerimiz.

MERHABA kızlar
giremedim dünden beri
yarım yamalak okudumsorun yok gibi görünüo maşallah hepinize

Maşallah maşallah iyiden iyiye biz buradayız demeye başladı bebişlerimizzz çokk güzell ya

Teşekkürler teyzesi sizede maşaALLAH.

Yağmur rahmettir, berekettir, havayı temizler mikropları kırar der büyüklerimiz. Ne güzel İzmir yağmurlu, İstanbul sisli oldukça yoğun hemde.

günaydin canim..afrika da su an izmir gibi hafif güzel bi yagmur var..
çok güzel ya huzur veriyor...

evet izmire çok yakışıyor yağmur.bende cicileri cinsiyetini öğreneyim öyle alayım diyorum dizginliyorum kendimi..

:) canım 1 hafta o kadar farkediyor ki benim 1 hafta önce bu kadar yoktu. Hızla büyüyor bebişlerimiz. 10. haftadan sonra embriyo fetus adını alıyormuş. Bütün organlarının taslakları oluşurmuş.

aynen canımmm benimde 1 hafta önce böyle değildi MAŞALLAHHHHHHHh yavrularıımızaaa

Çok inanarak yapmamıştım ama merak duygusu işte..:)Bana erkek çıkmıştı.Bakalım hayırlısı..

bende inanmıyorum canım ama ayrı bir heycan katıyor :) zaten gelen gıdende erkekimiz ne yapıyor diyorlar bakaılım benım dısımda herkes cınsıyetını tahmın edıyor ve herkes erkek dıyor bense henuz bırsey hıssetmedim .

kızzlllaarrr günaydııınnnnnnnnnn.....gerçi öğlen oldu amaaa...bulantısı olan arkadaslar allah yardımcınız olsun bugun 6+0ım hergün yarın artık bulantım baslarsa az yemek zorunda kalacam diye bebek beslensin diye iyice yemeğe çalışıyorumm...

bana dr.daha sunu ye bunu ye demedi haftaya konusacaz ama ben 2 güne bir yumurta yiyorum sabahları mutlaka peynir domates ve bal yiyorumm.. ara öğünde kuru kayısı,fındık,badem,ceviz,kaju yiyorum azar azarrr..hergün mutlaka yoğurt ya da ayran tüketiyorum ve şu an meyve kıtlığından dolayı elma ve mandalina yiyorummm..işte sütle aram yok toplamda 3-5 kere içmişimdir..akşamlarıda kayınvalidem ne yaparsa onu yiyorumm..başka ne yemek gerekir bilmiyorum siz yazdıkça öğreniyorum işteee....inşallah bulantım olmazz

rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım bende 7+3 üm ama 2 gündür bulantı başladı bulantı olmaması için sabah yataktan kalkmadan çubuk kraker alınca iyi geliyor aklınızda bulunsun arkadaşlar çok faydası oluyor

kizlar ben hic süt icemiyorum ya..yogurt vs yiyorum ama süt nafile..dün esimle su cikolatali misir gevreklerinden aldik belki ise yarar diye iki gündür fena gitmiyo..bu gevreklerin bi zarari olur muki?gerci daha cok cocuklar icin yapiliyor ama napiim hic icmemekten iyidir diye düsünüyorum...((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…