2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canım inşaAllah son kez olur:) Dışarda yememeye dikkat edersek daha güzel olur. Bende ne zaman başka yerde birşey yeyim eve geldiğimde kötü olurum.

Günaydın canım, aynen bende 12'den aşağı uyumazdım hatta 1'i bulurdu artık erkenden uyuyorum, çok fazla uyumaya başkadım:)) Bu arada çok teşekkürler pirinç gerçekten devamlı kullanılabilen bir nimet. Akşama pirinçli yemek yapmak niyetindeydim vazgeçtim. gönlünü ferah tut rabbimin izniyle bebişinin kalp atışlarını inşaALLAH duyarsın hiçbir olumsuz cevap almadan :)

Günaydın canım, dualarına amin diyorum. Gerçekten bulantı kusması çok olan arkadaşların ALLAH yardımcısı olsun çok hızlı geçer inşaALLAH zaman çabucak 12. hafta gelirde bulantıları geçer.

canim senin hala geccmedi dime?doktorun ne diyor herhangi bi ilac kullaniyor musun?

canım fitil verdı doktorum ama fazla kullanmak ıstemıyorum tam gelısım donemı bebegın dıye gercı kullanmak zorunda kalıyoum dun ıyıydım bugun ıse geldım ama fecıyım yatacak yer arıyorum

canım fitil verdı doktorum ama fazla kullanmak ıstemıyorum tam gelısım donemı bebegın dıye gercı kullanmak zorunda kalıyoum dun ıyıydım bugun ıse geldım ama fecıyım yatacak yer arıyorum

canim benim....Allah yardimcin olsun ne diyim hani ayva ya da baska bise dogal olarak yani hafifleten bisey yok muki yesen de sana yardimci olsa?

insallah 12. haftaya az kaldi canim accik daha sabret annesi

canim benim....Allah yardimcin olsun ne diyim hani ayva ya da baska bise dogal olarak yani hafifleten bisey yok muki yesen de sana yardimci olsa?

insallah 12. haftaya az kaldi canim accik daha sabret annesi

canım herseyı denedım inanki yok yaramıyor işe dayanmamı sağlayanda bebeişim o bana guc verıyor sonunda kucagıma alacagımı dusunuyorum ve rahatlıyorum. haftaya da kontrol var gorunce belkı gecer bırazcık :)

Canım leblebi denedin mi hiç? sürekli yanında bulundur. 3-4 tane aralıklarla yemeye çalış böylelikle midedeki suyu çeker ve bulantın minimum seviyelere iner.

canım deniyorum yanımda leblebi grisini elma hersey var ama yok işe yaramıyor

kızlar günaydın
2012 temmuz annelerinin bebeklerine alacağı cicileri koymak için bir topik açtım
ilk cicilerimize ekledim daha erken ama yavaş yavaş cinsiyetöğrenmeye başlayacak kişiler olacaktır
fikir alışverisinde bulunuruz

ahh ahh anneler simdiden fedakar iste...bencede canim rahatlarsin accik minigi görünce..herseyi unutuo insan ya nasil bi mucizedir:)

ay bende o kadar cok istiyorumki biseler almak, ama cinsiyeti bekliyoruz iste..canim linkini atabiliyormusn buraya yapistirsan

ay bende o kadar cok istiyorumki biseler almak, ama cinsiyeti bekliyoruz iste..canim linkini atabiliyormusn buraya yapistirsan

bende daha çok sey almak istiyorum ama iste dediğin gibi cinsiyet ama bebek gereçlerini bile şimdiden yavaş yavaş alabiliriz
mesela oda termometresi falan ?

ayyy maasallah kirkbinkere yaaa

ne tatli canim yaa ben de habire aynanin karsisindayim ama ciksss pek bise yok..:)))tütütüttü nazar degmesin

Sağolasın canım hiçbirimizin bebişine nazar değmesin. 8. haftalarda benimde varla yok arası birşeydi şişlik gibi ama bu haftada iyice büyüdü :)

günaydın herkese....

izmirde yağmurlu bir güne uyandık şuan sakin sakin ıslatıyor camları...ama tam uyku havası şimdi evde olmak lazımdı diyorum..herkes iyidir umarım

Sağolasın canım hiçbirimizin bebişine nazar değmesin. 8. haftalarda benimde varla yok arası birşeydi şişlik gibi ama bu haftada iyice büyüdü :)

ay canim insaallah..ben de 11. haftam gibi Türkiye ye gidecegim ayrildigimda ordan bebis filan yoktu, simdi göbüsümle dönmek istiyorum belki benimkide o zamana belli olur:))) ama seninkine bayildim maasallah annesi

günaydın herkese....

izmirde yağmurlu bir güne uyandık şuan sakin sakin ıslatıyor camları...ama tam uyku havası şimdi evde olmak lazımdı diyorum..herkes iyidir umarım

günaydin canim..afrika da su an izmir gibi hafif güzel bi yagmur var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…