2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyyy ben çok mu kalın gıydırıyorum acaba?
Banyo yaptıktan sonra bazen kadife bile giydiriyorum ama hiç terlemiyor.

Bana sanki biraz kalın gibi geldi cnm benim kızım uyurken üstünü örtse ben kisa kol bile giydirmeyi düşünüyorum ama örtünmeyi sevmiyor sıcaklar da ortmedigim için kısın napacam onu düşünüyorum artık

mrb kızlar bir sorum olacak ben oğlumu hep emziriyordum genelde saat başıda emmek isterdi ama şu 3 gündür pek iştahı yok zorla 5 dk emiyor o kadar ne yapcağımı şaşırdım çişini yapıyor kakasını da günde 1 veya 2 defa yapıyor ama neden artık emmek istemiyor anlamadım zayıflayacak diye korkuyorum :26: Acaba dilinin altında mercimek tanesi kadar sarı bir şişlik olmuştu dr jel verdi ondan olabilir mi :44:

Cnm benim kızımda da oluyor arada Dr sende bazen yemek yemek istemezsin öyle dusun oda her gün aynı yemez canı istemez dedi ve artık büyüyorlar daha hızlı çekiyorlar sutu ondan da olabilir

Arkadaşlar benim oğlanın bez arada sızdırıyor, hep de belinin yanından bi bakıyorum ıslak, her seferinde olmuyor, bazen iki günde bir bazen günde iki kere, acaba ben mi yanlış bezliyorum yoksa sizde de böyle sızdırdığı oluyor mu? Prima premium care kullanıyorum diğer markaları da denedim bezden değil galiba.

7 temmuzdan bu yana devam mı ediyor canım?
ben iki aya kadar kanama olması normal diye duymuştum.
ben 13 temmuzda sezaryenle doğum yaptım, 40 çıkınca gusul aldım
ama çok hafif akıntı devam ediyor, tam temizlenemedim. :100:

bi doktora görün bakalım, ne diyecek?..

bez konusunda yazmıştım burada da söyleyeyim.
prima pampers bi paket kullandım, sızdırma vakası olmadı.
ardından canbebe kullandım hep, bir iki kez bezin emiş kapasitesinin üzerinde sulu kaka yapınca
yanlardan değil sırtından çıkmıştı
geçen eşim canbebe 3 bulamamış, molfix almış.
o paketi bitirene kadar, benimki bana yetti.. çok kaka yapmadığında dahi yandan sızdırdı.
bugün huggies'e başladık, bakalım o nasıl?

ama senin anlattığın durumun nedeni nedir bilemiyorum:44:
bel hizasından sızdırıyor diyorsun. fazla yaptığı için mi sızdırıyor acaba? :44:

yanlardan zaten bariyerleri dışa doğru elinle düzeltiyorsundur..
eğer bacaklarına iz yapmasın diye esnek bağlamaya çalışıyorsan, ondan da olabilir

Sonunda biz de gazli bebekler kervanina katildik. Kucagimdan indirince aglamaya basladi hep yemek istiyordu meger hazimsizligi varmis bagirsaklar tam gelisemedigi icin agri cekiyormus birkac gundur basladi sallayinca susuyor ya da agzi doluyken. Cok uzuluyorum doktor sadece agri kesici fitil verdi diger gaz damlalari ise yaramiyor dedi

ben huggies kullanıyorum bir kaç marka denedikten sonra.

memnunum sızdırma filan olmadı hiç bel lastiği olması çok avntajlı

kızımı molfixle büyütmüştüm.ama molfix çok sert geldi

kalitesi düşmüş gibi

Cnm benim kızımda da oluyor arada Dr sende bazen yemek yemek istemezsin öyle dusun oda her gün aynı yemez canı istemez dedi ve artık büyüyorlar daha hızlı çekiyorlar sutu ondan da olabilir

Neden oldu bilemedim ama cok üzülüyorum zorla dayiyorum memeyi göğüslerimde iyice sut birikti bu yüzden birde biraz göbeği aşağı indi galiba umarım eski haline tekrardan doner

Neden oldu bilemedim ama cok üzülüyorum zorla dayiyorum memeyi göğüslerimde iyice sut birikti bu yüzden birde biraz göbeği aşağı indi galiba umarım eski haline tekrardan doner

Bi dahaki sızdırdığı zaman bi dikkat edeyim bakayım pipisi yana mı kaymış oluyor öyle ise. Ben aşağı indirip bezliyorum ama dediğin gibi kayıyordur belki sonradan.

Son düzenleme:
Bi dahaki sızdırdığı zaman bi dikkat edeyim bakayım pipisi yana mı kaymış oluyor öyle ise. Ben aşağı indirip bezliyorum ama dediğin gibi kayıyordur belki sonradan.

Canım bebeğin cok mü hareketli eğer gaz sancısı çok ise fazla kivraniyorsa ve bacaklarını ittiriyorsa bazen sızdırma yapabiliyor bu durumlar bende prima pampers kullanıyorum ilk doğduğu günler daha sık sızdırma oluyordu şimdi biraz kilo alıp bacaklarda dolunca bezi daha iyi kavrıyor şimdi cok nadir cisi çıkıyor o da gece gazdan kivranirsa bence bez ile ilgisi yok çıkmasının ama daha uzun süre kuruluk dersen orda marka isin icine giriyor

Kizlar bu gaz sancilari ne zaman bitcek yahu?2 bucuk aylik olduk hala devam.. Ne gazman bi cocuk dogurmusum ben ya! Bide bu hafta sonu arkadaslarim gelecek topluca kara kara dusunuyorum nasil agirlicam bebekle diye. Bi yandan gaz cikaririm bi yandan talimat veririm artik

Valla ben primi premium care kullanıyorum Çok da memnunum eğer kızım fazla kaka yaparsa çıkıyor ama o kadarını hepsi çıkarır cisi daha hiç çıkmadı ki islaklik bile hissetmedim daha cisten bezi kocaman sistigi zamanlar da bile bezle ilgili olacağını sanmıyorum ben baglamadandir benim kızımda belden taşırdiginda bakıyorum bezi aşağıdan bol baglamisiz napsin

ben de dünden beri huggies organik kullanıyorum.
özellikle bel kısmındaki lastik çok iyi olmuş.
diğer markalarda böyle bi şey görmemiştim..

Bende 1-2 numaraları prima premium care kullandım,3 numaraya geçtik 1 paket prima kullandım belden tasma sorunu oluyor,huggiese geçtim dun 2. Paketi aldım huggieste kesinlikle tavsiye ederim,oğlum artik kakasini gunde 2 kere ve cok yapıyor,tasma falan yok bel bölgesi lastikli.tavsiye ederim.

ben de dünden beri huggies organik kullanıyorum.
özellikle bel kısmındaki lastik çok iyi olmuş.
diğer markalarda böyle bi şey görmemiştim..

evet özellikle oragnik pamuklunun yüzeyi öyle yumuşakki.

arkadaşım molfix kullanıyor bi huggies pamukluya birde molfixe dokundum.

molfix karton gibi geldi

Adana da doğum yapanlar doktorunuz ve hastaneniz hakkındaki fikirlerinizi alabilir miyim???
temizlik, özen, hemşilerin tavrı, odaların durumu dohumhane veya ameliyathane nasıldı, sezeryansa anestezi uzmanı nasıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…