2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hareketli de laf mı, durduğu yok sıpanın, gazı varken gazdan yokken oyun için ayaklar kıpraşıp duruyor

Bence bebeklerimizin ayı ile ilgisi yok, ne zaman kendi kendilerine dönmeye başlar daha da bi hareketlenirler o zaman geçecek bence. Benim oğlan bi ay erken doğdu, normal bebekler ne zaman dönmeye başlar bilmiyorum ama galiba biz biraz geriden takip edip biraz daha fazla gaz çekeceğiz

benim kız bu bikaç gündür dönme sevdasında..
bi görmeniz lazım, nasıl çaba gösteriyor.. az kaldı becermesine
bu sebeple altını değiştirirken bazen çok zorlanıyorum.

Kızlar yarın verem aşımız var , ben tırsıyorum biraz ya 1 ay aşımızda ateş falan bişi olmamıştı inş. bunda da olmaz.Bir de kendim götüreceğim aşıya öncekinde annemle gitmiştik.Sizlerden yaptıran var mı ? bebekleriniz rahatsız oldu mu ? İnş. olmaz yaaa

canım benim kıyamam ona benim oğlanda aynı durumda ne de olsa topik kardeşi yaa

haklısın vallahi bu oğlanlarda ne bağırsak varmış bir düzene giremediler

Son düzenleme:

Aşıyı bilmiyorum çünkü biz sadece karma aşı olduk onda da ateşimiz çıkmadı ben asıl senin profil resminde ki yakışıklı için yazıyorum onun için beğendim
maşallah tebarekellah senin o bakışlarını yerim ben nasılda bakmış boncuk boncuk

fotoğraf çekilmeyi seviyoruz yaa hemen pozlar falan veriyoruz...Seninkinin de maşallahı var tatlım nazar değmesin...

bende prima kullanıyorum ve benm başımada geldi bir iki defa. bende ayakları havada iken işediğini düşündüm. ayakları havaya kaldırınca çişi bezden beline çıkıyo sanırım

gunaydın kızlar,
ıkı gun once ınternetten kızımın ılk oyuncağını aldım. bugun geldı. aksam eve gıdınce bakalım ne yapacak?

gunaydın kızlar,
ıkı gun once ınternetten kızımın ılk oyuncağını aldım. bugun geldı. aksam eve gıdınce bakalım ne yapacak?

canım ne aldın kızına ? bızım ılk oyuncagmız cıngıraktı hedıye gelmısdı ay bayılıyodu gecenlerde annakucagının oyuncagını taktık boyle salkan yuvarlak bır ıkıde hayvan fıguru vardı once ayakları ıle vurdu onlar hareket edınce cırpınmayabasladı guldu faln ama sadece 5dk sora sınırlerı bozuldu resmen kızımın cıkarınca rahat ettı :)

Bende kızıma yumuşak oyuncaklardan almıştım yıkadım hatta ağzına falan sokar diye 1 haftadır yanına Koyuncu itiyor gülüyor falan ama uzun sürmüyor renklerine bakmak daha çok hosuna gidiyor gibi geldi bana

gunaydın kızlar,

hadi hayırlı olsun canım bol gülücükler kızına

yerim ben onu zaten psikolojileri nasıl anında değişiyor hala anlamış değilim kahkaha atarken bi bakıyorum alt dudak sallanmış

hadi hayırlı olsun canım bol gülücükler kızına

yerim ben onu zaten psikolojileri nasıl anında değişiyor hala anlamış değilim kahkaha atarken bi bakıyorum alt dudak sallanmış

ay evet benım kızda oyle kahkaha atarken dudak bukulmeye baslıyo ayy dudagı bukulurkende cıglık sanırsınkı bırı bıcaklıyo dovuyo kendısını

ben oyun halısı aldım .

oyun halısını düşündüm ama kızım biryerde uzun süre duramıyor acaba oyun halısında dururmu , hemen sıkılıyor biri başında durup sürekli onunla konuşmalı. yoksa renkli oyuncakları seviyor dikkatini çekiyor. bir tane faresi var onu tutttuğum zaman onunla konuşuyor.

kızlar bir arkadaşım ikiz kızlarına kullanmış gaz için çok iyi gelmiş peryavşan diye bi ot varmış bir tutam kaynar suya at 10 dakika kalsın 1çay kaşığı içir hemen kesti dedi

kızlar ben oyun halısı almak istiyorum.. alan varsa hangi marka olduğunu ve fiyatını yazarsa sevinirim...

Tiny love tekmele oyna jimnastik halıyı aldım ebebekten 184 lira daha uygun sitelerde var sanırım biraz araştırırsan daha ucuza bulabilirsin.oglum cok hareketli sureklide gezmek istiyordu o yüzden korktum alırken ama düşündüğüm gibi olmadı 3 gündür uykudan uyarınca üzerine koyuyorum ozellikle ördek zili cingirdagi cok sevdi sürekli cingirdagi eliyle vurmaktan keyif alıyor bir yandan eline yaprak cingirdagi veriyorum tutuyor arada yüzustu yatıyorum aynası ile konuşmaya çalışıyor bir yandan da Mozart'ın senfonisini acıyorum bir saat oyalanıyor ayrica gazlarını da halıda bırakıyor sonra evde bir iki tur attırıyorum Emzirip yatiyorum

ilk ay aşısında çok huzursuz olmuştu kızım.
karma aşıdan o yüzden çok korkuyordum.
aşılardan hemen sonra bi ölçek calpol verdim.
ateşini yarım saatte bi ölçtüm.
hamdolsun korktuğum gibi olmadı. ateş de çıkmadı.
biraz huzursuzluk yaşadı ama olacak o kadar..
ateşlenmesin de bütün gün ve gece kucağımda gezdiririm diyordum,, öyle oldu

çıngırağa eliyle vuruyor mu??maşallah benimki henüz öyle şeyler yapacak duruma gelmedi bugun 2.ayımız doldu ama hareketleri ilgiyle izliyor şarkı söylediğimde dikkatle dinliyor ağlamayı kesiyor

Son düzenleme:
çıngırağa eliyle vuruyor mu??maşallah benimki henüz öyle şeyler yapacak duruma gelmedi bugun 2.ayımız doldu ama hareketleri ilgiyle izliyor şarkı söylediğimde dikkatle dinliyor ağlamayı kesiyor

Canım seninkide yakinda vurur bebeklerin davranışları gelişimleri düzenleri aşağı yukarı aynı oyun halısına oyuncaklar asılı olduğu için daha cok ilgisini çekiyor bir kaç oyuncak daha alıp halıya asmayı dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…