2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

5 li karma asının allah cezasını versın yanıyo yawrum ya anlamıyorum ben ılk 6 ay su bıle vermeyın sadece anne sutu dıen zıhnıyete sahıp sağlık bakanlıgı nasıl bı seferde 3 doz asıyı verıyo el kadar yavruya ...

bizim aşımızda 14.09 da cuma günü.. ben gitmeyeceğim dayanamıyorum.. kızım ağlayınca bende başlıyorum ağlamaya.. boğazım düğümleniyor.. annem ve kayınvalidem götürecekler.. bakalım bizde neler olacak..

çok sagol bılgılendırdıgın için ....

anne olarak dayanmamız zor onların ağlamalarına.ama fikrimi sorarsan sen de git.bebeğinin canı yandığında onun yanında ol.onu hemen sar,sarmala.inan ki senin kokunla acısını çabuk unutacaktır.ben öyle yaptım.aşılardan 2 dakika sonra hiçbir şey olmamış gibiydi.

anne olarak dayanmamız zor onların ağlamalarına.ama fikrimi sorarsan sen de git.bebeğinin canı yandığında onun yanında ol.onu hemen sar,sarmala.inan ki senin kokunla acısını çabuk unutacaktır.ben öyle yaptım.aşılardan 2 dakika sonra hiçbir şey olmamış gibiydi.

katılıyorum canım.Geçen aşımızda aıdan hemen sonra kucağıma aldım sardım hoppidi hopppidi yapıp geçtiii anneemm dedim koklayıp öptüm 1 1 dk bile sürmedi ağlaması sustu hemen bebeğim...

dun arma şımızı ve cocuk felcı asımızı olduk dun cok huysuzlandı kızım atesı 37.5 oldu fitil koyduk dustu ama bugun sabha yıne yuksemıs işlediğim için kayınvaldem bakıyor kızıma aradım aradım 37.7 olmus atesımız fıtıl koydunuz mu yok dedi
bence atesı fazla deıl kala kaldım uyumak uzere dedı allahım havale gecırmesını mı beklıyo anlamadım esımı araycagım ıdıp baksın diye off off

ben de aynı düşünüyordum ama ne olursa olsun benim kuzumun yanında olmam gerek..
o bensiz ne yapar

ama eşim yaptırmayacak heralde bu üçünü birden:44:

mrb kıalar bende şubat annesiyim...cok zor günler sizi bekliyor özlellikle diş cıkardıgı zamanlar....allah kolaylık versin hepinize öptüm esmanur cok cadısın annen iiy dövmeğüyo seni cok mu seviyo acaba a....ondan mı şekerle mi yapmış seni sordun mu ...nasıl yapmışlar seni sordun mu babana ...kı.......:92::98::98::98::98::104::113::118::119::123::129::126::131::127::128:

daha 1 hafta oldu diyete başlayalı. ağlama krizleri kesildi fakat yeşil kakaya devam ediyor... dr a götürdüm diyet acak 3-4 hafta da etkisi gösterir ve düzelir dedi.... bekliyoruz canım ama drum yine de bir antibiyotik verdi onu da kullanıyoruz ne olur ne olmaz bazen bilinmeyen enfeksiyonlar olabiliyor dedi..

teekkür ederim canım diyetle herşey yolna giricek inşallah... bekliyorum...

ama eşim yaptırmayacak heralde bu üçünü birden:44:[/B][/FONT]
yaptırmama gibi bi şansımız var mı
bir de ortopedi doktoru söyledi bana
bacaktan yapılan iğnenin kas zedeleme riski varmış dizini bükemeyebilirmiş ilerde bebek
kalçadan yapılması lazım demişti
ama hemşireler direk bacağa saplıyor

hay masallah demırıme annesı bayıldım papyonuna yerım ben senı kucuk adam olmus
Masallah masallah masallah

ben 3 aşı birden olacakmış, topikte okudum sonrasında ateş yapıyormuş falan dedim.
eşim yaptırmayız o zaman diyo:44:
hamileyken bi kere sağlık ocağına kontrole gitmiştik, eşim bi şeye sinirlenmişti.
ebe beni 2-3 dakika bekletti, eşim çıldırdı.. kızı bi payladı
kız o gün bu gün eşimi görünce bi hoş bakıyo
eli ayağı birbirine dolanıyo, dedim korkma sana yapmadı, başka bi şeye sinirlenmişti.
yok anam.. yine aynı..
pazartesi de yaptırmam aşıyı derse, ebenin karşı gelebileceğini sanmıyorum

benim bebeğe hiç ateş falan yapmadı, aşıdan 2 saat sonra çıkarsa ateş çıkar dediler. bende 1,5 saat sonra calpol verdim. onun etkisimi bilmiyorum birşey olmadı. birde rota virüsü aşısınıda aynı gün yaptırdım. 4 aşı yapılmış oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…