2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

yaa kızlar benimde sezeryan olucak ama bende belden uyusturmalı istiyorum görmek için ama bi yan etki yaparmı diyede korkuyorum

yaa kızlar benimde sezeryan olucak ama bende belden uyusturmalı istiyorum görmek için ama bi yan etki yaparmı diyede korkuyorum

cnm benım daha önceden okumuştum senın ıkızlerın olacagını ay ne degışık bı duygudur kımbılır kaçıncı haftandasın kacıncı haftada olcak doğuun ıkızler daha önce doğuyolar dımı merak edıyorum ıkız bebeklerın karındakı hareketlerı yada usg göruntulerını

CNM NAPIYORSUN BAKALIM NASIL GIDIYO
napıyo kucuk ömur nasıl gıdıyo anlat bakalım enı bulmuşken
valla annelik zor bunu cok iyi anladım songülcümm .. ahh ahh nerde o eski uzun uzun uykular Allaha sukur oyle cok huysuz bı cocugum yok masallah subanallah :nazar : senın hamılelık nasıl gıdıyor

canım ben spınal sezeryan oldum sahsen tavsıye ederım tabıkı sezeryan olacaksan . ama normal dogurma gıbı bır sansın varsa hıc sezeryana bulasma derim ben agzı yananlardanımm da

doğum yapan anneleri tebrk ediorum ne güzel bebişleri artık kucağında rabbim sizi hiççç ayrmasn inşallah
darısı bizm gibi beklayenlern basına

tabı cnm benı ya ben kızım ılk doğdugunda uykusuzluktan cok halsız bıtkın konumdaydım tabı sınırlerde yıpranıyo ağlama olayları falan
ama ınan bı zman sonra duzene gırıyo mesela yaren 2 aylık yoktu uykusu bı duzene gırdı o gun bugundur 11 den asagı kalkmaz oldu eger sansın varsa odanıza mutlaka bı kara perde yapın cnm bıde ömurrun uyanmasına fırsat vermeden besle bebegını uyanınca uykuda acılıyo
sezeryan sancıların senı sanırım yıprtmıştı bıraz ya ben kızımda hıc öle cekmedım tatlım hatta gögus yarası bana daha agır gelmıştı acaba belden aşağı ve gneel anestesı ıle olmak bu sonucu değiştırıyomukı

hayatımmm sezeryan acısı kadar kötu bır acı yasamadım valla acık acık soyleyecegım kımse korkmasın da . ben beni bayıltın nolur dıye aglıyordum dogumdan sonra . sezeryan olacaksan songul ben sana kesınlıkle spınal sezeryanı onerırım . harıka bır duygu onu gormek o anı yasamak ve ılk saniyelerde hemen bebegını kucagına almak ..
genel yada spınal bence hc bısey farketmıyor

unutmadıgına sevindim teyzesievt çok değişik bi duygu çok güzel ama tasımasıda bi o kdar zor ki rabbim genede şükürler olsun salı günü 36+1 oluyoruz konrolümüz var nst bağlancaz dr 10 gün daha dursa ii diyo bakalım dua edin benim i.in olurmu

cnm ya ben yarende hep öle ıstıyodum dr um benı karşısınn aldı ve yaşayablcklerını anlatmak benım görevım dedı bır bır anlatıncada eşimle vazgectık tatlım bıde kafamıza takılanda su oldu o dönemde ben yaptırırken spınal yapsaydı 300 tl faza ucret alıcaktı bu şartlarda bıze önermıyosa gercekten bızı duşundunu anladık ondan sebep vazgectık ışte drumun anlattıgı rısklerden sonra soğudum tatlım ben
ama cok uzuldum cnm okdar acı cekmene ınan ben 3 saat sonra ayaltaydım yurumeye başladım wc ye bıle gıttım

ah cnm benım kıyamam sana ama ıyı su an bayagı yol almısınız 10 gun sonra 38.haftada olucaksınız
pekela ısımlerınız ne annesı kg lerı ne durumda

ben bugün toz maya denemeye başladım, bi bardak suda bi tatlı kaşığı eritip içtim, yarinda yapicam, deneyenler çok faydasını görmüş, bakalım bende ise yarayacak mi, bi de tahin helvasini duydum unuda düzenli yiycem, inş süt olayı hallolur, yoksa yorgunluk, uykusuzluga diycegim yok, sutum olsun hepsine katlanirim

Cnm uzak olunca öyle oluyo bizimde, telefonda hep iyiyiz ama iş aynı evde yaşamaya gelince bi müddet sonra sıkıntı olmaya basliyo, hele bizimkilerde kültür, yaşam farklılığı çok var. 3 haftadır evimin düzeni değişti, geçici bi durum diye ses etmiyorum ama ücretli iznim bitince burada kalsin annem bakar bebeğe dedi eşim, şimdiyi geçtim ilerisi içinde dertlenmeye başladım, allah sağlık sıhhat verirse ben kendim bakmak istiyorum bebeğime, yada bakıcı kreş falan. Babane baksın istemiyorum nedense, hem sürekli onunla yaşamak beni korkutuyor, hemde 3haftaya bizim bile şive kaymak üzere yeni konuşmaya başlayacak bi bebek için durduk yere şive ogretmeye de gerek yok yani!
bide ben ev hayatıma duskunumdur, evimde istediğim gibi dolaşmayı, istediğim gibi evimi düzenlemeyi severim, onun yanında rahat olamıyorum, her setinde yeri değişmiş zaten, buzdolabının bile kokusu değişmiş yaaaa, aynı evde zor yani, allah verede hayırlısıyla kolay bi yol verse rabbim

bu arada birinin adı sevvalde diğerini düşünuyoruz hala ben hale düşündüm ama pek uyumlu değil dimi

valla tatlım benım benım duşuncemı sorarsan ıcıne sındıyse mutlaka hale koy derım ben eskıden berı sevmem yanı beyendıgın bı ısme uygun olsun dıge dıger ısımın mecburıyetten takılmasına mesela benım kzımın adı yare ama kerdesınde hıc uyum duşunmedık hanıgı ısın bızı mutlu edıcek se o kızım YAREN oğlum ARAS

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…