2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydinlar..
Her sabah elimle karnimi yokluyorm bugun inmis i diye ama yok yok yok..
Artik sklmaya basladim saglikla gel bebis ya
Stres yapmaya basladim sezeryan olmkistemiyorum ben

yarın sabah suni sancıyla doğuracak olanlardan biriyim ve çokkkk korkuyorummmm :18: dua ediyorum bugece kendi sancım gelsin diye yerimde durmuyorum yürüyorum siliyorum süpürüüyorum ki ağrı sancı olsun diye ama malesef... off bir yanımda heyecan bir yanımda korku endişe bari 2 3 cm açıklıkla alsakj su suni sancıyı en azından acı ama süresi kısa olur hızlı olur diyorum. ya o sancıyı çekip ç.ekip doğuramassam diyorum of of offf Allahım sen bizlere yardım et çok ihtiyacımız olucak.

slm kızlar.. çiçeği burnunda anneleri tebrik ediyorum öncelikle.. allah sağlıkla büyütmetyi nasip etsin inşallah.. ben dün gece de doğurmadım, hala bekliyorum. bakalım nereye kadar.. ya doğurmayı bekleyen kaç kişi kaldık bi yoklama yapsak??? gerçi bu gidişle tek ben kalacağım sanırım.. yok bu iş böyle olmayacak, pztesi kntrolde sezaryen isteyeceğim. hiç istemiyordum ama bebeğime bişey olmasından korkuyorum, daha fazla beklemeyeceğim..

Allah bekleyenleri kurtarsın herkesi sıkıntısından ferahlığa kavuştursun

Yalniz degilsin cnm beklemeye devam ediyorum bnde

Hayirlisi olsun insallah cnm suni sanciyla acilman olur, aklina olumsuz seyler getirme bebegin icinde senin icinde nasil hayirli olacaksa o sekilde kucagina al insallah

Bende varım canım :) Benimde yarın belli olacak bakalım.

Allah'ın izniyle başaracaksın ben inanıyorum artık güvenim geldi kendime hem sonucu olumsuz dahi olsa biz hiç değilse elimizden geleni yapmış olucaz vicdanen rahat olmak kadar güzeli yok şu anda tam olarak kaç hafta ve günlüksün ne zaman başlatıyo doktor suni sancıyı benimki nerdeyse 42 haftayı bekleriz diyo ama bakalım dediğin gibi keşke kendiliğinden gelse sancılar

canım zaman zaman ben de aynen senin gibi düşünüyorum sonra da diyorum ki işte birkez deniyeyim ne çıkar senin günün henüz dolmamış bile bak benimki doldu geçti bile hatta yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor

canm senin acilman varmı

yok canım işte tüm korkum bu...son nstde sadece düzenli sancılar çıktı ama ben hissetmiyordum zaman zaman adet ağrıları gibi oluyo ama çok yoğun olduğunu söyleyemem çatı muayenesinde de açılmam yok üstelik bebeğin başı da tam kanala yerleşmemiş yani aşağıya dönük dönmüş kafası aşağıya doğru ama tam inmemiş öyle bişeyler işte ama yine de denemek istiyorum normal doğumu umarım herşey yolunda gider Rabbim yardım eder bizlere...O bizler için herşeyin en iyisini bilir dualara sığınıp beklemek şu anda en iyi yapabildiğimiz şey...Rabbim biz ve bebişleri korusun...

öncelikle rahat ol canım Rabbım bizi zorda koymaz ınşalla sağ saglim aliriz bebeklerimizi ınşallah.

bizim akraba 8cm açıklıkla doğuramamis sezaryen oldu. bende de açıklık var ama gelmiyor ışte neyin ne olacağı hiç belli olmuyor diye avutuyorum kendimi

Selam kızlar 19/07/2012 perşembe saat 10:32 de kızımı spinal anestesi ile kavuştum çokkkk şükür , c.tesi evimize geldik kızım 3,256 kilo 51 cm çok şükür sağlıklı biraz emme problemi yaşıyoruz ama ben azimle uğraşıyorum :)) geçmişi okuyamadım doğuran annelerimizin gözü aydın bekleyen hamişlerimizinde hayırlı ile doğurmalarını nasip etsin rabbim inş. Doğum hikayemi daha sonra fırsat bulunca yazarım ama kısa bir cümle ile özetlemek gerekirse çektiğiniz sıkıntılara ağrılara kısaca herşeye değer anne olmak .....

3saat yürüdüm çok sancım vardı ayakta gezince öyle ama
yatınca tatlı tatlı agri var huzursuz'um
sıkıntı var üstümde

canım gözünaydın güle güle büyüt bebişini çok sevindim inan ikinizin de sağlıklı olmasına...fenerbahçelimisin bilmiyorum ama çok manalı bir günde olmuş doğumun en kısa zamanda bekliyoruz doğum hikayeni bizler için de kokla prensesi...
3saat yürüdüm çok sancım vardı ayakta gezince öyle ama
yatınca tatlı tatlı agri var huzursuz'um
sıkıntı var üstümde
Allah hayır etsin canım...senin sancılar hafif hafif hissettiriyor kendini inşallah haydi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…