2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Zeynepciiimmmm nerelerdesin ?
Ses seda kesildi sen gidince topicten...:)
SAAT 9:23 de 3310 52 cm dunyaya geldı bebegımm . amelyat tek kelımeyle mukemmeldi . 40 dk su gibi gectı kahkaha sohbet muhabet .. ama sonrası ....
psıkolojım bitik sancıdan aglamaktan geberdim süt hıcyok oglum aglayıp duruyor gaz sancısı da eklendi ağlamaktan harap oldum . sen neymişsin be sezeryan ..

ah cnmm sen ömürü bile unutmuşsun ağrıdan...

Niye o kadar ağrın olduki?
Ağrı kesici fln bişey vurmuyolarmı?
Sütün gelir sen sürekli emzirebildiğin kadar emzirmeye bak...
Tuvaletede çıkamadın o zaman dah?
Ya neyse daha sonra konuşuruz bunları sen bir an önce iyi olmaya bak...
Mümkünse bol bol gezin...
Allaha emanet ol zeynepcim...

canim benim cok cok gözün aydin.....benim icin minik prensesini cok öp ve duani eksik etme neolur canim....

çok tesk ederim nazcımmmm darısı sana inşşş
öyle güzel birduyguki rabbim sanada yasatsın kızını kucağına almayıçok öpüyorum seni

cnm bak ne kadar şanslısın hiç bekletmemiş kuzun seni hooop gelmiş kucağına..:)
rabbim sağlıkla büyütüp hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah...
Varmı normal doğum gibisi bak normal doğum yapan anneler pisikolojik olarak sezeryan yapan annelerden daha iyi oluyolar...
çünkü daha iyi hissediyolar...
Allahım bizede güzel güzel doğurup mutlu bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah...

kızlar slmmmmmm 05.07.2012 perşembe günü saat 09:45 te genel anestezi sezeryan ile doğum yaptım bebeğim 3450 gr 51 cm doğdu.Herkese hayrl ı doğumlar,doğum yapanlara da hayırlısı ile bebeklerini büyütmeyi nasip etsin inş.uykusuz geceler başladııııııı:)))) ama tarif edilemez bir mutluluk.paha biçilemezzzzzzzz:)))))))

cnm gözün aydın...
Allah hayırlı evlat etsin kuzunu...
Maşallah çok güzel doğmuş...
Usg ölçümlerinle uyuştumu bebeğin?
Nasıl geçti ameliyatın?
şimdi nasılsınız?
Neyse müsait olduğun bi zaman doğum hikayeni ayrıntılı bir şekilde yaz bize...

doğum yapan anne'ler gözleri aydın
benim 37+4 du bugün
aşırı akıntı gelip giden agrilar
bebeğim bugün birazda aşağıya indi :26:

benim 37+4 du bugün

benim 37+4 du bugün

Allah yardımcın olsun canım üzülme yarın daha iyi olacaksın.. ilk gün çok zor hele gaz sancısı.. haftayada sıra bende ağrıyı bildiğimden tırsıyorum kolay değil

zaman geçtikçe psikolojim bozulmaya başladı resmen
en ufak bi ağrıyı doğum sancısı sanıcam ikinci doğumum olmasa
offf offf ben ne zaman doğuracam yaa

Beni dogum korkusu sarmaya basladi sanki:18::18: normal dogum istiyorum diyorum ilk gunden beri Allahim o gucu kuvveti versin insallah bna ve tum bekleyen arkadaslarima. Biraz heyecanli bir yapim var, dogum aninda heyecandan tansiyonum dusup bayilirmiyim acaba bu aralar kafami kemiren soru. Sezeryan olsam oda ayni diyorum, onunda oncesinde cok heyecanlanirim. Napsam bilemedimmmmm:18::18::18:

Gozunaydin canim ne guzel kucagina aldin bebegini. İlk gunlerini biraz zor gecirirsin ama atlatacaksin insallah, bebisine bak o sana guc kuvvet verir insallah:)

cnm benım gözu aydın Allah analı babalı buyutsn ınşalla sıkıntılarında son bulur daha ıyı oldugun zamanda ayrıntıları ıstıyoruuz senden

kızlar ya okuyorum okuyoru sezeryan olanların halı perışan bı az önce neşelı ı arkadaş okudum oda genel anestesı altında olmuş benım gıbı
ya bende sezeryan oldum ama ne dayanamıcak bı agrım nede benı agrıtıcsak bı pozısyon oldu ınanın gögus ucu yaram daha yıpratıcıydı acaba neye baglı bı durum bu bıde dıkkatımı cektı genel anestesı altında oluncamı daha rahar oluyokı

Son düzenleme:
dogurdum sonundaaa prensesım kollarımda :) valla kesınlıkle normal dogum dıorum ve bebegıme kosuyorumm darısı basınıza:)

kuzum kıyamam ama olsun oğluşuna kavuştun ya o mis kokudan bizim içinde çek

kolay değil 7kat kesiyorlar ağrı olacak elbet
rabbim yavruna sağlıklı ömür nasip etsin gözün aydın canım

gözün aydın allah analı babalı büyütsün

dogurdum sonundaaa prensesım kollarımda :) valla kesınlıkle normal dogum dıorum ve bebegıme kosuyorumm darısı basınıza:)

gözün aydın allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…