2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ne güzel bak abla bile oldu o...
Adı neydi kızının?
Rabbim aratmasın kimseye...
Herkese nasip olsun inşallah...
Evt kızlar bak sakın aç kalıyo diye başka şeylere yönelmeyin bebeklerin ne yapcağı hiç belli olmuyo...

ayyy ne güzel canım yaaaa sen doğurdun büyütmeye bile başladın valla biz hala beklioruz:))) artık dilinizden de anlamaya başladınız bu daha ghüzel bir haber:)) anında müdahale etmişsin ki bebekler hemen biberone alışıolarmış çünkü kaşıkla vermek çok akıllıca canım tebrik ederm insan inanamıo dimi yaaa bende doğacağı gün aklıma geldikçe ağlayasım geliyor kesin bende durup durup ağlarım artık... zor zamanlar geçirmişsin ama bak ne güzel ki kızın artık kollarında artık bunları düşünme sarıl bebişine bol bol öp kokla onu..

şu koltuk altı kararmaları ve genital bölge kararmalarına renk açıcı krem bulmam lazım :44:
BULURSAN BANADA HABER VER

OOO SENİNKİ UZUN OLUR CNM...
ÖYLE ÖZEL BİŞEY YEMEDİM...
BEN BUNUN GENETİK OLDUĞUNA İNANIYORUM CNM...
BABAMIZ TAM BİR TOSUN MAŞALLAH...
YOKSA BEN 2700 FLNMIŞIM DOĞDUĞUMDA:d
12 KİLO ALDIM CNM...
MAŞALLAH KENDİMİDE BESLİYORUM BEN:))

senin ilk çocuğun kız mı erkek mi kaç yaşında

kardeşinin cinsiyeti ne:26:

doğum ne zaman

CNM Bİ OĞLUM VAR 4 YAŞINDA...
KIZIM OLCAK İNŞALLAH...
DOĞUMDA BU PERŞEMBE HAYIRLISIYLA...

Allah bağışlasın
ay 2 gün kalmış Allah kurtarsın

kızımın adı Şilan.

evet doymazsa kaşık yada hastanede de şırınga ile veriyorlardı, o da rahat oluyor ama dikkatli kullanmak gerekiyor.

offf yaaa artık karnım taş gibi kızım iyice sıkıştı galiba, duruşundan karnım tuhaf bir şekil aldı.... karnımın sağ tarafı şişkince daha doğrusu sivri bir hal aldı.... öyle bir dayanıyor ve geriliyor ki sanki karnımı yarıp çıkıcak gibi ...

ay ne güzell yaa herkez doğuruyo yada günü belli
ben daha beklemedeyim kanamalarım var ama sancım yok
doğursamda kurtulsam artık hareket edemiyorum bide tosunum var onunda akşama kadar hiç isteği bitmiyo anne anne diye çok yoruluyorumm

slm kızlar nasılsınız? inş. hayırlısıyla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız. kızımı kucağıma alalı 10 gün oldu. farklı bir duygu

kıyamam ben senin tosununa yaaaa ne yapsın annesi o da kuzucuk :)) inş. sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım

kıyamam ben senin tosununa yaaaa ne yapsın annesi o da kuzucuk :)) inş. sende en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım
bende kıyamıyorum daha da minicik oda 1 ayı kaldı 2 yaşına girecek
havada sıcak dışarıda çıkartamıyorum artık akşam üstü parka götürecem evde bunalıyo
ama akıllı çocuk sıcaktan korunma yöntemi buldu kendi kendine buzdolabını açıyo ben yemek yaparken sırtını buzdolabına dayıyo ordan beni seyrediyo
garibim buzdolabının sesi mesi değişti artık kurtarın beni bu bebeden der gibi sesi çıkıyo

kızlarr nasılsınızz bizim bugun kızımla 5.günümüz cok sükür Allahıma bugunleri gösterdi. darısı dogumu bekleyenlerın başına. Allahım hepinizi agrısız sızısız kurtarsın inşallah. anne olmak cok güzel gögüs ucu yaraları dısında walla ne yaparsanız yapın yara olmasını engelleyin size tek tavsiyem bu olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…