2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

eğer sezeryn olacaksanız kesınlıkle spınaki tavsiye ederim ama dogum yapacaksanız sezeryandan uzak durun . cok klasık gelebilir size ama o spinalin etkisi geçince ortalık bırbırıne gırdı damardan agrı kesıcıler antıbıyotukler bana mısın demedı..en son amelyat gecesı 2 de yedım sora amleyta gırdım o saatten beri lokma sokamıyorum agzıma ya büyük tuvaletım gelırse dıue . gazımı cıkardım şükür. dr umdan Rabbım razı olsun . oğlumu sokakta kaybetsem getırırler gamzelim kumral yakısıklımmm ama aglarken öle cırlıo ki abowwww tam bi düdüklü tencere . agrılarımı anlatmak ısterdım ama sezeryn olcak arkadaslarım var .. oğlumun kokusu herseye yeter tabi...kocam fırrrrr dönüyorr fırrrr....
Allah yardımcın olsun canım üzülme yarın daha iyi olacaksın.. ilk gün çok zor hele gaz sancısı.. haftayada sıra bende ağrıyı bildiğimden tırsıyorum kolay değil

cnm benım gözu aydın Allah analı babalı buyutsn ınşalla sıkıntılarında son bulur daha ıyı oldugun zamanda ayrıntıları ıstıyoruuz senden

kuzum kıyamam ama olsun oğluşuna kavuştun ya o mis kokudan bizim içinde çek

canım tbrık ederım allah analı babalı buyutsun saglıklı hayırlı evlat eylesin.ben senı agustos annişlerine takılırken tanımıstım .oyuzden yazayım dedım.maaşallah oğluşuna gamzeli kuzucuk

kızlar son 24 saat iççine girmiş bulunmaktayım...
dumura uğramış gibiyim ne hissettiğimi anlatmam imkansız...
şimdi öğleden sonraya kadar evdeki son temizlik vs yapıp öğlen hastaneye tahlil ,kan takviyesi vs. gibi işlemleri yaptırmaya gideceğim...
akşamda yatış yapılacak bilmiyorum görüşebilirmiyiz...
görüşemezsek hakkınızı helal edin...
çok dua edin bana ne olur...
ben şimdi işlerimi halletmeye kalkıyorum...
sonra görüşürüz...

günaydın kızlar bir
kaaç gündür sayfa çok sessiz..
ben yarın bu zamanlar doğum için son hazırlıklarda olacagım
valla bayyaa heyacanlıyım
uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum acaip midem bulanıyo
evde bir telaş aldı basını gidiyo
neyse geçen hafta bebeğim 3300 dü bakalım uyumlu olacakmıusg le gerrçi ben yiyemiyorum
zayıflamış olabilir

canım benim helal olsun RABBİMyar ve yardımcımız olsun sana kolaylıklar diliyorum insallah sorunsuz bir şekilde bebeğimizi kucagımıza alırız

kozmatikcım hakkmz varsa helal olsun

kuzum ınşallah Allah bir cirpida doğurtsun

yarinda benimki belli olacak çok heyecanliyim

canım benim helal olsun RABBİMyar ve yardımcımız olsun sana kolaylıklar diliyorum insallah sorunsuz bir şekilde bebeğimizi kucagımıza alırız
AMİN CNM
çok sağol esinimben...

RABBİM SANA DA KOLAYLIKLAR NASİP ETSİN...

kozmatikcım hakkmz varsa helal olsun

kuzum ınşallah Allah bir cirpida doğurtsun

yarinda benimki belli olacak çok heyecanliyim
AMİN CNM İNŞALLAH DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN KARAKIZIM:)
SENDE HAYIRLI HABERLERLE GEL İNŞALLAH..

canım yaa geçer inş ağrıların en yakın zamanda hayırlı olsun oğluşun
canımm Allah kolaylık versin en kolayından acısız bir şekilde sağlıkla evine gelmeyi nasip etsin bizim sende yok ama senin bizde çok hakkın var sen helal et hadi bakalım al bebişinide gel

off kızlar hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim kendimi sanırım takvimimde bitiyo bitmiş bile..artık napıcam ben bişeyler söyleyin sezeryan olmak istemiyorum hiç açılma olmadan suni sancı yapılıyomu bilen varmı kafayı yicem yatamıyorum artık ani hareket yaparımda kordon dolanır falan diye zaten iice ağırlaştı karnım Allahım sen yardım et

Son düzenleme:

Sizlerinde buyuk gununuz geldi catti demekki:) Allah yardimciniz olsun, sorunsuz bir sekilde bebeklerinizi kucaginiza alin insallah. Bol sütlü günlerrrrr

Sizlerinde buyuk gununuz geldi catti demekki:) Allah yardimciniz olsun, sorunsuz bir sekilde bebeklerinizi kucaginiza alin insallah. Bol sütlü günlerrrrr

Hamilelilkten sıkıldım ben kızımı kucağıma almak istiyorum sıcaklardan dolayı olsa gerek evde hiç bi iş yapasım yok yemek yapmak dahi istemiyorum

zeynepcim çok cok tebrik ederim tatlım çok sevindim sağlıkla büyüt emiri
ayrıca geçmiş olsun en kısa zamanda kendini toplarsın inş. merak etme bol bol sıvı tüket canım sonunda bebişin kollarında darısı başımıza

Canim insallah seninde guzel haberlerini aliriz tez zamanda. hayirlisi ile git gel.

günaydın herkse

bir hakkım varsa helal olsun sende helal et arkadaşım
umarım sıkıntısız şekilde doğurur gelirsin yavrunla beraber
sen doğumdayken diğer yavruşa kim bakacak?

benimde son 8 gün kaldı :)
bugün kontrol var bakalım ne diyecek doktorumuz

[

off kızlar hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim kendimi sanırım takvimimde bitiyo bitmiş bile..artık napıcam ben bişeyler söyleyin sezeryan olmak istemiyorum hiç açılma olmadan suni sancı yapılıyomu bilen varmı kafayı yicem yatamıyorum artık ani hareket yaparımda kordon dolanır falan diye zaten iice ağırlaştı karnım Allahım sen yardım et[/QUOTE]

eger sancın gelmediyse suyunda gelmediyse doktor kendisi suyunu patlatıyor suni sancıyla egerki trs bi durum yoksa normal doğumla doğurtuyor bildiğim kadarıyla

varsa hakkımız helal olsun canm Rabbim kızını sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin

kızım dün akşam saat 18.28 de 3360 gram 50 cm olarak dünyaya geldi.. allaha şükür hiçbir sorunu yok şuanda.. ama bizi korkuttu kakasını yaptığı için sezeryanla alınmak zorunda kaldı...

kızım dün akşam saat 18.28 de 3360 gram 50 cm olarak dünyaya geldi.. allaha şükür hiçbir sorunu yok şuanda.. ama bizi korkuttu kakasını yaptığı için sezeryanla alınmak zorunda kaldı...

allah analı babalı büyütsün cnm.. ne güzel kavuşmuşsun meleğine.. benim gibi bekleyen kaç kişi kaldık acaba merak ediyorum??????

allah analı babalı büyütsün cnm masallah bebişesende iyisin inşallah nasıl genel mi epiduralmi oldun ameliyat nasıldı kıısaca önerilerin

Canim insallah seninde guzel haberlerini aliriz tez zamanda. hayirlisi ile git gel.

varsa hakkımız helal olsun canm Rabbim kızını sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin
çok teşekkürler arkadaşlar...
inşallah hayırlı haberlerle bol süt ve zümra zülalim le dönerim size...
RABBİM CÜMLEMİZE HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…