2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

ben şu internet problemimi çözersem motivasyonu da halledicem inşallah :)

tatlım bn de internetten imkanım olsa cıkmıcam ama insan zamanla bıkıyor yaaa....
bir de pc bnm odama tasındı ama artık keske gelmeseydi diyorum bazen cunku özel hayatım kalmadı ya gece gunduz pc acık... bnden baska herkes odamda...
bir de pcde olmasak bu forumu nasıl takip ediyoruz sanki...
ama sunu yapabilrisn videoları izle, notlar al o zmn pcden de ayrılmamış olursun ama faydalı bi işte kullanmış olursun aynı zamnda...

istersen şunu dene canım bende olumlu sonuç verecek gibi; online testlerden çözmeye başladım, bulmaca çözüyor hissi uyandırıyor bende o sebeple sıkılmadım da. son çözdüğüm Türkçe testin sonuçları ise

Toplam Soru:24
Doğrularınız:18
Yanlışlarınız:5
Boşlarınız:1
Net Sayınız:16.75

Bu testi çözen kişi sayısı: 15836
Sizin Sıranız:5445
Test Net Ortalaması:8.43

bir dene istersen eğlenceli gelebilir :KK34:
maşallah sen bnden hızlı cıktın valla takdir ediyorum:)

maşallah sen bnden hızlı cıktın valla takdir ediyorum:)

estğ canım rica ederim.. ben sizden aldığım enerjiyi diğer arkadaşlara hissettirmeyi umuyorum.. :KK34:
Bu arada çözdüğümüz testlerin sonuçlarını not alıp, konu çalışması yaptıktan sonra yine aynı testi çözersek eski ve yeni sonuçları karşılaştırıp gelişmeyi daha rahat gözlemleriz diye düşünüyorum :KK34:

Kızlar internette kitap araştırırken ihtiyaç yayınlarına ait 2 ciltten oluşan konu anlatım seti buldum ve fiyatı da gerçekten uygun. Bu seti almamı önerir misiniz?

$Resim_1317484378.jpg

2012 KPSS Ortaöğretim Ön Lisans Konu Anlatımlı Modüler Set İhtiyaç Yayınları

Piyasa Fiyatı : 39,00 TL
Fiyatı : 24,00 TL
Kdv Oranı : Kdv Dahil
Toplam : 24,00 TL
Kargo Ücreti : Kargo alıcıya aittir

tatlım bn de internetten imkanım olsa cıkmıcam ama insan zamanla bıkıyor yaaa....
bir de pc bnm odama tasındı ama artık keske gelmeseydi diyorum bazen cunku özel hayatım kalmadı ya gece gunduz pc acık... bnden baska herkes odamda...
bir de pcde olmasak bu forumu nasıl takip ediyoruz sanki...
ama sunu yapabilrisn videoları izle, notlar al o zmn pcden de ayrılmamış olursun ama faydalı bi işte kullanmış olursun aynı zamnda...

canım benimki laptop bi de pek kimse kullanmıyor ama o daha kötü. artık bu akşam anneme şu bilgisayarı zorla elimden al dedim :KK1: forumları takip etmek yararlı oluyor fakat ben video falan izleyemiyorum 5 dakikadan sonra sıkılıyorum videolarda. benim en sevdiğim çalışma şekli kağıtlı kalemli notlu çalışma :)
benim hedefim 95 ki atanabilmem için en az 90 almalıyım. umarım hepimiz istediğimiz puanları alabiliriz :KK9:

istersen şunu dene canım bende olumlu sonuç verecek gibi; online testlerden çözmeye başladım, bulmaca çözüyor hissi uyandırıyor bende o sebeple sıkılmadım da. son çözdüğüm Türkçe testin sonuçları ise

Toplam Soru:24
Doğrularınız:18
Yanlışlarınız:5
Boşlarınız:1
Net Sayınız:16.75

Bu testi çözen kişi sayısı: 15836
Sizin Sıranız:5445
Test Net Ortalaması:8.43

bir dene istersen eğlenceli gelebilir :KK34:

teşekkür ederim ben de bi deniycem bakalım böyle yapabilecek miyim :)

kızlar bir de ben türkçe öğretmenliği mezunuyum, anlatım bozukluğu, dilbilgisi vs anlayamadığınız türkçe sorularını burdan sorarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

kızlar bir de ben türkçe öğretmenliği mezunuyum, anlatım bozukluğu, dilbilgisi vs anlayamadığınız türkçe sorularını burdan sorarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

sağol canım :KK19: sizlerle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum sağolun kızlar :KK9:

aramıza hoşgeldin,
kaynak olarak 2012 kpss kitaplarının cogu basıldı diye biliyorum...
genelde arkadasların tavsiyeleri ihtiyac, tabii data da guzel... ama tabii cok var hangisine ulaşabilirsen al, mutlaka faydalanırsın...
85.sayfada gecmişi okuyamayanlar için linkler birleştirilmiştir... ondan sonra da eklentiler oldu tabii.

hoşbulduk canım.teşekkür ederim öne çıkardığın linkler için.evdeki bilgisayarımda ekliycem evden girince.

Kızlar şimdiden puan derdine düşmeyin.
Çünkü puanlar çok değişken. Kimse zaten şu kadar net bu kadar getirir de diyemez.
En çok getirisi olan tarih ve matematik.
Siz netlerinizi ykseltebildiğiniz kadar yükseltmeye bakın.
Başka çare yok.
Ya kazancaz ya da özelde sürüncez.
İnşallah birinci seçenek olur :)

Dün ders çalışamadım hürrem vardı :) Tarihi anlatmasa izlemem de cılkı çıktı izlemicem artık. Ha bire öpüşüp koklaşıyolar :KK1:
Bugün de misafirliğe gidicez akşama ancak çalışırım.

Şu coğrafyadan hiç hazetmedim. Anlamakta zorlanıyorum sevmediğim için de.
Çok yavaş çalışıyorum ya :KK43:
Kendi laptopum gelince hiç kalkmıcam ders masasından video izlemeye devam edicem.
Şimdi pc başka oda da illa kendi masam dan kalkmak zorundayım.
Yarın gelicek inş.

Kızlar internette kitap araştırırken ihtiyaç yayınlarına ait 2 ciltten oluşan konu anlatım seti buldum ve fiyatı da gerçekten uygun. Bu seti almamı önerir misiniz?

Eki Görüntüle 279532

Evet güzel ve uygun alabilirsin canım...

Bu arada kızlar kpss kitaplarını alan varmı ht den?
Yarın gidip almayı düşünüyorum.
Hoş elimdekiler bikaç aya zor biter d çözerim onu ama sınava çok var nasılsa.
Geçen senenin promosyonu da çok güzelmiş ya beğendim onu da.

bende bu yıl kpss lisans hazırlıanıyorum ve haftaıcı calısıp haftasonu dershaneye gıdıyorum. ve bellı bı duzende gıttınmı herseye zaman kalıyor . bence tarıhte en guzel yayın ıhtıyaç ben ondan calısıyorum ama gereklı altyapımda tarıh hocamın sayesınde var hatta en sevdıgım ders dıyebılırım

bende bu yıl kpss lisans hazırlıanıyorum ve haftaıcı calısıp haftasonu dershaneye gıdıyorum. ve bellı bı duzende gıttınmı herseye zaman kalıyor . bence tarıhte en guzel yayın ıhtıyaç ben ondan calısıyorum ama gereklı altyapımda tarıh hocamın sayesınde var hatta en sevdıgım ders dıyebılırım

sen de aramıza hoşgeldin alyalina... :KK9:
sen düzenini kurmuşsun dediğin gibi düzen olunca ve tabii bir de motivasyon, başarmamak için bir neden yok...

Son düzenleme:
Kızlar şimdiden puan derdine düşmeyin.
Çünkü puanlar çok değişken. Kimse zaten şu kadar net bu kadar getirir de diyemez.
En çok getirisi olan tarih ve matematik.
Siz netlerinizi ykseltebildiğiniz kadar yükseltmeye bakın.
Başka çare yok.
Ya kazancaz ya da özelde sürüncez.
İnşallah birinci seçenek olur :)

Dün ders çalışamadım hürrem vardı :) Tarihi anlatmasa izlemem de cılkı çıktı izlemicem artık. Ha bire öpüşüp koklaşıyolar :KK1:
Bugün de misafirliğe gidicez akşama ancak çalışırım.

Şu coğrafyadan hiç hazetmedim. Anlamakta zorlanıyorum sevmediğim için de.
Çok yavaş çalışıyorum ya :KK43:
Kendi laptopum gelince hiç kalkmıcam ders masasından video izlemeye devam edicem.
Şimdi pc başka oda da illa kendi masam dan kalkmak zorundayım.
Yarın gelicek inş.

hmm bir hürrem takipçisi daha :)
ben 2 haftadır pek tv izlemiyorum bir tvkolik olarak bnm için buyuk gelişme :) sadece gunduz 1 saat dizim var o kadar... bir de haftada 1-2 akşam dizim var onları da artık ilerleyen zamanlarda internetten vakit buldukça izliyorum...
laptop daha iyi tabii ben pc masasında iki büklüm oluyorum video izlerken zor oluyor defteri nereye koyacagım, nasıl yazayım hem vakit harcıyor hem de dikkat dağıtıyor ama napıyım bir sene idare edeceğim artık...

estğ canım rica ederim.. ben sizden aldığım enerjiyi diğer arkadaşlara hissettirmeyi umuyorum.. :KK34:
Bu arada çözdüğümüz testlerin sonuçlarını not alıp, konu çalışması yaptıktan sonra yine aynı testi çözersek eski ve yeni sonuçları karşılaştırıp gelişmeyi daha rahat gözlemleriz diye düşünüyorum :KK34:

önerin için teşekkürler haklısın kendimizi gelişmemiz konusunda test etmek için güzel bir yöntem

Eki Görüntüle 279532

bu set iyiymiş hem iyi bir kaynakmış genelde arkadaslar tavsiye ediyor hem fiyatı da uygun, teşekkürler

teşekkürler bir sorun olursa elbette sorarız bnm genel olarak iyidir Türkçem ama sorun yaşarsam da rahatsız ederim seni... :)

okudum topici -60 syf kadar- linkleri sık kullanılanlara ekledim bakıcam hepsine sıkı sıkı çalışmak istiyorum inş. bayramdan sonra herkese allah zihin açıklığı versin şöyle ben linklere bakim bi....

X