2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

sevgi meleği valla sanada çok imreniyorum çalışıyorum test çözecem dedikçe bana bi ders çalışma şevki geliyo.. iki dk int. ders videosu izliyorum sonra sıkılıyorum... arada buraya girip bakıyorum ders çalışma şevkim gelsinn diye ne yapayım benimkide bi umut işte...

sağol canım sorarım tabii, inşallah 2012 bizim yılımız olacak burada birbirimizi tebrik edecez

inşallah cnm 1 yıl sonra burdan ilan edeceğiz kazandıgımız yerleri bakarsınız aynı dairede iş arkadası oluruz kimbilir....
bu arada ben her soruya acıgım aof olsun baska konular olsun elimden gelen destegi her zaman yaparım...
ben su an burda teknik olarak asosyalim maalesef hiç kimseyi tanımıyorum yeni tasındıgım ve genelde evde oldugum için ama ben kendimi cok sosyal goruyorum devamlı buradan yazıları takip etmeye, öğrenmeye bildiklerimi de paylaşmaya calısıyorum....
ben bi karar vermiştim bu topik bu kararda dimdik durabilmem için sureci biraz hızlandırdı cok sukur ki...
önerilerinize, yardımlarınıza, tavsiyelerinize ve her konuda sorularınıza hazırım...
burdayım, sizleyim... birazdan pazara gitcem, annemler sehir dışında ondan tum ev işleri ve kardeşlerimin bakımı, yemegi vs bende... pazardan sonra da kırtasiyeye gidip kpss kitabını alcam inşallah ve yavas yavas da olsa bugun baslamak istiyorum artık madem bir karar verdik ertelemeyelim değil mi?
bu arada bu topiğin 60. sayfasına kadar okudum kaldı 22 sayfa onları da okuyup sizinle beraber bastan beri berabermiş gibi devam etmek istiyorum....
hepinize guzel, saglıklı, mutlu gunler diliyorum....
Allah hepimize zihin acıklıgı versin inşallah....
sevgiler....

Hoşgeldin canım Rabbim azmimizi daim kılsın...
bende evdeyim canım istersen kırtasiyeden kitap alma internetten kitapseç.com dan al daha ucuza gelir en fazla 3 gün sonra eline ulaşır ben öyle yaptım sevgi_meleği önerdi memnun kaldım canım benim daha ucuz.

sayfa baya ilerlemiş çalışmalarda iyi gidiyo heralde benim taşınma durumum olduğu için bu ara çok yoğunum haftaya taşıncam inşallah yeni evfimde yeni bi çalışma düzeniyle aranıza katılırım hepinize kolay gelsin
buarada sevgicim resim deki senmisin çok beğendim öpüyorum senide

Çalışın kızlar ne olursa olsun çalışın.
Devlet memurluğu gibisi var mı hiç.

Hafta sonu kursum var ancak akşam gelince çalışabiliyorum.
Pazartesi annemi doktora götürücem.
Rahim kalınlaşması dediler.
Kürtaj yapılıyormuş sanırım.
Ona moralim bozuldu bugün.

O iyi olsunda bikaç zaman çalışmıyım napim.

Rahim kanserine dönebilen bir hastalıkmış pazartesi a tipi mi değil mi belli olcak umarım temiz olurda bir ameliyatta kurtulur

Canım Allah acil şifalar versin inşallah temiz çıkar içinizi ferah tutun.
bende bu ara ders çalışmayı boşladım bazı durumlardan dolayı kafam dolu ama bahane oluşturduğumun farkındayım sıkıntılar bile olsa baş koyduğumuz yoldan ödün vermemeliyiz bunu anladım hepimizin ayrı ayrı sıkıntıları var herşey düzelir inşallah.

Amin inşallah.
Bu sınavı kazanmamı en çok o istiyor zaten.
Bende pek iyi sayılmam aslında çok uyuyorum bikaç gündür dün akşam 7 de uyudum bugün sabah 10 da kalktım doktor stresten olduğunu söyledi.
Sıkıntı yapma dedi ama gel gör nereye yapmıcan.

annenin ellerinden öperim
benimkide çok istiyor ayaklarının üstünde dur diyor senelerdir diyorda bir türlü ayaklarımın üstünde duramadım Allah büyük emek etmeden olmuyor birde en büyük pay şans ...
bende uyuyorum kışta geldi ev soğuk yataktan çıkmak istemiyorum

sevgicim cok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin sen yüreğini ferah tut inşallah hersey yoluna girer... biz de manen dualarımızla destek olalım inşallah... dersleri de birkaç gun ertelemek sorun olmaz heralde ztn sen de bu kafayla okudugunu anlamazsın heralde... pazartesi hersey temiz cıkcak inşallah bn inanıyorum sen de inan...
bu arada annen hamile mi, kürtaj demişsin de...

fotografın da cok guzel zaten yuregi sevgi dolu guzel bir kızın cemali de oyledir...

anneler babalar hep evlatlarını dusunur zaten bnm de annemler hiç yanlarından ayrılmamı istemiyorlardı şimdi sen nerde mutlu olursan orada yasarsın diyor annem... inşallah hedeflerime ulaşacagız durmak yok, tam gaz devam....

bu arada evet havalar sogumaya basladı, yorganlar, battaniyeler, hırkalar, yelekler cıktı meydana ama soguk bizi yıldırmaz oyle değilmi???

merhaba arkadaslar...
bugun pazar alışverişinden sonra aldıklarımı eve bırakır brakmaz dogru kırtasiyeye koştum...
Data yayınlarının konu anlatımlı sadece önlisanslılar için hazırlanmıs kitabını aldım... şimdilik bununla başlayacagım... bu arada cok pahalı değil, internet sitesi önermişsiniz tesekkurler, ondan soyledim 13,50tlye aldım... yarın diğer yayınevlerinin de kaynakları gelecekmiş yediiklim falan... şimdilik bununla idare edeyim de daha topikteki yazdıklarınızı bitirmedim 60tayım hala... linkleri yer imlerine kaydettim daha onları inceleyeceğim... 1 haftaya heralde sıkı bir tempoya girer bir duzen tuttururum diye dusunuyorum....
hepinize sevgiler....

bir de arkadaslar bir soru soracagım size...
bnm kardeşim lise son bu sene universite sınvlarına hazırlanıyor... onun kitaplarındaki sorulardan da yararlanmamın faydası olur mu? zaten matematikte konu eksiğim var yardımcı olurum bn abla dedi...

ben de artık sizle burdan paylaşacagım neler yaptıgımı....

linkleri ben açamıyorum rica etsem tekrardan paylaşabilir misin.. adres sadece kopyalanmış sanırım link olarak açılmadı

ii akşamlar kızlar hepiniz hoşgeldiniz:)
bende boşladım bu hafta ne yazıkki hastaydım biraz yarın da kpss kursum var bakalım..

kızlar hangi kaynakları kullanıorsunuz? adam akıllı herşeyiyle güzel bir yayın duyamadım daha. en çok kullanılanlar hangileri bilginiz var mı?

ii akşamlar kızlar hepiniz hoşgeldiniz:)
bende boşladım bu hafta ne yazıkki hastaydım biraz yarın da kpss kursum var bakalım..
geçmiş olsun canım bende üşüttüm biraz düzeldim.
kızlar hangi kaynakları kullanıorsunuz? adam akıllı herşeyiyle güzel bir yayın duyamadım daha. en çok kullanılanlar hangileri bilginiz var mı?

canım ben datayı kullanıyorum .

evet canım cok sıkı tutmaya calısıyorum cunku basarmak ıstıyorum .esımde cok yardımcı bu konuda ben ders calısıtıgım zaman cocuklara bakıyor meyvemı fılan hazırlar yanı o yuzden bıraz daha rahat oldum anlayacagın
amın lost amın
canım yaa cok gecmıs olsun ınsallah hersey ıyı olacak tedavısını gorecek nasıl olsa .derslerıde o kadar kafana takma daha cok var canım
tabıkı hemde nasıl yardımcı olur

ben gecen sene kazanan arkadasımdan aldım yedııklım ve ıhtıyac var bendede yargı vardı hepsıde guzel bence

Allah hepimize zihin açıklığı versin
benimde bu sınavı kazanmam lazım
neden mi? gururuma artık yediremiyorum evdeyim 24 yaşındayım boşunamı okudum özel söktörün durumu zaten belli .
dershaneye yazıldım ama maddi sıkıntılar oluşunca kaydımı sildirdim nasip değilmiş.
şimdi evde kendim hazırlanıyorum tarihten başladım bugün 7 de kalktım 1 konum yarım kalmıştı onu bitirdim
hafıza haritası çıkararak çalışıyorum sonra tekrar edicem ( tarih bol tekrar istiyor hanımlar başka çare yok )
matematik cd si aldım ona çalışıyorum bir defter yaptım nerdeyse sözel gibi yazıyorum matematiği bile
internetten soru bankaları sipariş ettim gelicek bazı değişik kaynaklardanda sipariş verdim bakıcam eğer soruları güzelse size söylücem yayınların isimlerini çünkü kimi kaynakların soruları yanlış oluyormuş gerçi inşallah öyle olmazda parama yazık olmaz günah.

bu dönemde konu çalışıyorum datadan konu çalışıyorum ihtiyaç yayınlarının geçen sene kuponla soru bankalarını almıştım ordan sorularını çözüyorum şimdilik böyle yediiklim modüler soru bankasını aldım ona daha hiç bakmadım konularım bitsin öyle çözücem .
hoşcakalın hanımlar Rabbim başkoyduğumuz bu yoldan bizi döndürmesin
kazanan nasıl kazanıyor bizde kazanıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…