2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

bende bu yıl giricem kpss ye linkleri banada gönderebilirmisiniz? ben ankaradayım yoğunlaştırılmış kursa gitmeyi düşünüyorum ihtiyaç, yaklaşım yada ilkumut ama hangisi olur bilmiyorum kaynak olarakta burada da çok bahsedilen ihtiyacı almayı düşünüyorum. Siz ne güzel başlamışsınız benim önümde daha ALES ve ÜDS var :KK43: ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

bende bu yıl giricem kpss ye linkleri banada gönderebilirmisiniz? ben ankaradayım yoğunlaştırılmış kursa gitmeyi düşünüyorum ihtiyaç, yaklaşım yada ilkumut ama hangisi olur bilmiyorum kaynak olarakta burada da çok bahsedilen ihtiyacı almayı düşünüyorum. Siz ne güzel başlamışsınız benim önümde daha ALES ve ÜDS var :KK43: ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN
hosgeldin cnm sen de aramıza
ben elimden geldiğince linkleri vereyim burdan okuduklarımı hep kaydettim yer imlerine eksikler olursa sevgi ve diğer arkadaslar tamamlar sanırım:))))))

kpss Etkin Çalışma Teknikleri (Memurlar.Net - Forum)
Picasa Web Albums - MIRACLE - hafizaharitalar
2012 çalışma grubu link paylaşım sayfamız:) (Memurlar.Net - Forum)
KPSS tarih püf noktalar | Taban Puanlar
Murat Eğitim Kurumları
Kpss Matematik Ders Videoları
KPSS Mp3 Seti | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir
Konu Anlatımlı Matematik Kitabı
KPSS Konu Anlatımlı Videolar - MatematikCafe.Net / Matematik,Geometri,Matematik Ders Notları,2011,KPSS,YGS-LYS,SBS,DGS,ALES Hazırlık |
KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Görüntülü DVD Seti indir
KPSS Tüm Ders Notları- Yaprak Testler-Deneme Sınavları | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir
KPSS Online - KPSS 2011, KPSS Hazrlk, KPSS Soru Bankas, KPSS Deneme Snav, KPSS Puanlar, KPSS Sonular, KPSS yerletirme sonular, KPSS snav sonular, Genel Yetenek, Genel Kltr, KPSS A, KPSS B, KPSS 2008, KPSS 2009, KPSS 2010
Kpss coĞrafya dersİnİ ÖĞrenmek İÇİn İÇerİ...
100 ADET KPSS DENEME SINAVI|ARADIĞINIZ TÜM YAYINLAR|2010|indir
http://www.frmtr.com/kpss/4233741-k...ometri-cografya-vs-vs-tek-link-ve-gorsel.html

Son düzenleme:
ya arkadaslar bişey sorcam bu yediiklim dergi aboneliği alınca aldıklarımız ay ay mi geliyor yoksa set halinde mi? cunku abonelik her ay parca parca gelmesi demek ya ondan merak ettm, bilenler acıklayabilir mi?

Son düzenleme:
arkadaslar birkaç link de benden olsun:)))
videodersane.com
kpss.tv - tum kpss hazırlıgına yonelik videolar mevcut eğitim bilimleri de dahil...
bir de googledan kpssdershanesi diye birşey buldum ona da bakabilirsiniz...
hepinize iyi çalışmalar...
sevgiler...

arkadaşlar gazetelerin vereceği denemelerden birbirimize haber edelim alıp çözeriz
çok faydalı oluyormuş arkadaşım demişti.
ama gazeteler şimdi vermiyor galiba hiç görmedim:44:

arkadaşlar gazetelerin vereceği denemelerden birbirimize haber edelim alıp çözeriz
çok faydalı oluyormuş arkadaşım demişti.
ama gazeteler şimdi vermiyor galiba hiç görmedim:44:

henuz bana da denk gelmedi ama gecen yıl gazetenin verdiği tarih konu anlatımı var elimde birkaç da deneme... vermeye baslarlar yakında....

linkleri paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim :KK16: ben daha kitap bile almadım

eğer bulabilirsem bende kpss oyunlarını paylaşırım. dosya paylaşımı yasak mı bilmiyorum tabi

kpss ders notlarını, testleri , haberlerini falan takip etmek için tavsiye edebileceğiniz bir site varmı, gerçi haberleri sürekli memurlar.net'ten takip edioruz da, ders notları ve testler için hangi site tavsiye edersiniz.

kpss ders notlarını, testleri , haberlerini falan takip etmek için tavsiye edebileceğiniz bir site varmı, gerçi haberleri sürekli memurlar.net'ten takip edioruz da, ders notları ve testler için hangi site tavsiye edersiniz.
merhaba hosgeldin...
ben su an kpssdershanesi diye bir siteden matematik videolarını izliyorum cok guzel anlatmışlar izlledikçe ne kadar cok eksiğim var farkedebiliyorum, tane tane hiç bilmeyene gore anlatılmış... ben dinliyorum not alıyorum tavsiye ederim... diğer derslerden de videolar mevcut...
kolay gelsin basarılar diliyorum...
Allah hepimize kolaylık versin....,
Sevgiler....

bir de bu topiğin 80. sayfasına bakabilirsin bastan beri eklenen linkleri toplayıp tekrardan eklemiştim yeni gelenler için...

Dualarınız için teşekkür ederim kızlar.
Hafta sonu pek çalışamadım hem krus da vardı.
Bugünde pek müsait değil ev.
Bakalım akşam çalışabilirim ancak.

Sizler ne yaptınız, nasılsınız?
Havalar bi sıcak bi soğuk aldanmayın aman, ben aldandım boğazlarım şişti.
Annem de gitti bakalım hastaneye ne olacak ne diyecekler.

ınsallah guzel haberlerle gelır annen ... aynen benımde bogazlarım felaket basımda agrıyor .gecmıs olsun sanada

sevgicim cok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin sen yüreğini ferah tut inşallah hersey yoluna girer... biz de manen dualarımızla destek olalım inşallah... dersleri de birkaç gun ertelemek sorun olmaz heralde ztn sen de bu kafayla okudugunu anlamazsın heralde... pazartesi hersey temiz cıkcak inşallah bn inanıyorum sen de inan...
bu arada annen hamile mi, kürtaj demişsin de...

fotografın da cok guzel zaten yuregi sevgi dolu guzel bir kızın cemali de oyledir...

Çok sağol tatlım.
Yok annem hamile değil, rahatsızlığı o yöntemle tedavi edliyormuş.
Bu ara da linkleri falan toparlamışsın, tekrar teşekkür ederim.

ınsallah guzel haberlerle gelır annen ... aynen benımde bogazlarım felaket basımda agrıyor .gecmıs olsun sanada

Çok sağol inşallah
Sana da geçmiş olsun canım. Nane limon seviyorsan iç bol bol. Ben sevmiyorum o yüzden yumuşamıyor boğazım.:KK43:

Dualarınız için teşekkür ederim kızlar.
Hafta sonu pek çalışamadım hem krus da vardı.
Bugünde pek müsait değil ev.
Bakalım akşam çalışabilirim ancak.

Sizler ne yaptınız, nasılsınız?
Havalar bi sıcak bi soğuk aldanmayın aman, ben aldandım boğazlarım şişti.
Annem de gitti bakalım hastaneye ne olacak ne diyecekler.

hayırlı sonuçlar olucak inşallah canım annen iyi olucak .
evet canım havalar çok dengesiz .
bende matematik çalışıyorum osmanlı tarihindeyim 2 gündür bitmiyor
dün gece bazı araştırmalar yaptım kızlar memurlar.nette tesadüfen bulduğm bir sayfada kızın biri şunu yazmış
kpss düz memurluk biliyorsunuz çift yıllarda yapılıyor 2012 gibi ve bu yıllarda genellikle sorular yoruma dayalı oluyormuş
çok insan girdiği için .çoğu kişide bu bilgiyi teyit etmiş kızlar biz şöyle yapıcaz o zaman hem yorum + bilgi yapalım çalışırken ben 2010 da ve 2008 de girdiğimde ( o zaman çalışmamıştım ) sorular daha çok yorum ve bilgi ağırlıklıydı.2008 önlisans düzeyinde girmiştim 2010 ise lisans düzeyi.
bu bilgiyi size aktarmak istedim kızlar iyi çalışmalar gene böyle değişik bir bilgi bulursam gene yazıcam.

hayırlı sonuçlar olucak inşallah canım annen iyi olucak .
evet canım havalar çok dengesiz .
bende matematik çalışıyorum osmanlı tarihindeyim 2 gündür bitmiyor
dün gece bazı araştırmalar yaptım kızlar memurlar.nette tesadüfen bulduğm bir sayfada kızın biri şunu yazmış
kpss düz memurluk biliyorsunuz çift yıllarda yapılıyor 2012 gibi ve bu yıllarda genellikle sorular yoruma dayalı oluyormuş
çok insan girdiği için .çoğu kişide bu bilgiyi teyit etmiş kızlar biz şöyle yapıcaz o zaman hem yorum + bilgi yapalım çalışırken ben 2010 da ve 2008 de girdiğimde ( o zaman çalışmamıştım ) sorular daha çok yorum ve bilgi ağırlıklıydı.2008 önlisans düzeyinde girmiştim 2010 ise lisans düzeyi.
bu bilgiyi size aktarmak istedim kızlar iyi çalışmalar gene böyle değişik bir bilgi bulursam gene yazıcam.

Ben yorumu daha çok seviyorum iyi olur aslında :)
Ama yorum olunca genelde iki şık arasında çok kalınıyor.
Bu yüzden hem bilgiyi hem yorum gücünü geliştirmek gerek.

X