2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Kızlar teşekkür ederim.
Menteşe yöresini biliyordum ama muğlayla bağdaştıramamıştım.muğlada çoktur diye düşünüyordum.DEmekki menteşe yöresi muğlayıda etkiliyo.
Diğer soruda yanlışlık var anlaşılan doğru cevap d olması lazım.

o kadar sinirlendim ki sabah sabah ağlamaktan gözlerim şişti. emek veriyorum ama sonuç fiyasko. umarım düzelir.
çok teşekkür ederim canım, haklısın bolca deneme çözmem gerek...
sende hangi yayınevlerinin denemeleri var ?

Bende deneme olarak yargı var sadece ders ders olan. Normal denemeleri netten çözüyorum. Tgleri yani. Hem kaliteli yayınları indirmiş oluyorum.
Kendini strese sokarsan, ağlarsan öğrendiklerini unutur çalıştıklarından da birşey anlamazsın. Rahatla. Bu sınav dünyanın sonu değil biz istersek günde 1000 sorunun 990 nını doğru yapalım nasipten öteye gidemeyiz. Şimdi biraz rahatla sonra tekrar çöz canım:KK34:

Kızlar teşekkür ederim.
Menteşe yöresini biliyordum ama muğlayla bağdaştıramamıştım.muğlada çoktur diye düşünüyordum.DEmekki menteşe yöresi muğlayıda etkiliyo.
Diğer soruda yanlışlık var anlaşılan doğru cevap d olması lazım.

Evet tatlım. 2. soru kesinlikle d. Hatta o soruyu bende çözmüştüm. çözmesem bile Antalya ve Adana en fazla mevsimlik göç alan illerdir.

Bende deneme olarak yargı var sadece ders ders olan. Normal denemeleri netten çözüyorum. Tgleri yani. Hem kaliteli yayınları indirmiş oluyorum.
Kendini strese sokarsan, ağlarsan öğrendiklerini unutur çalıştıklarından da birşey anlamazsın. Rahatla. Bu sınav dünyanın sonu değil biz istersek günde 1000 sorunun 990 nını doğru yapalım nasipten öteye gidemeyiz. Şimdi biraz rahatla sonra tekrar çöz canım:KK34:

haklısın canım:13: toparlanıp kaldığım yerden devam edeyim ben:KK16:
bu arada topikteki herkes Tanışmıştı sanırım ben de tanımak istiyorum sizi:KK17:

haklısın canım:13: toparlanıp kaldığım yerden devam edeyim ben:KK16:
bu arada topikteki herkes Tanışmıştı sanırım ben de tanımak istiyorum sizi:KK17:

Hepimiz olmasada 3 kişi tanışabildik.Diğer kızlar katılamadı henüz.Seni de görmek isteriz :KK6:[/QUOTE]

Vallahi benimde. Eminim olduğum soruların bile bazen hatalı çıkması kendimden şüphe ettiriyor deli oluyorum

Kendinden şüphe etmek var hadi o bi yana ben çoğu şeyi sorulardan öğreniyorum sorular bana böyle yanlış öğretince ben yanlış bilgi edinmiş oluyorum ve bu diğer soruları ve mantığımı etkiliyo.

Kızlar bana nadası açıklarmısınız

toprağın 1 veya 2 yıl ekilmemesi dinlendirilmesi anlamına gelyor nadas. daha çok kurak bölgelerde yapılıyor. iç anadolu ve güneydoğu anadolu bölgesinde yoğun. yağış az olduğu için.
nadasa gerek olmayan bölgeler ise daha çok karadeniz bölgesi. sebebiyse yağışın fazla olması.

umarım anlatabilmişimdir :KK34:

toprağın 1 veya 2 yıl ekilmemesi dinlendirilmesi anlamına gelyor nadas. daha çok kurak bölgelerde yapılıyor. iç anadolu ve güneydoğu anadolu bölgesinde yoğun. yağış az olduğu için.
nadasa gerek olmayan bölgeler ise daha çok karadeniz bölgesi. sebebiyse yağışın fazla olması.

umarım anlatabilmişimdir :KK34:

Anlatmaz olurmusun çok da güzel oldu teşekkür ederim:KK31:

X