2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

durucum inanmadığım ve değer vermediğim kişyi araştırmam gereksiz.yapmaya çalıştığı belli dediğin gibi resmen dalga geçmek .ya hic müslüman olmayan ve dinimizi merak eden hristiyan ya da her kimse hoca diye bunu izlese buzaman kadar kulağa gelen her şeye ters düştüğünü görür ve İSLAMİYETİ yanlış tanır ve öğrenir .inanılır gibi değil ...
Muhtemelen vefat eden bi hükümdarın adına hutbe okutmuştur.Hutbe okutmak hükümdarlık alameti diye biliyorum.Yani bağımsız olmak iktidara geçmek gibi..
evet hükümdar alameti.o zaman cıakrdığım sonuc doğru hutbyi baska padisah adına okutuyorsa bağımsızlığını ilan edememis demek

Ne güzel demişsin cnm benm ya tam benim içimden geldiği gibi anlatmışsın olayı..

çok dua ediyorum biliyor musun .dini islam olan islamiyeti bilen insanlar arasında yaşayıp büyüdüğüm için.dinimi inkar etmeyip sorgusuz sualsız kabul ettiğim için.inşallahh gereklerinide fazlasıyla yerine getirmeyi nasip eder RABBİM.YARADAN şaşırmaya izin vermesinn AMİN...

İstediğini sorabilirsin ne demek... Konu çalışması şuan sadece mat.tan yapıyorum onun dışında çalıştığım konu yok oda zaten kısa sürüyor.. Bazen 300 çözemiyorum sıkılıyorum falan yada yemek falan yapmam gerekiyor kalıyor ama en az 200 çözmeye çalışıyorum... Bugün mesela 115 vat. , 82 coğ. ve 103 tarih çözdüm ama birarada mat. boğuşmuştum birazdan belki yine mat. bakarım biraz soru çözerim... Senin nasıl gidiyor çalışmalar bitirdiğin ders varmı?

Yatacak yeri yok bunların.Neden araştır dedim biliyormusun şimdiki genç neslin böylesine cinselliğe yönelmesine sebep olan sübliminal mesajlarla insanları yönlediriyorlar bunu öğrenip ona göre bilinçli hareket etmek lazım.

evet hükümdar alameti.o zaman cıakrdığım sonuc doğru hutbyi baska padisah adına okutuyorsa bağımsızlığını ilan edememis demek

Cnm ben bağımsızlığını ilan etmiş oluyo diye biliyorum hatta senin dediğin soruyla bende karşılaştım istersen o soruyu bulmaya çalışiyim yarın girdiğimde yazarım.

Son düzenleme:

Bitanemm çok doğru söylemişsin.
Bizim müslüman olmamız bize verilen bi lütuf. Her insan bu nimete erişemiyo biliyomusun.Allah sevdiği kullara veriyo bu nimeti :)Allah azgınlardan eylemesin..Bide son nefesimizde dahi şeytan kandırmaya çalışıyo bizi.İmanla ölebilmemizi nasip etsin Allah.

Benim mat bitti gibi gibi ama şuan hiç bişi bilmiyo gibi hissediyorum son konuları hızlı geçtim be bitiridğim günden beri de yüzüne bakmadım bi daha.Oyüzden bitti diyemiyorum unutmuş olma ihtimalime karşılık onun dışında bi ders bitirmedim şuan tarihe yüklendim.Bende şöyle bi durum var oyüzden sordum sana da knunun yanında soru çözebiliyormusun diye. Mesela ben tarihe geçtim ya matematiğe bakamıyorum bi ders çalışırken başka ders çalışamıyorum sorusunu dahi çözemiyorum.Hatta çok basit olan türkçeyi bile zar zor çözüyorum tarihin yanında.Ama birlikte götürmek için napmam lazım onu da bilmiyorum.Kafan karışmıyo mu mesela matematik konu çalışıp başka derslerden konu çalışınca?

Duru, sayısalla sözeli bir arada götürebilirsin canım bir iki gün dene alışırsın.

Bende mesela gün içinde sadece bir derse bakarsam hangi ders olursa olsun diğerlerinden hiç soru çözemezsem o gün sanki hiç ders çalışmamış gibi hissediyorum kendimi... Herkesin çalışma şekli farklı oluyor sen diğerlerine çalışamıyorsan hergün bir ders çalış ama verimli çalış... Ben mesela hangi ders olursa olsun konu çalışsam arkasından o konuyla ilgili bolca soru çözmezsem unutuyorum sanki hiçbişey anlamıyorum boşuna çalışmışım gibi geliyor... Şuan sadece mat. konu çalışıp soru çözüyorum ama diğer dersleride unutmuyorum hergün mutlaka çözmem lazım yoksa unuturum gibi geliyor ne kadar çok soru o kadar iyi.... Sen şuan konu çalıştığın için hepsi aynı anda yapamıyorsun gibi gelebilir konuların bitse dönüşümlü olarak her dersten soru çözebilirsin... İş açısından çalışıyormusun bilmiyorum ama evdeysen sabah erken kalkıp tarih çalışıp soru çözüp öğleden sonranı başka bir derse ayırabilirsin ben genelde erken kalkıyorum ve öyle yapıyorum... Daha çok vakit oluyor

Bu arada benim çıkmam lazım biraz mat. çalışıcam herkese iyi akşamlar bol verimli derseler dilyorum :)

Çalışmıyorum bende..Sabah erken kalkıyorum.Senin biten derslerin olduğu için o derslerden de soru çözmen doğru olan tabi..Teşekkür ederim fikirlerin için

bende bakıcam canıım çok tşk ederim

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…