2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar hutbe okutmak demek.padişahın hani emirlerini buyruklarını halka duyurmak demekmiydi:26: 2. sorum marif-i umumiyenin içeriği neydi:18:

evet duru ve erres kızçelerim özelden facebooklarrınızı alayım yada nerden ekleyecek isek:KK34:

kızlar hutbe okutmak demek.padişahın hani emirlerini buyruklarını halka duyurmak demekmiydi:26: 2. sorum marif-i umumiyenin içeriği neydi:18:

Hutbe;hükümdarların cuma namazından önce isminin okunması..

Son düzenleme:
Sevgicim benm face yok.Mail adresim var msn var ama bu saydıklarımı da 40 da bi açıyorum işte..

Erres vallahi güzel oluyor ama o kolyeyle wc girilmesi falan içime sinmiyor pek. sadece özel günlerde takmak için istiyorum açıkçası veya dışarıda.

Hutbe;hükümdarların cuma namazından önce isminin okunması..

bu kadarcık mıymış.bir soru vardı tam aksedemicem ama bir padişahın diğer padişah adına hutbe okutması ne anlama geliyor diyordu .himaye altında olduğunumu anlamalıyım:18:

Duraklamada hüzünlendim.
Dağılmada sinirlendim düşmanlarımızın dönekliklerini gördüm.

Töbe töbeeee nefret ediyorum ondan.

Geçen bir videosuna denk geldim almış karşısına barbieleri disko müziği dinliyorlardı:KK25::KK25:

kanalı var kanalıı ay gülmek istediğimde açıyorum onları çok komik ya.çok güzel kızlar ve erkekler .ilginç ve anlayamadığım bir tekniği var.nese başımıza bela olucak şimdi :)

Duru ben tarih,coğ. ve vat. bitirdim türkçeye henüz hiç başlamadım mat. yarısındayım yani yarısı derken ben sıfırdan başladım mat. o yüzden sindire sindire gidiyorum...
En az günde tarih,coğ. ve vat. dan 250-300 arası soru çözmeye çalışıyorum mat. haricinde mat.a hergün hem konu anlatımı hem soru çözmeye çalışıyorum ama tam bir sayı veremem anladığım konulara göre değişiyor çok iyi anladıysam 70 falan anlayamadığım takıldığım yer olursa 25i bile geçmiyor :KK43:(

kanalı var kanalıı ay gülmek istediğimde açıyorum onları çok komik ya.çok güzel kızlar ve erkekler .ilginç ve anlayamadığım bir tekniği var.nese başımıza bela olucak şimdi :)

Anlamadığın teknik ne biliyormusun fitne çıkarmaya dinimizi bozmya dalga geçmeye çalışması.
Mason diyip duruyo programlarında Allah bilir hiç bir müslüman onun yaptığı konuşmaları yapmaz bunu çok iyi biliyorum.. Dünyayı yönetmeye çalışan gizli bi örgüt var biliyorsundur mason pislikleri. Araştırmanı öneririm zira ben bunların planlarını öğrendikçe hayatımın şokunu yaşadım.Ha bire bu örgütten bahsediyo mal.

bu kadarcık mıymış.bir soru vardı tam aksedemicem ama bir padişahın diğer padişah adına hutbe okutması ne anlama geliyor diyordu .himaye altında olduğunumu anlamalıyım:18:

Muhtemelen vefat eden bi hükümdarın adına hutbe okutmuştur.Hutbe okutmak hükümdarlık alameti diye biliyorum.Yani bağımsız olmak iktidara geçmek gibi..

Erres vallahi güzel oluyor ama o kolyeyle wc girilmesi falan içime sinmiyor pek. sadece özel günlerde takmak için istiyorum açıkçası veya dışarıda.
evet canımm öyle zorlukları var ama yinede istiyorum çok.ahh ahh insanın kalbinde" O "boynunda olsa ne olmasa ne dimi ama ahh ahhh... şükürler olsun varlığını bilip inanıp yaşadığım için...
Hey Yarabbim yaaa.Allah a havale ediyorum onu.Pislik sığır

kız başımıza bela almayahkk:KK1::KK1:

Son düzenleme:
Duru ben tarih,coğ. ve vat. bitirdim türkçeye henüz hiç başlamadım mat. yarısındayım yani yarısı derken ben sıfırdan başladım mat. o yüzden sindire sindire gidiyorum...
En az günde tarih,coğ. ve vat. dan 250-300 arası soru çözmeye çalışıyorum mat. haricinde mat.a hergün hem konu anlatımı hem soru çözmeye çalışıyorum ama tam bir sayı veremem anladığım konulara göre değişiyor çok iyi anladıysam 70 falan anlayamadığım takıldığım yer olursa 25i bile geçmiyor :KK43:(

Peki günde bi konu çalıştığında 300 soru çözebiliyormusun cnm?Çok soru sorduysam kusra bakma cnm :KK17:

X