2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

İhtiyacın tglerini beğeniyorum ben ama deneme setini almadım bilmiyorum o nedenle neden beğenmedin?
Bende yargının deneme seti var, memnunum çok güzel.
Birde kaç net yapıyorsun iyi gelmiyor demişsin ya cnm?

bide güvender denemelerini nasıl buluyorsunuz ben her cuma almaya ozen gosteriyorm sorularıda kaliteli gelior.sizce nasıl

İhtiyacın tglerini beğeniyorum ben ama deneme setini almadım bilmiyorum o nedenle neden beğenmedin?
Bende yargının deneme seti var, memnunum çok güzel.
Birde kaç net yapıyorsun iyi gelmiyor demişsin ya cnm?

tarih sorularını begehnmiyorm bazı sorular olyrki kendi kaynaklarında bile bulamıorsun cvplarını.netlerimde 85 civarı gelior.bakalm yarnda ihtiyacın tg sine gircm bu sefer umudm var inşallh yuksek gelir

tarih sorularını begehnmiyorm bazı sorular olyrki kendi kaynaklarında bile bulamıorsun cvplarını.netlerimde 85 civarı gelior.bakalm yarnda ihtiyacın tg sine gircm bu sefer umudm var inşallh yuksek gelir

İnşallah :KK34: Genel olarak netlerin nasıl?
Tarihte, coğrafyada şu kadar gibi.
Hangisinden gireceksin bilmiyorum ama önlisans ise netlerin güzel arttırabilirsin.
Lisans ise bol bol soru çöz. 400 ün altına düşmemeye çalış günde.
Tabi çalışıyor musun onu bilmeden söylüyorum.

İnşallah :KK34: Genel olarak netlerin nasıl?
Tarihte, coğrafyada şu kadar gibi.
Hangisinden gireceksin bilmiyorum ama önlisans ise netlerin güzel arttırabilirsin.
Lisans ise bol bol soru çöz. 400 ün altına düşmemeye çalış günde.
Tabi çalışıyor musun onu bilmeden söylüyorum.

lisanstan giriyorm.dersaneyede gidiyorm bazen olyrki 95 fln net cıkıor ama istisna . genelde yazdıgm gibi 85 civarı. mat iyi değil 18 net civarı gelior türkcem iyi en fazla 2 yanlış gelior. cografyam cok iyi oda en fazla 2 yanlıs tarihten ve vatandaslıktan cok yanlısım cıkıor .

cok moral bozuyor sınavlar yoksa baska bişey değil. sınav formatına en uygugn yayın hangisi sence .ihtiyacın 15 li setini cozdüm bide yediiklim dersanesine gidiyrm onn denemelerine giriyorm.baska yayın alıp evde cozmek istiyorm . İhtiyacı kesinlikle kimseye tavsiye etmiorumm

Al benden de o kadar canım. Ben 2008e hıc calısmadan gırdım turkce 2 yanlıs yaptım. 2010a 3 ay calıstım turkce gene 2 yanlıs. Murat a gıdıyorumi, denemelerınde sadece ılk denemede 2 yanlıs geldı turkceden. Son denemede 10 yanlısım cıktı sok oldum.

Al benden de o kadar canım. Ben 2008e hıc calısmadan gırdım turkce 2 yanlıs yaptım. 2010a 3 ay calıstım turkce gene 2 yanlıs. Murat a gıdıyorumi, denemelerınde sadece ılk denemede 2 yanlıs geldı turkceden. Son denemede 10 yanlısım cıktı sok oldum.

evet ya yanlışlar azalacağı yerde artıyor . neyse sonumuz hayrolsun onemli olan o :)

Benım bılg mhendıslıgı canım. Yalnz meslek lısesı ve esıt agırlık mezunu oldugum ıcın 25 mat den fazlasını yapamıyorum. 2010da 81 aldım. En az 92,93 almam lazım

kolay gelsin canm işimiz cok zor .bende matematik calısmak için konu anlatımlı bir kitap almak istiyorm tavsiye edebilecegn basit anlatımlı bir kitap varmı ?

kolay gelsin canm işimiz cok zor .bende matematik calısmak için konu anlatımlı bir kitap almak istiyorm tavsiye edebilecegn basit anlatımlı bir kitap varmı ?

Canım vallahi ben konu calısmadım sımdıye kadar, geometrı ve olasılık konularını da ıhtıyactan calısıcam. Sana tavsıyem bol çözümlü örnekli bir kitap edinmen. Ama hangi yayının anlatımı basit bi bilgim yok.

Canım vallahi ben konu calısmadım sımdıye kadar, geometrı ve olasılık konularını da ıhtıyactan calısıcam. Sana tavsıyem bol çözümlü örnekli bir kitap edinmen. Ama hangi yayının anlatımı basit bi bilgim yok.

tamam cnm sağol kolay gelsin hepimize :)

Matemarik Sıfır, Karekök Yayınları... basit anlatımı varmış, sıfırdan başlamak isteyenler içinmiş. Alanlar çok faydalandıklarını söylüyorlar, ben de almadım, imkanın varsa almayı düşünebilirsin bence.

iyi günler kızlar iyi çalışmalar

fattum nerde yaw? görünmüyor kaç gündür?

sevgi meleği başladın mı aöf ye?

Canım başladım çıkmış soruları çözeceğim sadece. Baksana konu çalışıp durdum ne oldu.
Final ve bütleri çözüyorum. tvsden başladım.

canım burdayım kendımı bır saldım bır saldım ama bugunden ıtıbaren toparlıyorum facebook benı cok engellemeye gırdı onunla ayzıs bunla derken bır baktım zamanım gıdıyor artık baslıyorum tam anlamaıyla kendımı 4 bucuk ay sıkı yonetıme sokuyorum sadece burası var artık hayatımda 4 bucuk ay boyunca

X