2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Fattum ben bugün bir kitap evine girdim baktım keyifli mat. kitabını baya inceledim. Çok beğendim gerçekten. Ama almadım. Netten sipariş edeceğim. Kitapçılarda 20 nette 12 tl. Yaprak test, deneme filan da alıcam o yüzden hem ucuza kapatmış oluyorum.

Denemem, söylediklerinde çok haklısın. Birkaç soru bankası bitirdikten sonra denemeler hiç ayrıntı sormamış gibi geliyor :)
İnşallah her dersten baya soru çözmüş olarak gireriz sınava.

Yarın sabah ameliyata gireceğim kızlar. Birkaç gün çalışamayabilirim. Ama yattığım yerden soru çözmeye gayret edeceğim inşallah.

Cnm nasılsın neler yapıyorsun son zamanlarda çalışmaların ne alemde

geçmiş olsun sevgi meleği bir an önce atlatırsın iyi olursun inşallah kısa zamanda

Cnm nasılsın neler yapıyorsun son zamanlarda çalışmaların ne alemde

Valla iyi idi fıstığım. Bir tarih kitabı 2 vatandaşlık kitabının yarısı işte. Yaprak testlerden kalanlarda vardı onlarıda çözmüştüm. Bu hafta 2bin soru 1 tam 2 yarım soru bank. tarih tek ve yarım vat tek. yapmış oldum. Haftaya mata başlıcam. Biraz düzelmiş olurum o zamana. Sende nasıl?

Maşallah cnm ya süpersin.
Ben matematik çalışıyorum cnm yanına ek olarak türkçeyi de kattım konu çalışmadan soru bankasından ilerliyorum.
Bende ne tarih var ne vatandaşlık var :18:
İnşallah bir hafta sonra matematik ve türkçeden sonra tarihe başlamak istiyorum.

Halledersin yavaş yavaş daha zaman çok var.

çok geçmiş olsun bende netten aldım canım keyıflı matetık kıtabını cozumlu soru bankasını uzman karıyerın cozumlu matematık kıtabını bırde sen sor ben soyleyım hepsını 52geldı bana

mrb hanımlar. sözelciyim ve matematiğim kötü.diğer ay matematikten özel ders alıcam. çok çok iyi bir kaynak bulursam belki özel ders almadan, tek başıma evde çalışabilirim. önerebileceğiniz kitap var mı? bide merak ettiğim bi durum var. hem ygs hemde kpss ye girmek istiyorum. endişem şu yönde, sadece kpss ya da sadece ygs kitabından çalışırsam. bu 2 sınav da zorlanıp zorlanmayacağım. konular aynıdır değil mi :/

Kpss ygs/ lys göre daha kolay canım. Yani tarihi coğrafyası falan türkiye. Dünya coğrafyası vs yok. Gayet yalın konular. Matematik için keyifli matematiği aldı arkadaş çok güzel bende inceledim baya hoş ve sözelci mantığı. Bence al hiçbişey kaybetmezsin, kazanırsın. Ekol hocadan falan videolarla pekiştirirsin. İStersen matematik dehasına git ön yargını atmadan ve bol bol soru çözmeden başaramazsın canım.

Canım matematikten son 3 konum kaldı çok şükür..
Onlar bittikten sonra inşallah geoya geçiyim diyorum sıradan gidiyorum yani..
tamam canım aynı gibiyiz matta. haftada bir konu gidiyorum ben ama :) bugün biraz türkçe aslında hepsinden az az baktım. iyi akşamlar

kolay gelsin başarılar ...

pelin yüksel enöz e ait videoların ses kayıtlarına ulaşamıyorum, sen de var mı sanki eski yorumlarda bahsi geçmişti olduğuna dair ...

Video izledikçe kota sorunsalım var...

tamam canım aynı gibiyiz matta. haftada bir konu gidiyorum ben ama :) bugün biraz türkçe aslında hepsinden az az baktım. iyi akşamlar

Canım sen daha iyisin o anlamda..
Sindire sindire gitmek daha mantıklı..
Ama ben daha tarihe hiiiç bakmadım oyüzden paniğim..
Allah izin verirse Bi an önce matı bitirip tarihe geçmek istiyorum.

Günaydın bu arada kızlar..
Allah zihin açıklığı ve verimlilikle dolu bi gün nasip etsin bize
İyi çalışmalar

teşekkür ederim öneriler için. daha önce matematiğe tek başıma çalışma çabalarım oldu. çözemediğim soruları bi forum sitesinde paylaşıyordum ancak ya hiç cvp yazan olmuyordu ya da çok geç yazıyorlardı hevesim kaçmıştı. kk da ki topikler,gün içinde aktif olduğu için yeniden başlayabilirim:119:

özel ders almayı düşünüyordum. keyifli matematik kitabını aldığımda belki özel dersede gerek kalmaz:98:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…