2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

yani temeli zayıf olan için keyifli mat öneriyorsunuz tamam canım çok tşk ederim öyle yapayım ozaman.sevgi meleği kuyruk sokumu için gittiğimde banada kuyruk sokumu etrafındaki dokulardan vurmuşlardı uyuşması için onun n iğrenç bir şey olduğunu bilirim vallahi içim gıcıklandı bir daha da gidemedimm o hissi yaşamamak için .

durucum yazdığını görmemişim çok geçmiş olsun ALLAH şifa versinn ..

Canım o acının kat katını düşün. 6 defa soktu kadın boşluk bulamadı. Birde tırnaklarını geçire geçire. Hatırlamak bile istemiyorum. Çok şükür atlattım. Tekrarlar diye ödüm kopuyor :KK14:

Canım o acının kat katını düşün. 6 defa soktu kadın boşluk bulamadı. Birde tırnaklarını geçire geçire. Hatırlamak bile istemiyorum. Çok şükür atlattım. Tekrarlar diye ödüm kopuyor :KK14:

banada 4 kere vurmuştu çok lanet bir şey biliyorum canım ya ama atlattın inşallah tekrarlamaz.şimdi senin tamamen etiyle almadılarmı o bölgeyi tekrarlama şansıdamı oluyormuş:KK53:

banada 4 kere vurmuştu çok lanet bir şey biliyorum canım ya ama atlattın inşallah tekrarlamaz.şimdi senin tamamen etiyle almadılarmı o bölgeyi tekrarlama şansıdamı oluyormuş:KK53:

Etiyle derken canım?:44: .
Ben flep yöntemi ile oldum. O bölgeyi alıp diğer bölgeden doku kaydırdılar.
Canım bu hastalıkta en iyi yöntem bile olsa tekrarlama %si 0 olmuyor.
Ki benim şuan olduğum iyi bir yöntem geriye benim kendime dikkat etmem kalıyor.

yani temeli zayıf olan için keyifli mat öneriyorsunuz tamam canım çok tşk ederim öyle yapayım ozaman.sevgi meleği kuyruk sokumu için gittiğimde banada kuyruk sokumu etrafındaki dokulardan vurmuşlardı uyuşması için onun n iğrenç bir şey olduğunu bilirim vallahi içim gıcıklandı bir daha da gidemedimm o hissi yaşamamak için .

durucum yazdığını görmemişim çok geçmiş olsun ALLAH şifa versinn ..

temelım zayıf o yuzden keyıflı matetık kullanıyorum suan ıcın sadece bır konu bıtrıdm problemlerden 18kural var o konu ıle ılgılı hepsını kavradım hoc ben soru yapamayan bakalım ılerledıkce bellı olucak ama kalem oynatmak soru cozdukce mutlu oluyorum

kızlar geçen hafta 2100 soru çözdüm, ama her gün 300er soru değildi bazen konu çalıştım 100 çözdüm bazen bi günde 550 soru çözdüm karışık şekilde toplamda 2100 soru çözdüm çok da verimli çalıştım.

Bu hafta da 1800 soru çözdüm pazartesinden itibaren ilk 3 gün 500 soruyu biraz geçtim son iki gündür yani dün ve bugün hiç çalışasım yok bir türlü çalışamıyorum kitabı açınca içimi sıkıntı basıyor midem bulanıyor motivasyonum birden yok oldu karamsarlaştım nazar mı değdi ne :26:
Niye böyle oldu anlamadım dünden önce acayip şevkle zevkle çalışıyordum yatağıma mutlu şekilde yatıyordum bi de ev çok kalabalık iki gündür misafirler var acaba onun etkisi mi bilmiyorum ama düzeltmem lazım bu durumu bir de ne çalışsam bilemiyorum böyle içimden hiç bir derse bakmak gelmiyor sürekli ders değiştiriyorum sıkıntıdan. Bu hafta da 2000 soruyu bulurum ama iki gündür verimsiz çalıştığım için bi suçluluk hissi var tabi içimde. Ama yarın çok ama çoooooooooooooooook çalışmam lazım ki 2 günün eksiğini kapatayım.

Siz neler yapıyorsunuz? Nasıl gidiyor?

Ben de ders çalışamıyorum bu ara:26:
Kpss'nin yanında aöf son sınıftayım bir de üstelik:KK50:
Ne olacak böyle bilmiyorum ikisi bir arada zaten zor oluyor yürümüyor bir de ben ders çalışamazsam
yetişmez bu konular:KK5:

kızlar geçen hafta 2100 soru çözdüm, ama her gün 300er soru değildi bazen konu çalıştım 100 çözdüm bazen bi günde 550 soru çözdüm karışık şekilde toplamda 2100 soru çözdüm çok da verimli çalıştım.

Bu hafta da 1800 soru çözdüm pazartesinden itibaren ilk 3 gün 500 soruyu biraz geçtim son iki gündür yani dün ve bugün hiç çalışasım yok bir türlü çalışamıyorum kitabı açınca içimi sıkıntı basıyor midem bulanıyor motivasyonum birden yok oldu karamsarlaştım nazar mı değdi ne :26:
Niye böyle oldu anlamadım dünden önce acayip şevkle zevkle çalışıyordum yatağıma mutlu şekilde yatıyordum bi de ev çok kalabalık iki gündür misafirler var acaba onun etkisi mi bilmiyorum ama düzeltmem lazım bu durumu bir de ne çalışsam bilemiyorum böyle içimden hiç bir derse bakmak gelmiyor sürekli ders değiştiriyorum sıkıntıdan. Bu hafta da 2000 soruyu bulurum ama iki gündür verimsiz çalıştığım için bi suçluluk hissi var tabi içimde. Ama yarın çok ama çoooooooooooooooook çalışmam lazım ki 2 günün eksiğini kapatayım.

Bende çalışmak istiyorum:KK14::KK14::KK14:
Anestezinin etkisinden başım ağrıyor. Belim kopuyor.
Geçen hafta tam adapte olmuştum yeniden :KK14::KK14:

Ben de ders çalışamıyorum bu ara:26:
Kpss'nin yanında aöf son sınıftayım bir de üstelik:KK50:
Ne olacak böyle bilmiyorum ikisi bir arada zaten zor oluyor yürümüyor bir de ben ders çalışamazsam
yetişmez bu konular:KK5:
canım aynen ben de aöfliyim sen o zaman bu yıl dört yıllık mezunu olarak mı sınava gireceksin?

canım çok üstüne düşüncede sıkılıyor insan en iyisi ortalama bir yol gitmek. benimde dün ve evvelki gün misafirim vardı ben de gittim sosyal hayattan insanlardan uzaklaşmakta hem doğru değil hem de mümkün değil. yaparsın canım sıkma canını toparlarsın yine. ben ufaktan aöf başladım çünkü notlarım elliye yakın o civarda. fazlada yok bir ay var. onun dışında akşamda bir saat kpss çalışırım ikisi bir yürüyecek inşallah. bak sen ne güzel bitirmişsin okulunu bu derdin yok bizim benim mideme ağrılar giriyor bir o bir bu derken. sıkma canını olur gider.

Etiyle derken canım?:44: .
Ben flep yöntemi ile oldum. O bölgeyi alıp diğer bölgeden doku kaydırdılar.
Canım bu hastalıkta en iyi yöntem bile olsa tekrarlama %si 0 olmuyor.
Ki benim şuan olduğum iyi bir yöntem geriye benim kendime dikkat etmem kalıyor.
valla canım yöntemi bilmiyorum da hani kılın oluştuğu bölgeyi tamamen alıyorlar sanırım dediğin yöntemde budur. okudumda doğuştanmış bu sonradanda gelişebilirmiş ama .ne ilginç hastalıklar var ya :) sen yinede dikkat et cnım şifanı bul inşallah
temelım zayıf o yuzden keyıflı matetık kullanıyorum suan ıcın sadece bır konu bıtrıdm problemlerden 18kural var o konu ıle ılgılı hepsını kavradım hoc ben soru yapamayan bakalım ılerledıkce bellı olucak ama kalem oynatmak soru cozdukce mutlu oluyorum

bu keyifli matematik yattı aklıma tşk fattum .

canım aynen ben de aöfliyim sen o zaman bu yıl dört yıllık mezunu olarak mı sınava gireceksin?

evet canım temmuzda gireceğim ben de böylesi daha iyi olur diye düşündüm:44:
Ama ben de bu isteksizlik varken bu sene ne okul biter ne de kpss den iyi bir puan gelir berbat durumdayım
:KK50:

Sağol cnm. İçiyorum. Sen notlarım 50 ye yakın derken ne demek istedin? Kendinmi hesapladın?
yok canım hesaplamada her soru aynı puansa eğer 14 doğrum varsa elliye yakın alacağım iki dersten yani ortaya yakın başka iki dersimde yirmi küsur doğru var yani orta gibi notlar dört dersten kesin geçmek istiyorum. finans berbat zaten beş doğrum var tabi doğru hatırladıysam ondan kalıcam. sabah iki ünite sorularını çözdüm ivsg hukukundan yarın kpss dersane var yapamam aöf. salı günü hukuğu bitireyim diyorum her beş gün bir ders son haftada deneme sınavları var onları yapayım inşallahda geçerim.

evet canım temmuzda gireceğim ben de böylesi daha iyi olur diye düşündüm:44:
Ama ben de bu isteksizlik varken bu sene ne okul biter ne de kpss den iyi bir puan gelir berbat durumdayım
:KK50:
o zaman sen iki oturumda sınava gireceksin ve maliye muhasebe derslerini de çalışacaksın değil mi? çalışıyor musun peki? zor mu o dersler?

Yok,hayır ben tek oturumdan gireceğim iki oturumdan girmeyi düşündüm ama çok zor olacaktı vazgeçtim
cumartesi sabah genel yetenek ve genel kültürden gireceğim sadece

ee o zaman kpss a puanın hesaplanmayacak değil mi? bu yıl böyle olacak. seneye kpss a çalışacaksın galiba?

Nasıl anlamadım?
B grubundan gireceğim ben canım normal 4 yıllık mezunları nasıl sadece memurluktan giriyorsa ben de o şekilde gireceğim

arkadaşlar merhabalar.. kulüpte yeniyim aranızda da dolayısıyla.. bir problemim için çare ararken kk.yı buldum. ama kpss başlığını görünce derdimi unuttum:) bende kpss ye hazırlanmaya çalışıyorum. ama bu zamana kadar pek başarılı olamadım. bi kaç gün yada bir hafta iyi çalışıp haftalarca çalışmadığım oldu... şimdi 2 ay kaldı... çok tutuşmuş durumda olmama rağmen hala çalışamıyorum. bu başlığı görünce sizin çalışmalarınız benide şevklendirir diye düşündüm.. ve de önerileriniz olursa kesinlikle dikkate alırım diye düşünüyorum.
geçmi herşey için sizce?..

X