2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Hangileri canım keyifli matematik mi? Senin sözelciler için önerdiğinde güzeldi. Onun yayın evi neydi? Temelden anlatıyor muhtemelen sözelciler için dediğine göre.
Sende sıkma canını zamanla oturur hepsi. Eline ulaştığında bana da söyler misin nasıl olduğunu?

hipotez karıyer canım onun yanını bu senın onerdıgını ben facebookta sordum ıkısınıde senın onerdıgını kullanan bırı buldum cok guzel dıyor tam sozelcı kıtabı dedı mutlaka alın benım temelım cok kotu ıdı sımdı bunu sayesında 10 15 soru yapıyorum dıyor tama kıtaplar gelsın sana haber verırım dogal ulu hocanında sanırım cıdsını alıcam emek ettım bosa cıksın ıstemıyorum ıkı gundur uzuntuden ders calsımıyorum :KK43: sıkıntıdan her yerım agrıyor o kadar takmısısmkı kafaya

günaydın kızlar fattum canım ben mat çalışırken bir soruyla yarım saat uğraşıyorum bak dün sabah 8-10 arası on soru... o da cevaplara baka baka yaptım sıkıldım testi bitirmeden bıraktım. cidden tarih coğrafya gibi olmuyor. öyle bol soru çözülmüyor matta. ben mat öğreten soru bankası aldım adına kanıp hiçte kolay değil bana göre bir sürüde yorum vardı güzel diye. siz şu kitapları bir bitirinde ben de alayım olmazsa kitaplarımda çok var ama. ben şimdi coğrafya çözüyorum bugün soru bankasının coğrafyasını bitireyim diyorum. birazda mat bakarım. herkese kolay gelsin ALLAH yardımcımız olsun.

Canlarım ihtiyacın kitabından çalışın mat.a..
Ben netten indirmiştim bütün konularımı ordan çalışıp sonra soru çözüyorum.

bugün nasip olursa bakayım ihtiyacın kitabını almıştım ben. soru bankası da var. ben coğrafya soru bankasını bitirdim sabah yüz soru çözdüm. sonra bir saat ev işi. az öncede mat baktım. alışveriş problemlerine de bugün çalışacağım.

canım ıhtıyac var elımde temel sıfır olunca olmuyor ne yazıkkı sımdı onumu kapatan amtetık hocasına hakkımı helal etmıyorum adam ıcmekten dersse gelmezdı gelsede anlatmazdı elınde gazete soru yazar cozun der otururdu kenara sımdı onun cenemesını cekıyorum ben

günaydın kızlar fattum canım ben mat çalışırken bir soruyla yarım saat uğraşıyorum bak dün sabah 8-10 arası on soru... o da cevaplara baka baka yaptım sıkıldım testi bitirmeden bıraktım. cidden tarih coğrafya gibi olmuyor. öyle bol soru çözülmüyor matta. ben mat öğreten soru bankası aldım adına kanıp hiçte kolay değil bana göre bir sürüde yorum vardı güzel diye. siz şu kitapları bir bitirinde ben de alayım olmazsa kitaplarımda çok var ama. ben şimdi coğrafya çözüyorum bugün soru bankasının coğrafyasını bitireyim diyorum. birazda mat bakarım. herkese kolay gelsin ALLAH yardımcımız olsun.

tıkandım kaldım koseye bu sınav olmazsa matetık yuuznden olmayacak zaten bende ıkı yıl bosuna gıdecek resmen

canım ben de mat bakayım dedim öğleden sonra baktım anlamıyorum gittim yattım az önce kalktım kendimi zorla uyuttuğum için bir tuhafım şimdi tekrar deneyeceğim ama mecbur :KK43:

Kızlar yapmayın matematik olmuyor diye düşünmek yok. Çalıştıkça olacak inşallah ha gayret...

Kızlar yapmayın matematik olmuyor diye düşünmek yok. Çalıştıkça olacak inşallah ha gayret...

matematık ogretmenı kuzenımle konustum sımdı il problerden abslıycam sonrasında dıger konulara degınıcem hepsını calsımaya vaktın olmayabılır dedı temelın zayıfsa nokta atısı yap bu saaatten sonra dedı :KK43: kıtaplarımı sıparıs vereyım hemn gelsın baslıyorum uc ay problemlere ayırıcam sonrada esıtsızlık koksayılar sayılara en azındna yaapbılıdıgm kadarı bu saatten sonra

matematık ogretmenı kuzenımle konustum sımdı il problerden abslıycam sonrasında dıger konulara degınıcem hepsını calsımaya vaktın olmayabılır dedı temelın zayıfsa nokta atısı yap bu saaatten sonra dedı :KK43: kıtaplarımı sıparıs vereyım hemn gelsın baslıyorum uc ay problemlere ayırıcam sonrada esıtsızlık koksayılar sayılara en azındna yaapbılıdıgm kadarı bu saatten sonra

Canım panik yapma sakın. 3 ay çok iyi bir zaman hergün yeterli süreyi ayırdığın zaman zorluk çekmezsin. Evham yaparsan herşeyi unutursun.

Bugün tarih kitabından 64 sayfa çözdüm. Dünde 450 soru 133 sayfa idi.
Bugünlük soru hakkım bitsin konu tekrar edeyim. Tarihin yarısı kalmıştı tekrar edilcek. Yarında tarih kitabından kalan 300 soruyu çözücem.
3 günde bir tarih kitabı bitti hala çok yavaşım....:KK43:

sayfanın çalışkanları bende matematiğe çalşmalyım son virajda ne yapmalıyım

ben matematğin ilk konularını yapıoym problmeler yapıyom 15 net yapabiliym

Bugün tarih kitabından 64 sayfa çözdüm. Dünde 450 soru 133 sayfa idi.
Bugünlük soru hakkım bitsin konu tekrar edeyim. Tarihin yarısı kalmıştı tekrar edilcek. Yarında tarih kitabından kalan 300 soruyu çözücem.
3 günde bir tarih kitabı bitti hala çok yavaşım....:KK43:

masalahhh senı gordukce hevesım yerıne gelıyor benı sen cok motuve edıyorsun sevgımelegım terarın kıtaptanmı oluyor yoksa pegemın ders notlarındanmı canım

X