2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

benim cadılar şimdi uyudular.nasıl bir uyku,yorgunluk anlatamam.bacaklarım 10 km koşmuşum gibi ağrıyor.ama nolursa olsun yılmak yok.kendimi hergün çalışmaya alıştıracağım kalkıyorum birazdan dooooğru dersin başına

Kolay gelsin canım. Benimde akşamları fırsatım oluyor ders çalışmaya. işte de çalışıyorum o kadar yargunum ki kendimi zor tutuyorum:KK1:

bugün kitabın kapağını açmadım
pişmanım
ay sonuna kadar öğrenme psikolojisini bitirmeliyim
ama reglim napiim
sürekli canım abur cubur yiyip boş boş yatmak istiyo :97:

kızlaaaaaaar, iktisat mezunu biri B grubundan girebiliyor mu? buna da p3 puanı deniyor dimi? sgk icra p3 mü? nooolur bilgisi olan? :KK43:

İstersen B grubundan istersen A grubundan girebilirsin. A grubu kariyer meslek memurlukları tabi maaşları ve prestiji B'ye göre daha yüksek.

günaydın kızlar :KK9: nasılsınız bakalım ?
geometrim ve matım iyi olduğundan önce onları gözden geçirmeye karar verdim ve dün başladım.:KK6: o kadar zevkli ki şu an..:KK66: umarım tarih çalışırken de bu hevesim ve isteğim olur..

herkese günaydın :) sonunda mp3 te dersleri dinlemeyi başardım dün akşam yatmadan önce dinledim. şimdi işteyim çalışın kızlar vaktiniz bol fırsatınız varken.

bugün kitabın kapağını açmadım
pişmanım
ay sonuna kadar öğrenme psikolojisini bitirmeliyim
ama reglim napiim
sürekli canım abur cubur yiyip boş boş yatmak istiyo :97:

al bendende o kadar :KK1:
hiçbişi yapasım yok ya nası bişiy bu böyle :KK50:
yaptığım tek şey konu tekrar etmek ve son konunun haritasını çıkarmak oldu.

günaydın kızlar :KK9: nasılsınız bakalım ?
geometrim ve matım iyi olduğundan önce onları gözden geçirmeye karar verdim ve dün başladım.:KK6: o kadar zevkli ki şu an..:KK66: umarım tarih çalışırken de bu hevesim ve isteğim olur..

sağol canım iyi olmaya çalışıyoruz.
maşallah hep böyle devam edersin inşallah.
ben sayısalı sona bıraktım çünkü tarihim anayasam kötü.

Kızlar bişiy sorucam.
Ben şimdi tarih bitene kadar başka derse çalışmayı düşünmüyorum.
ama o bitince coğrafya ve anayasaya birlikte çalışıcam.
daha sonra da sayısal işte.
acaba her derse ayrı mı bakmalı yoksa dediğim gibi mi yapmalıyım?

Kızlar bişiy sorucam.

canım tarihte eksiğin varsa önce eksiklerini gider
sonra dediğin gibi coğrafya ile vatandaşlığa ortak çalış
matematiğin iyi olduğu için en sona bırak

benim matematiğim çok eksik önce ona başladım :KK15:

Kızlar bişiy sorucam.

canım 2 sene önce bende o şekilde çalışmıştım tarihim hiç yoktu ve tarihi 2 kere falan bitirdim ama olmuyo unutuluyo diyer derslere geçince sanki hiçbirşey bilmiyo gibi oluyosun ve çok telaşa düşüp en sonunda çalışmayı bırakmıştım gerçi doğum yapmam falanda etkilemişti ama bence konu konu her derse çalış ve haftada bir gün belrle o gün hep tekrar ve test çözümü yap kişisel fikrim bu

benim cadılar şimdi uyudular.nasıl bir uyku,yorgunluk anlatamam.bacaklarım 10 km koşmuşum gibi ağrıyor.ama nolursa olsun yılmak yok.kendimi hergün çalışmaya alıştıracağım kalkıyorum birazdan dooooğru dersin başına

ben bitanesiyle başedemiyorum senin işin zor 2 gündür hiç ders çalışmadım denemeye az kaldı ve matematiği bitirmem lazım ama gündüz olmuyo gecede sabah erken kalktığım için uykum geliyo ama gece çalışmaktan başka çarem yok hemen bi düzen oluşturmam lazım

sevgi_meleği paylaştığın sesli anlatım linklerinde konular sanki çok parça parça yada bana mı öyle geldi anlamadım ama mp3 te mesela sırası karışık geldi bana bir de konu tam bitmeden kesiliyor gibi. başka sesli anlatım için link bilen var mıdır kızlar

benimde problemim matematik.kafam hiç basmıyor:))mat olsa zaten atanırdım şimdiye.ne yapsam özel ders alsam ama burda çok pahalı.hangi kaynaktan siteden çalışsam ...sizlerede başarılar.

benimde problemim matematik.kafam hiç basmıyor:))mat olsa zaten atanırdım şimdiye.ne yapsam özel ders alsam ama burda çok pahalı.hangi kaynaktan siteden çalışsam ...sizlerede başarılar.

doğan ulu yaz google oranın videolarına çalış herkes çok olumlu şeyler yazmış birde dvd leri varmış fiyatları nasıl bilmiyorum ama uygun olursa almak çok istiyorum eğer fiyatları uygunsa al evde çalışırsın bende liseden sözel çıkışlıyım benimde temelim yok ama adam temele inerek anlatıyor...

canım 2 sene önce bende o şekilde çalışmıştım tarihim hiç yoktu ve tarihi 2 kere falan bitirdim ama olmuyo unutuluyo diyer derslere geçince sanki hiçbirşey bilmiyo gibi oluyosun ve çok telaşa düşüp en sonunda çalışmayı bırakmıştım gerçi doğum yapmam falanda etkilemişti ama bence konu konu her derse çalış ve haftada bir gün belrle o gün hep tekrar ve test çözümü yap kişisel fikrim bu

evet benimde aklıma unuturum diye geldi sanırım gün gün farklı derslere çalışıcam sağol tatlım.:KK34:

X