2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar dayanamadım yargının osru bankasını aldım memurfoniden umarım memnun kalırım kullanan varmı aranızda

Cnm eğer bahsettiğin modüler setse onu bende aldım henüz gelmedi
Ama çok uygun ya
Yargının bi tane soru bankası var bende
Bide bu modüler seti aldım inşallah güzeldir

canım çok teşekkür edrim ya. ne kadar ayrıntılı anlatmışsın.üstten ders alma var mı bilemiyorum. varsa çok iyi. ben seney geçiyorum ama kredili siisteme. bu yıldan alabiliyo muyum acaba üstten ders. dediğin gibi ben bu yıl çalışıyorum zaten gk gy falan.temmuzda gircem. olmazsa seneye işim kolaylaşmış olur gk gy çalıştığım için sadece alana çalışırım.aslında b den istiyorum ama 2014 e kadar da beklemek istemiyorum açıkçası. bi de geç karar verdim ben bu yıl girmeye dolayısıyla geç çalışmaya başladım.inşallah yetiştirebilirim tekrar dan çok teşekkür ederim.kafama takılan bişi olursa sorabilirim dimi.

saat kaç oldu hastaneden yeni geldim. teşhis kondu kızlar şeker hastasıyım. doktorum benden daha çok üzüldü çok gençsin diye. ömür boyu ilaç kullanacakmışım

bi de ben çalışmak istiyorum artık o yüzden b den alımlar için 2014 ekadar da beklemek istemiyorum. ingilizceye gelince küçük bi yerde yaşıyoruz kursa gitme imkanım yok ama. ingilizcem fena değildir.kitap alıp çalışırsam yapabilirim sanırım.ben en iyisi gk gy kitabı alıp ordan tekrar başliimm. yazın da alan kitaplarını alıp çalışmak istiyorum. çok teşekkür ederim ya çok aydınlandım.allah gönlüne göre versin tatlım...

Cnm eğer bahsettiğin modüler setse onu bende aldım henüz gelmedi
Ama çok uygun ya
Yargının bi tane soru bankası var bende
Bide bu modüler seti aldım inşallah güzeldir

evet canım moduler soru bankası banada uygun geldı aldım en azındna ayza kadar elımdekıler bıter nettende ındıroyrum sureklı zaten yazında yenı kaynaklar alırım yazında dusuncem ıhtıyacın soru setı va ronu dusunuyorum suan elımdekı 2011 soru bankası

kızlar moralım cok bozuk 2010 kpss tarıh sorularını cozdum azonce 18 dogrum cıktı cok cok az
düzelır mı sızce?
yoruma dayalı soruların cewaplarını genelde yanlıs yapıyorum bnm mantıgımla uymuyor,mesela yukarıdakılerden hangı sonuclara varılabılır gıbı sorular oluyor ya ben yalnız 3 sıkkını ısaretlıyorum meger 1-2-3 doğru olan şıkmış..
anlatabıldım mı?
bu gıbı sorularda ızledıgınız bır yontem var mı cok canım sıkıldı

saat kaç oldu hastaneden yeni geldim. teşhis kondu kızlar şeker hastasıyım. doktorum benden daha çok üzüldü çok gençsin diye. ömür boyu ilaç kullanacakmışım

geçmiş olsun canım....
üzücü bir durum ama daha kotu durumda ınsanlar var her halımıze sukur...

Geçmiş olsun sevgi meleği,
daha fazla dikkat edersin artık yediklerine içtiklerine, ilaçlarını da alırsın düzenli,
Daha kötü hastalıklar var cidden o yüzden canını sıkma hiç.Bende kansızlık var bende sürekli ilaç kullanıyorum.
Dersleri de telafi edersin sonuçta sağlık bu hastaneye gitmek zorundaydın keyfi bir şey değildi.
şöyle bir şey var ki biz insanlar bir sorun yaşayana kadar zararlı olduğunu bildiğimiz halde bir sürü şeyi yiyip içiyoruz
sonra bir hastalık belirtisi çıktı mı tutuş tutuş diyetler bilmem neler. Aslında her zaman dikkat etmek lazım sağlığa. Mesela insanlar 100 kilonun üstüne çıkana kadar yiyip içiyorlar
sonra diyete başlıyorlar onu da bir süre sonra bırakıyorlar doktor daha fazla yemeye devam edersen öleceksin diyor da anca öyle bırakıyorlar yemeyi aynısı sigara için de geçerli, daha bi sürü şey...
Bende öyleyim sağlıklıyken ileriyi hiç düşünmeden yiyip içiyorum zararlı da olsa sonra hasta olunca anlayacağım sağlığımın değerini.
Oysa her şeyin başı sağlık. MEsela kpssye hazırlanıyoruz ya çikolata tatlı ekmek hamur işi makarna özellikle aşırı şekerli gıdalar insanın enerjisini alıp tüketiyor. Halsizlik uyku hali sarıyor insanı. Oysa küçüklükten beri bize reçeller ballar yedirip enerji alıyorsun yalanı ile uyuttu ailelerimiz Sanki normal yediğimiz besinlerde enerji yok ya sadece şekerli kilo yapan şeylerde enerji var Arkadaşlar yediklerinize içtiklerinize dikkat edin sınavda başarılı olmak için bu da çok önemli aklıma gelmişken paylaşmak istedim. Mesela üzüm ceviz fındık fıstık tavsiye ederim ders aralarında hem tok tutar hemde konsantrasyonu da arttırır. Bol su içmeyi de unutmayın. Ağır besinlerden kaçının yoksa uykunuz gelir az yiyin çok yerseniz yine uykunuz gelir çalışma veriminiz de düşer zaman kaybına sebep olur hem de. Tabi bunları yaparken bol bol ders çalışmayı da unutmayın Sakın hastalığınızı bahane edip çalışmamazlık yapmayın haa Başarılı insanlar her koşulda çalışır.

arkadaşlar lise mezunu olup işletmenlik sertifikası olan kpss de bilgisayar işletmenliği bölumünü tercih edebilirmi ?
canım onlar nitelık koduna göre değişir..
birde matematikde problemlerde yardımcı olacak bir site varmı acaba
ekolhoca,ihtiyac videolarına bakabılırsın

rica ederim tabiki sorabılırsın ara ara buralardayım işte
çok gecmıs olsun sevgi meleği..
kızlar dayanamadım yargının osru bankasını aldım memurfoniden umarım memnun kalırım kullanan varmı aranızda
sizler bi kullanın sonra buraya yazın ben evdeki kitapları bitireyım en son mayıs sonu-hazıran gibi yargı soru bankası dusunuyorum
hmm bulundugun yerde halk egıtım merk. varsa ordan da alabılırsın mebten onaylı ing sertifikasını cunku bazı kurumlar ya sertifika istiyor yada kendi yapıyor sınavını zaten.

canım ozamana göre dusunurek cevap ver konuları okudugun zamanda sankı ozamanda yasıyormus gibi dusunerek okursan daha cok doğru cıkacaktır..tecrube edınmiş bulunuyorum

gulum bence hıc canını sıkma bende tarıhe ılk calısmaya basladıgımda soru cozerken senın gıbı yorum sorularında hep yanlıs cozuyordum ama cok soru cozdukce yorum yapma yetenegımde arttı bol bol soru coz canım ozaman emın ol daha cok net cıkaracaksın degısık yayınların soru bankalarını coz uzmankarıyerın tarıh ogreten soru bankasından basla cozumlerındede detaylı anlatıyor

canım ben yargı konu anlatımlı kitap soru bankası ve yaprak testi üçünü birden götürüyorum memnunum. başka kaynağa vakit kalmıyor ihtiyaç data uzman kariyer sınav akademi maksimum bunlarında soru bankaları var ama vakit yok. yargı güzel ama alışmışım ben. bu soru bankası için kargo ne kadar verdin

Çok çok geçmiş olsun cnm Allah şifanı versin..
Hep senden daha hasta olan insanları düşünürsen üzülmezsin cnm..

Canım bizim ailemizde malesef genetik. Annem babam falan hep şeker hastası. Bir gün bunun olacağını biliyordum da, erken oldu. Son 3 sene de kaç kilo oldum meğer sebebi varmış. Ben yine tatlı krizlerine rağmen iyi kilo verdim. Bundan sonra doktorum yardım edecek vermeme. Bakalım ben karalara bürünmedim zaten hastayım diye. Ama çok kötü bir hastalık bu. Ölüm ve körlük nedenlerinin en üst sıralarında. Çok ama çok dikkat istiyor. Havalar düzelince sürekli spor, diyet yapacağım. İlaçlarımla inş atlatırım. Bir kez bulaşınca gitmez ama en azından zararlarını azaltabilirim.

Çok çok geçmiş olsun cnm Allah şifanı versin..
Hep senden daha hasta olan insanları düşünürsen üzülmezsin cnm..

Yok canım üzülmüyorum buda Rabbimden. Niyesi, nasılı sorgulamam. Hem genetik öykümde olduğu için şaşırmadım da. Üzüntüden, stresten uzak kalmalıymışım hee evdekiler de aman sevgi_melegine yüklenmeyelim diyorlardı zaten Bakalım ilerlememesi için elimden geleni yapacağım.

kızlar eşimin tayini çıktı gemiye yine ayrılıklar yasancak ,alısmıstım her aksam eve gelmesine her ne kadra mısafır eksık olmasada iyiydik evdeydı eve gelıyordu yanı bırlıkte uyuyrduk nobet dısında tabi.. bu 6ayda cok alısmıstım şimdi nasıl dayanıcam hasretine bilmiyorum

bugun zorlada olsa tarıh calısabıldım ınkılaba gecmeme 2unıtem kaldı.. tek sevındıgım doğrularım cogalmaya basladı

Canım Tip1 mi yoksa Tİp2 diyabet mi? İnsülin vermediler sanırım ilaç kullanıcam demişsin. hiç canını sıkma eğer dıyetıne uyarsan hıc bir sorun yaşamazsın. Körlük yapıyor evet ama ektrem örnekler bunlar. eşimin anne tarafı hep seker hastası, dıyetlerıne dıkkat etmıyorlar sureklı yememelerı gereken seyler yıyıp ıcıyorlar, en sonunda bır tanesının gözü kör oldu ama dedıgım gıbı dıkkat ettıgınde sorun olmuyor. Madem annen babanda seker hastası evde zaten ona göre yemek pısıyordur. Bende de indülin direnci var dıkkat etmezsem tip2 dıyabet olabılırım, 3 yıl once 110 kıloydum sımdı 80 kıloyum dıyete devam edıyorum ınankı ben de seker hastasıymısım gibi beslenıyorum. İnsan alısınca daha bile sağlıklı oluyorsun seker hastası olmayanlardan

sevgi_meleği çok üzüldüm ((
RABBim şifa versin...
çok dikkat isteyen bi hastalık bu aman sakın salma kendini...

bu akşam süperim kıslar tam 410 soru çözdüm :)))))
ama hala tarih denemelerimde 26-27-28 doğrum çıkıyo delircem daha 30 u göremedim ((

off off

Utanıyorum kendimden bir soru bile çözemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…