2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

çözümlü mat tavsiyesi olan varmı.
geçen yıl mattan 25 net çıkarıyodum:S şimdi azcık zorlanıyorum sanki. antreamnla matematik kolay geldi biraz bana.s

kargolarım geldi uzman kariyer çek kopartlar. güzel bişeye benziyor

çözümlü mat tavsiyesi olan varmı.
geçen yıl mattan 25 net çıkarıyodum:S şimdi azcık zorlanıyorum sanki. antreamnla matematik kolay geldi biraz bana.s

kargolarım geldi uzman kariyer çek kopartlar. güzel bişeye benziyor

Ben yedi iklimin konu anlatımlı kitabını tavsiye ederim matematikte. Çözümlü soru bankası olarak istikrar, yine yedi iklimin soru bankalarının hepsi çözümlü tüm dersler olarak satılıyor. Uzman kariyerde güzel arada zor sorular çıkıyor.

kızlarrrrrr :KK43:((

bende kpss bu sene hazırlanıyorumm .türkçeden başlayıp sonra mat çalışmayı düşünüyorum ama mat çok zayıff ve anlamadığım için çabuk sıkılıyorum daha doğrusu anlıyorum ama soru çözemiyorum hemnen bırakıyorum.acaba diğer derslere dha fazlamı yönelsemm bi türlü cvp bulamadımm :KK43:((( moralim çok bozuluyorr offf

beni de alın aranıza kızlar
çalışmak için epey geç kalmış ama kazanması şart bir şahsiyetim :KK43:
yardım edin ne yapmalıyım konu anlatım videolarını hangi siteden indirmeliyim

ben ihtiyaç akedeminin video derslerini satın aldım 2011 eğer imkanın varsa al derim ders anlatımları çok iyi beğeniyorum ... buzmnda sadece kitaptan bu işler zorr dostumm zorr

bende kpss bu sene hazırlanıyorumm .türkçeden başlayıp sonra mat çalışmayı düşünüyorum ama mat çok zayıff ve anlamadığım için çabuk sıkılıyorum daha doğrusu anlıyorum ama soru çözemiyorum hemnen bırakıyorum.acaba diğer derslere dha fazlamı yönelsemm bi türlü cvp bulamadımm :KK43:((( moralim çok bozuluyorr offf

ben ihtiyaç akedeminin video derslerini satın aldım 2011 eğer imkanın varsa al derim ders anlatımları çok iyi beğeniyorum ... buzmnda sadece kitaptan bu işler zorr dostumm zorr

Hoşgeldiniz kızlar,
Geç felan değil düzenli bir çalışmayla olacak vakit.

Mervees ben matı zayıf olanlara antremanlarla mat tavsiye ediyorum araştırabilirsin canım.
Soruyu anlayıp çözemiyorsan çok soru çözmüyorsun demektir.
Ne kadar çok soru çözersen o kadar alışırsın yani mutlaka kalem oynat.
Matematik korkulacak bir ders değildir. Bir öğrenirsen bir daha unutmuyorsun tarih gibi.
Ama çok stres yaptıysan diğer derslere de geçebilirsin.

hmyrali bende bu senenin ihtiyac videolarını almıştım ama geçen seneki videolarla aynı nerdeyse...
Maddi durumun yoksa geçen senekileri indir izle
ben ikisine de baktım bir fark yok konular aynı ( vatandaşlık güncel olması gerek)

siz yeterki isteyin ben vatandaşlık için bu seneki videoyu upload eder yollarım.
Yeter ki kazanalım arkadaşlar...

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım çok sağol
geçen yıl ki videolarını nerden indireceğim peki canım

[sevgı melegı vantadaslıkta yardımcı olursans evınırız canım kazanırsak senın sayende yarıdmlarınla ıle olucak ve bu gurpta atanan olursa sneın sayende bence san bır heıdye alıp yollasın bunu hakedıyorsun canım

matematık kıtabını bu hafta sıparıs verıcem 1 ve 2 sını bakalım nasıl gelıcek cok merka edıyorum bana sınavda 15 soru yaptırır uamrım

çok şey soruyorum ama ben indiremedim nasıl olacak bu :KK43:

indirmeye tıkla sayfayı bıraz assgı cek orda sanıye dusuyor sonra senden bır kod yazıyor orda onu yaz ve dosyayı ındır acılıyor ona bas canım ındır turkceyı ındırdım bugun sorun yok yanı sımdı matematık ınıyor :):KK1:

indirmeye tıkla sayfayı bıraz assgı cek orda sanıye dusuyor sonra senden bır kod yazıyor orda onu yaz ve dosyayı ındır acılıyor ona bas canım ındır turkceyı ındırdım bugun sorun yok yanı sımdı matematık ınıyor :):KK1:

canım normal indiri mi seçiyoruz

ne kadar zamanda iniyor canım bu videolar?

Meerves Bence hiç bir dersi es geçme otur çalış hepsine pes etmeden herkes her dersi yapabilir çok çalışarak. Şimdi diğerlerine yüklenirsin matematiği kolay diğerlerini zor sorarlarsa puan alacağın yerden de kaçırırsın puanları artı çok çalışmana rağmen sözel zor olursa bi şey yapamama ihtimalin de var çünkü. Her ihtimali düşünüp tam hazırlıklı olmak her zaman iyidir.

[sevgı melegı vantadaslıkta yardımcı olursans evınırız canım kazanırsak senın sayende yarıdmlarınla ıle olucak ve bu gurpta atanan olursa sneın sayende bence san bır heıdye alıp yollasın bunu hakedıyorsun canım

Olur mu canım Estağfurullah.
Ben ne yapıyorum ki :)
Vatandaşlıkta ne konuda çalışmamı, kaynak mı pek anlayamadım?

X