2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

sevgi meleği canım hoşgeldin
bir daha banlanıp gitme sakın :KK17:
yeni aldığın matematik kitabın geldi mi? o kitabın methini çok okudum daha önce çünkü :26:

sevgi meleği canım hoşgeldin
bir daha banlanıp gitme sakın :KK17:
yeni aldığın matematik kitabın geldi mi? o kitabın methini çok okudum daha önce çünkü :26:

Evet geldi süper bişey :KK70:
Adam nasıl anlatıyor fena komediye bağlamış istersen bir satır yazarım :KK70:
güzel beğendim ben. 2. ci kitabı aldım ben temelim var yani.
Temeli olmayanlar 1i mutlaka almalı bence.
Senin mat iyi diye hatırlıyorum sanki ben :44:
bu arada bi daha banlanmıcam klavyemi tutcam söz :KK60::KK60::KK60:

uni den yeni mezun oldum inanirmisiniz son bir haftadir sinavlara girdigimi goruyorum matematik tarih aaaaaayyyyyyy bi uyaniyorum ooooooh okulu bitirmistim sinav yokmus diyorum....Yani anlay7acaginiz okulun ve sinavlarin etkisinden hala kurtulmus deilim Allahim tum okuyan herkezeeeeeeee zihin acikligi versin okuyan herkeze kendi bolumunde is aratmadan is teklifleri gelsin sinava calisan herkeze basarilar

aaa çok beğenmişsin :21: hemen bakcam bende yarın sipariş verebilirim :KK9:
benim matematiğim iyi sayılır ama geometrim kötüdür sevmem yani pek :KK6:
tut tabi klavyeni,değmez saçma sapan olaylar yüzünden ceza almaya,boşver :KK8:

uni den yeni mezun oldum inanirmisiniz son bir haftadir sinavlara girdigimi goruyorum matematik tarih aaaaaayyyyyyy bi uyaniyorum ooooooh okulu bitirmistim sinav yokmus diyorum....Yani anlay7acaginiz okulun ve sinavlarin etkisinden hala kurtulmus deilim Allahim tum okuyan herkezeeeeeeee zihin acikligi versin okuyan herkeze kendi bolumunde is aratmadan is teklifleri gelsin sinava calisan herkeze basarilar

Amin canım güzel temennilerin için.aynılarını bende senin için diliyorum.
mezuniyetin hayırlı olsun :)

Bende yaşadım bunları vallahi inanırım :KK70:
Hayırlı olsun dicem de ne zaman mezun oldun? yarı yılda değil miyiz :KK70: yanlız ben sene sonu sanıyorum hep uçtum :KK70:
İyi dileklerin için çok teşekkür ediyorum.

aaa çok beğenmişsin :21: hemen bakcam bende yarın sipariş verebilirim :KK9:
benim matematiğim iyi sayılır ama geometrim kötüdür sevmem yani pek :KK6:
tut tabi klavyeni,değmez saçma sapan olaylar yüzünden ceza almaya,boşver :KK8:
ben beğenmediğim bişeyi tavsiye etmem asla yazık boşa para verdirmenin ne alemi var.
yanlız kitapta soruların çözümleri yok mantıkta burda kendisi çözdürüyor. soru başlarında şu dediğimi unutmayın vs diyor. uğraştırtıyor güzel mantık :KK53:

bende yeni başlayabilcem sanırım... kitapları aylar öncesinden aldığım halde başlayamadım matematikte mutlak degere kadar geldim coğrafyada nufus bitti.. ekonomik coğrafya için şu dağdı akarsuydu aklımda tutamıyorum ben hiçbirini napcam kızlar :S vatandaşlıka hiç başlamadım.. geometriye de başlamadım.. ee hedefte 90 dı ama başlarsak yaparızz gibime geliyorr hahay :KK8:

meşhur siteyi bende istiyorum bu arada.Bundan sonra burdayım bendeee:21:

kızlar sevgi meleği banlı. sevgi meleğinden bu haritaları alan var mı aranızda? varsa bana da gönderebilirmisiniz? harita üzerinde görmedikten sonra isim ezberlemenin hiç faydası olmuyor bunu geç de olsa anladım..:44:

harıtalrı bende ıstıyorum banada gonderebılırmısın :KK1:

kızlaaaaaaaaaaar ben geldim :KK70:
Banlandım bi günlüğüne ama sizden ayrıda yapamadım ya :KK14:
bi daha asla girip konulara yorum yapmıcam tartışma çıkıyor uyarı alıyorum.
sizden ayrılınca anladım :KK43:

canım benimmmm hoşgeldin.bizi bırakıp gitmee herkez seni sordu nerde nerde diye.

evet kızlar bende problemlerimin birazını halletmiş olduğumdan:KK1: derslere çalışmaya başladım.dün türkçeyi pekiştirmek adına zihin haritasını çıkarttım,sonrasında 109 soru daha çözdüm.

bugünki hedefim matematik 1. ünite konularını bitirip en az 100 soru çözmek.şuan işteyim ama kimse yokken bazen bakıyorum konulara:KK1:akşama gidincede hemen odama kapanıyorum.başlıyorum çalışmaya:KK1:

kasvetli, fattum ve denemem , paylaşımlarınız için tşkler..ne güzel kimse bencil değil.herkes elinden geldiğince birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.güzel bir linke ya da bilgiye denk gelirsem ben de paylaşırım.. bu arada sevgi meleği yine banlanmış :KK50:

rıca ederım elımden glenı yaparım bıldıklerımı paylaşarım hayat paylaşınca güzel :KK1:

Hoşgeldin cnm aman dikkat et bizi sensiz bırakma :)))
bahsettiğin kitap ne daha önceden yazılmıştı heralde ama tam hatırlayamadım

sevgi meleği hoşgeldin :) bizde hissettik senin eksikliğini bayaa boşver diğer konuları sen buraya takıl yeter :p

sevgi meleği hoşgeldin :) bizde hissettik senin eksikliğini bayaa boşver diğer konuları sen buraya takıl yeter :p

sevgi meleği ben sana özel mesaj atamıyorum 100 mesaj yazmadığım için izin vermiyor site. sen, bana özelden adres gönderirsen sonra ben sana mail atsam olur mu? Biraz uzun iş olacak seni de yorcam ama..

evet canım bidaha tartışma olan konulardan arkama bakmadan kaçcam :d
bende sizsiz yapamadım. 2 günde çatladım valla :KK14:
mesaj yolladım sana...

sevgi meleği hoşgeldinnnn canımmm :KK16: :KK9: özelden mail adresimi gönderdim sana.geldi mi ki acaba. ilk özel mesajım da bu :26:

X