2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

manikcimmm güle güle kullan sende bebeğinde
çok güzelmiş
ela arkadaşımızın rumuzu neydi canım ben isimleri hep karıştırıyorumda

hazel28 canım hata bende bende adları karıştırıyorum nikleri yazsak sanırım daha iyi olacak

bende bursada olsaydım keşke :1no2:

çok güzel bir jest olmuş hazel28.. tebrik ediyorum canım seni.. ince ruhlu ve çok düşüncelisin...zemuszemus.. benim hiç aklıma gelmedi.. hep bebeklere odaklandığımız için sanırım... manikk hediyen çok güzel canım.. iyi ve sağlıklı günlerde kullanman dileği ile canım..:Saruboceq:

opuyorumnanaktan Ben sana alıp yollıyım canım burdan bir tane aramızda mesafeler olsa bile kargolar heryere gidiyor :)))

ahhh canım çok teşekkür ederim söylemen bile yeter
ben ilk kızımda hiçbişey yapmamışım meger
bunda bi heves bi heves
vallahi kapı süsüde alacağım taçta şeker sepetide
içimde kalmasın
yaş 35 olmuş bundan sonra kızım doğurunnca yaparım bidaha inşallah:roflol:

kızlarr hediyemiz geldi fns93 arkadaşım çok teşekkür ederizz çok sağol hepsi birbirinden cicii...bornoz takımı,önlüğü,patiğii,çorabııı

:)
İlkinde yapamadıklarının hepsinin bunda yap canım sende ohhh sefam olsun de yap :))

Hepsi çok güzel canım güzel günlerde kullansın bebişin

Ben haftasonu gidiyim bursaya hepinize alır gönderirim kızlar taç üzülmeyin siz.
Gerçi benimde anne aklıma gelmedi bebişi düşündüm gönderdim ama bir dahaki çekilişe artık anneye alırım birşeyler

ooh böyle iyi ne güzel görüşün bakalım buradaki arkadaşlıklar bayağı ilerletildi hiç aklıma gelmezdi kızlar bir siteye üye olacaksın oradaki insanlarla bayağı her derdini paylaşacaksın bir de üstüne hediyeleşip buluşacaksın çok hoş yaaa
bazen söylüyorum kk deki arkadaşlar diye millet şaşırıyor valla

canım ben resimleri göremiyorum. Çok merak ettim şimdi. Bide evden bakaıcam inş. bilgisayardandır.

hepsi çok güzel. Bebişin güzel günlerde giysin inş.

çok şekermiş manikk :)

Rica ederim canım.Anneye de kalıcı bir hatıra olsun dedim.Güzel günlerde kullansınlar ikiside sağlıkla.

too-be hediyelerin çok güzel güle güle iyi günlerde kullan inş fatmacım çok zevklisin süpersiniz kızlar

Elacım tekrar çok teşekkür ederim birde biaraya gelebilsek gerçekten çok güzel olacak bu hafta sonu değil ondan sonraki hafta sonu buluşalım diyoruz üçümüz ne dersin?

Rica ederim canım ne demek beğendiğine çok sevindim.Olur tabiki görüşelim artık çok iyi olur.:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…