2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

Merhaba arkadaşlar ben bugün hediyemi aldım sanırım ilk resim koyan ben olacağım Bana Ela arkadaşımız göndermiş ve çoooook beğendim üstelik çokda güzel bir not eklemiş hediyesine.Çok teşekkür ediyorum Elacım veeee işte karşınızda lohusa tacım kızımın hastane çıkışı veee çorabımız...

Canım sağlıkla giydirmek nasip olsun inşallah... Ayyy minik kızın bunun içinde ne tatlı oluuuurrrr!!! minik cherry domates gibi kaydirigubbakcemile3 yerim ben onuuuu:emir_bebek:

kaydirigubbakcemile5
Buket_111
Ebru Selam,
Sana burda çook teşekkür etmek istiyorum. Hediyene bayıldım :))
Ancak resmini şuan koyamıyorum en kısa zamanda yarın öbür gün mutlaka ekleyeceğim. Çok zevkli bir seçim olmuş.
Tekrar tekrar güzel hediyen ve tatlı notun için teşekkür ederim.
sevgiler... opuyorumnanaktan

CAnım öyle düşünme sonuçta sen gönlünden geçeni aldın ve ona hediye ediyorsun sonuçta tanımadığın birinin zevkini bilemezsin ki tabiki beğenir bende düşünüyorum acaba diye ama sonuçta birbirimizin zevklerini bilmiyoruz gönlümüzden geçen içimize sinen en güzel hediyeyi alıp gönderdik birbirimize

öyle tabi canımda işte ben çok stres yaptım:KK1:

Merhaba arkadaşlar ben bugün hediyemi aldım sanırım ilk resim koyan ben olacağım Bana Ela arkadaşımız göndermiş ve çoooook beğendim üstelik çokda güzel bir not eklemiş hediyesine.Çok teşekkür ediyorum Elacım veeee işte karşınızda lohusa tacım kızımın hastane çıkışı veee çorabımız...
1566.jpg

çok güzelmiş canım minişin güzel günlerde kullansın inşşkaydirigubbakcemile2

1566.jpg

manikcimmm güle güle kullan sende bebeğinde
çok güzelmiş
ela arkadaşımızın rumuzu neydi canım ben isimleri hep karıştırıyorumda :KK70:

hediyelerini alan kızlar hepiniz güle güle kullanın
çok merak ediyoruz hadi foto bekliyoruz
ayyy inşallah bizim hediyemizide beğenir arkadaşımızbilmiyorumkismile

kızlar ne güzel yaaa bugünüde gödük
bende gönderdim 28 inde elinde olacak arkadaşın inşallah
bu aktiviteden herkes memnun kalır inşallah çok değişik bir heyecan ama

1566.jpg

çok güzel canımçok zevkli bi seçim güle güle giyinin

1566.jpg
aay açılışı yaptın yani ne güzel güle güle kullansın bebişin ve tacınıda sen güle güle kullan canım

Canım beğenmene çok sevindim.Çorap pembe tulumu kırmızı ama çorabı sonradan gördüm daha önce kendi kızçeme de almıştım senin küçük kızçene de almak istedim.Lohusa tacını da sana da bir hatıra olması için aldım .Hatta aynısından 3 tane vardı başka da yoktu çok güzel bir tesadüf dedim ve üçünüde aldım.Kendime sana ve çağlayana :))):lepi::lepi::lepi:

Canım beğenmene çok sevindim.Çorap pembe tulumu kırmızı ama çorabı sonradan gördüm daha önce kendi kızçeme de almıştım senin küçük kızçene de almak istedim.Lohusa tacını da sana da bir hatıra olması için aldım .Hatta aynısından 3 tane vardı başka da yoktu çok güzel bir tesadüf dedim ve üçünüde aldım.Kendime sana ve çağlayana :))):lepi::lepi::lepi:

Canım ya çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Çok güzelmiş canım güzel günlerde giysin bebişin tacında çok yalnız kırmızı en sevdiğim renk :))[/QUOTE
Çağlayancım tacı alırken tesadüf bu ya aynısından üç tane vardı ve başka yoktu bende üçünüde aldım haleye sana ve bana.Buluşunca sanda veririm canım tacını.güzel günlerde kullanın...kaydirigubbakcemile2

Çağlayancım tacı alırken tesadüf bu ya aynısından üç tane vardı ve başka yoktu bende üçünüde aldım haleye sana ve bana.Buluşunca sanda veririm canım tacını.güzel günlerde kullanın...kaydirigubbakcemile2

Üçümüzde inş.doğumdan sonra takarız güzel güzel taçlarımızı :)))

Çok güzelmiş canım güzel günlerde giysin bebişin tacında çok yalnız kırmızı en sevdiğim renk :))[/QUOTE

Ayy keşke Bursada otursaymışım bendekaydirigubbakcemile3

güle güle takın kızlar taclarınızıalkisalkisalkis

Ayy keşke Bursada otursaymışım bendekaydirigubbakcemile3

güle güle takın kızlar taclarınızıalkisalkisalkis

opuyorumnanaktan Ben sana alıp yollıyım canım burdan bir tane aramızda mesafeler olsa bile kargolar heryere gidiyor :)))

Son düzenleme:
Elacım tekrar çok teşekkür ederim birde biaraya gelebilsek gerçekten çok güzel olacak bu hafta sonu değil ondan sonraki hafta sonu buluşalım diyoruz üçümüz ne dersin?

X