2011 Şubat Anneleri Hediyeleşiyor

Ayy evet doğurmadan görüşelim biz yoksa hastanede ziyarete gelicez birbirimizi :))

Belkide aynı günde olur doğumlarımız aramızda fazla bişey yok bellimi olur :))) üçümüzde aynı odada olurmuşuz taçlarımızıda takarızkaydirigubbakcemile2olumunekankayizsmile

Belkide aynı günde olur doğumlarımız aramızda fazla bişey yok bellimi olur :))) üçümüzde aynı odada olurmuşuz taçlarımızıda takarızkaydirigubbakcemile2olumunekankayizsmile

Olur mu olur aynı gün aynı saatte aynı hastanede olup buluşamadık ki o kadarda denk gelmişiz birbirimize belki doğumlarda buluşuruz :1hug:

kızlar bir yandan sizi takip edip bir yandan yazılı sorusu hazırlıyorum yanlış yaparsam sebebi sizsiniz ona göre :roflol:

sağol canım söylemen yeter :teselli:

fns93 süpersin valla.. canım sende güle güle kullan cicilerini

Rica ederim canım.Anneye de kalıcı bir hatıra olsun dedim.Güzel günlerde kullansınlar ikiside sağlıkla.

harikasın :dance:

:roflol: üçünüzde de aynı taçç :roflol: süperrr yaaa olur mu olur

manik & too_be çok güzel hediyeler , güzel günlerde giydirin miniklerinizi. fatma &ela siz de çok güzel şeyler seçmişsiniz kızlar

çağlayancım tşk ederim canım hihoyyyt kızım için çok güzel bir hediye almışsın buyrunnnnnnnnn kızımda tşk ediyor teyzesi a.s

Eklentiler

• $Fotoğraf0017.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 46
  • $Fotoğraf0018.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 46
  • $Fotoğraf0019.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 44
  • $Fotoğraf0020.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 73
  • $Fotoğraf0021.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 51
  • $Fotoğraf0023.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 59
yasmin güle güle kullan canım çok hoş bi bebek pembesi seçmiş çağlayan:) zevkine sağlık

manikk bu takımı çağlayan alırken kızan ablandı demi kaydirigubbakcemile3 bak taaa antalyalara geldi kaydirigubbakcemile3

manikk bu takımı çağlayan alırken kızan ablandı demi kaydirigubbakcemile3 bak taaa antalyalara geldi kaydirigubbakcemile3

yok canım benim aldığım takıma kızan çağlayanın ablasıydı bizim hikaye yılan hikayesine döndü valla sanal alemin bile kafasını karıştırdık:)

aa ben tam tersi diye biliyordum.. gerçektende yılan hikayesi oldunuz kaydirigubbakcemile3 kafam karıştı baya kaydirigubbakcemile3

yok canım benim aldığım takıma kızan çağlayanın ablasıydı bizim hikaye yılan hikayesine döndü valla sanal alemin bile kafasını karıştırdık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…