2011 Ocak Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyor

sanırım bi tek beyficey ve sabeg kaldı hediyelerini almayan onlarınkinide c.tesi gider büyük ihtimal p.tesi koyarız artık rsimleri

sanırım bi tek beyficey ve sabeg kaldı hediyelerini almayan onlarınkinide c.tesi gider büyük ihtimal p.tesi koyarız artık rsimleri

selamlr
canlarım ben kaç gündür sessiz takip ediorum
hani hediyelerimizi yayınlıomuyuz die
eğer herkes alır da pazartesi yayınlamaya karar verirseniz ben perşembeden önce yayınlayamam hediyemi
memlekete gidicem,bebeğimin kontrolü var,çarşamba döneceğiz Allah izin verrse
ama gelir gelmez koyarım bnde hemenkaydirigubbakcemile5

Selam kızlarrrrr bende aldım hediyemiiiiii..kaydirigubbakcemile2 Kendisi kadar güzel hediyeleri için tekrar teşekkür ederim..opuyorumnanaktan

hediyem geldiiiiiiii:KK8:
çokkkk güzel bir hediye gönderen arkadaşıma çok teşekkürler ediyorum
kendisi kadar güzel bu hediyeyi odanın en güzel yerinde muhafaza edeceğim

ben açıklıyorum çünkü çarşıya çıkacağım birazdan işte bana gelen güzel hediye
gönderen arkadaşım çok saol çok teşekkür ediyorum ömrüm boyunca seni ancağım hep oğlumada öğreteceğim resimlere baktıkca senin kulakların hep çınlayacak

Eklentiler

• $Fotoğraf-0113.jpg
    $Fotoğraf-0113.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 71
  • $Fotoğraf-0114.jpg
    $Fotoğraf-0114.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 82
gönderen arkadaşım çok saol çok teşekkür ediyorum ömrüm boyunca seni ancağım hep oğlumada öğreteceğim resimlere baktıkca senin kulakların hep çınlayacak

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
hadi biz de açıklayalım yaaaaaaaaaaaaaaaa

açıklıyormuyuz???????? ben ancak akşama yayınlarım artık bide resim nasıl yüklüyoruz ????????

hediyelerle gnderen arkadaşımızıda açıklıyoruz demi yaa benm makinam annemde kaldı telimde güzel çekmiyo ama deneyim bi.

canım güle güle kullan hediyeni çok şirinmiş gönderen arkadaşıda açıklasaydın bari:))

canım çok güsel hediyen.. iyi günlerde bakmak nasip olsunn iyi hatıraları saklayın inşş..
bide ismini de söleseydin :KK53:

o zaman kızlar akşama açıklayalım hepimis bende akşama foto yükleyebilirimm...

X