2011 Nisan Anneleri Buraya :))

meraktan ölmektense yap gitsin:)
ama negatif çıkarsa üzülme çünkü biraz erken gibi

geçensene 4 ağustosta öğrenmiştim kızımın göbüşümde olduğunu tüp bebkle hamiş klamıştım zamn ne kadar çabuk geçiyo herkese şimdiden güzel bir hamişlik diliyorum hamişlerle dolar inşallah burası sorularınız olursa elimizden geldiğince destek oluruz sizlere inşallah bizlerde 2009 annelerinden çok şeyler öğrendik sağolsunlar

tüm annelere sağlıkla bebeklerini kucaklarına almalarını diliyorum.

aysunege gözün aydın canm.
hasret sende durumlar nasıl? tek belirtin batmaysa aslında rahimin daha toparlanmamıştır onun etkisidir. iğleşmeye çalışıyordur falan. ama eğer de hamileysen yine üzülme 2 bebeğinin arası yakın olur beraber büyütürsün. hakkında hayırlısı olsun inşşalah...

test yaptım 4gün var ama dayanamadım yaptım çok belirgin bi tek çizgi çıktı:KK43:(((((((hayırlısı bu ay adetimden sonra doktora gidicem

inanamıyorum 2011 nisan anneleri topiği oğlum doğalı 4 ay oldu bende
2010 nisan annesiyim kızlar istila etmişler gerçi ben geç kalmışım görünce çok şaşırdım ama
geçen sene bu zamanlar hamileydim ben :)

hepiniz hakkında hayırlısı
aysuncum inş. negatiftir :KK43:
ama sana dr.una görünmeden içme demiştim::KK43:

yeni annişler hyırlı olsun hepinize sizler geldikçe kendimi asırlık çınar gimbi hissediorum darısı sizlereee

slmlar... ben de beklemedeyim,test için daha erken. inşallah hamileyim haberini de verebilirim...

Mrb kızlar bende Allah kısmet ederse nisan annesi olucam muhtemel doğum tarihi 4 nisan. Bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günleride görürüz inşaallazemuszemush

Mrb kızlar bende Allah kısmet ederse nisan annesi olucam muhtemel doğum tarihi 4 nisan. Bebişlerimizi kucağımıza aldığımız günleride görürüz inşaallazemuszemush

aa balküpüm merhabalar benim de muhtemek doğum tarihim 4 nisan.bu kadar tesadüf olur.Allah kolaylıklar versin canım...

geçensene 4 ağustosta öğrenmiştim kızımın göbüşümde olduğunu tüp bebkle hamiş klamıştım zamn ne kadar çabuk geçiyo herkese şimdiden güzel bir hamişlik diliyorum hamişlerle dolar inşallah burası sorularınız olursa elimizden geldiğince destek oluruz sizlere inşallah bizlerde 2009 annelerinden çok şeyler öğrendik sağolsunlar

çok saol cnm.rabbim bebeğine uzun ömür versin sağlıkla inşallah.

slmlar... ben de beklemedeyim,test için daha erken. inşallah hamileyim haberini de verebilirim...

inşallah bebeğin seninledir cnm hayırlı haberlerini beklicez.

selam kızlar ben de çiçeği burnunda bi anne adayıyım.4 nisan 2011 inşallah muhtemel doğum tarihim...

hayırlı olsun cnm sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

kızlar bende cumaretsi gittim ilk defa doktora bekleden doğum tarihi 2 nisan .
bebişimizi gördük çok minik bi virgüldü. 1.2 mm 15 gün sonra tekrar çağırdı kalp atışları için.

X