2011 Nisan Anneleri Buraya :))

ne güzel nisan anneleri gelmiş hamile olduğunu öğrenen bütün anne adaylarına sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum kendinize çok dikkat edin :CüvCüv:

2009 ve 2010 annelerine güzel dilekleri için çok teşekkür ederim. rabbim bize de bu mutluluğu dokuz ay yaşatsın. ben de sabah test yaptım. çift çizgiii çıktı yaşasııın bebişim benimleeeee :teytey: :teytey:

evet artık bende nisan annesiyim
daha keseyi görmedim ama kanda bakıldı ve şimdilik 49 küsür çıktı
insaallah saglikla kucagina almakta nasip olur...hayirli olsun canim

çocuklarının arası tam 3 yaş olucak yani ne kadar güzel allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..bende 2009 nisan annesiyim..bende araları 3 yaş olsun istiyorum ama bi yandanda ikisini aynı anda büyütmek zor geliyo korkuyorum :)
bende cok düsündüm ama hem kizim icin hemdebenim icin ilerdeyeni bir bireye alismanin daha zor gelecegini düsündügüm icin karar verdim Allahta nasip etti insaallah 2sinin kardes kardesoyandigi günleride görürüm..

2009 ve 2010 annelerine güzel dilekleri için çok teşekkür ederim. rabbim bize de bu mutluluğu dokuz ay yaşatsın. ben de sabah test yaptım. çift çizgiii çıktı yaşasııın bebişim benimleeeee :teytey: :teytey:
gözünaydin canim ne güzel haber..kaydirigubbakcemile5

gözün aydın cnm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin.

küçük yaşta çocuğu kardeşe alıştırmak kolay ama sonra çocuk tek olamaya alışınca durumu reddetmeye başlıyor benimkilerin arası 2 yaş olacak bana biraz başlarda zor olacak ama ben memnunum bu durumdan

yeni gelen anne adayları hoşgelmişş:)

kızlar benm normalde adet günüm yarın ama ben kan testinde öğrendim hamileliğimi.
dün ve bugün bi kaç damla kahveengi lekelenme geliyor
neden acaba:S

sizlerde oldumu
nette baktım yerleşme kanaması olailir yazıyor...

kızlar benm normalde adet günüm yarın ama ben kan testinde öğrendim hamileliğimi.

sizlerde oldumu
bende olmustu canim..ama adetime 1 hafta vardi ozaman anladim hamile oldugumu..ama senin bebis gec yerlesiyoda olabilir

sizlerde oldumu

cnm benimde dündü adet günüm ama bende olmadı hiç kanama.kişiye göre değişebiliyo sanırım.

ay bende inanamıyorum ne çabuk geldi 2011 nisan anne adaylıgı daha dün kalp atışlarıydı tekme atışlarıydı ve dogumuydu çabuk zaman geçmiş heyecanlandım şimdi ya bende nisan annesiydim ama oğluşum erken davranıp nisan öncesinde geldi simten81 inşallah senin iiçin en hayırlısı olur

life city cnm belkide yerleşme kanaması olabilir benimde öyle olmuştu hatta ben üstüne bile gördüm dilerim seninde hayırlı haberlerini alırız

oyy oyyy taze anneciklerde buralardaymisss
Allahimm hepinize nasip etsin yavrularinizi kucaginiza almayi
bu senenin nisan annesi olaraktan size nacizane bir kac tavsiye
-kendinize hic biseyi stresss yapmayin !!
-saglikli ve de en önemlisi düzenli saatlerde beslenmeye gayret edin
-abur cubur yiyip popo büyütmeyin :))
-saglikli seyler yiyin bebeginiz beslensin
-hergün ama her gün bir saat yürüyün bir süre sonra yürüme saatlerini uzatin
-simdiden catlak olusmamasi icin kremlenmeye baslayin ama en önemlisi bol bol suuuu

simdilik aklima gelenler bunlar ,zaten cogu bildiginiz seyler

bugün lekelenme kesildi kızlar.
adet günümdü bugün .

çok sevindim cnm rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin.

oyy oyyy taze anneciklerde buralardaymisss
Allahimm hepinize nasip etsin yavrularinizi kucaginiza almayi
bu senenin nisan annesi olaraktan size nacizane bir kac tavsiye
-kendinize hic biseyi stresss yapmayin !!
-saglikli ve de en önemlisi düzenli saatlerde beslenmeye gayret edin
-abur cubur yiyip popo büyütmeyin :))
-saglikli seyler yiyin bebeginiz beslensin
-hergün ama her gün bir saat yürüyün bir süre sonra yürüme saatlerini uzatin
-simdiden catlak olusmamasi icin kremlenmeye baslayin ama en önemlisi bol bol suuuu

simdilik aklima gelenler bunlar ,zaten cogu bildiginiz seyler

çok saol cnm tavsiyeler için.

kızlar hepinizin berat kandili mübarek olsun.
bu mübarek gecede tüm dualarınız kabul olur inşallah.

kizlar yeni hamis anne adaylarina saglikli bebisler diliyorumm
insallah bu ay bende ismimi buraya yazdiriim allahim nasip edersee ..:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar farkındamısınız burayıda biz doldurduk.Allah (c.c.) cümle bebek isteyenlere nasip etsin inşallah cümlesinin emeklerini ve hayallerini boşa çıkarmasın hayırlı evlatlar versin.

insallah bu ay bende ismimi buraya yazdiriim allahim nasip edersee ..:Saruboceq::Saruboceq:
Allah gönlüne göre versin canim..

çok sevindim cnm rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin.

çok saol cnm tavsiyeler için.

kızlar hepinizin berat kandili mübarek olsun.
bu mübarek gecede tüm dualarınız kabul olur inşallah.
amin canimseninde

bugün lekelenme kesildi kızlar.
adet günümdü bugün .
ne güzel bi haber Allah tamamina erdirsin kucagimiza aldigimiz günleride görürüz insaallah

çok saol cnm
rabbim sanada en kısa zamanda nasib etsin inşallah bi bebiş.

kızlar farkındamısınız burayıda biz doldurduk.Allah (c.c.) cümle bebek isteyenlere nasip etsin inşallah cümlesinin emeklerini ve hayallerini boşa çıkarmasın hayırlı evlatlar versin.

aminnn cnm aminnn cümlemize

X