2011 Nisan Anneleri Buraya :))

bende 2009 nisan annesyim

Allah tüm isteyen kullarına bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah
hayırlısıyla ilk önce güzel bi hamilelik sonra doğum sonrada bebişinizi kucağınıza almak
nasip etsin güzel rabbim

hayırlı haberlerinizi bekliyoruz...

kizlar biz ne geziyoruz yauu burda masallah 2010 nisan anneleri istila etmisiz bu topigi. korunmayi unutmayin sakin yoksa 2011 de de nisan annesi olup burada takilirsiniz bu senede :):) benimde son adet tarihim 8 temmuzdu hey gidi gunler hey heyyyy. ama o korkunc gecen ilk 3 ayi hic unutmayacagim

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:ay benım basım kelmı herkesler burda bana nıye sölemıyonuz
arkadasım topıgın ugur getırsın sana nısan olmazsa mart olsun tez zamanda hayırlısı olsun bız fıztac la aynı gun dogurmusuz son adetım 20 temmuz çok zor hamılelık geçırdım ama çççççoooooooooooookkkkkkkkkkkkkk güzeldı
çünkü dünyalar güzelı kızım bennu fatma dogdu
hadı hadı senınde hamıle oldugun haberlerını beklıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

mehtaapp seni arıyorum yaa.. online görünüyosun topikte seni bekliyom :)) bi baktım burdasın :)) hadi bak da gel cnım 2 kaynatalım opuyorumnanaktan

ooooooooooo bende 2010 nisan annelerini ariyom hepsi burdalarmis
kizlar yanlis yerdesiniiiiiizzzsempatiksalakcinni
ay saka maka bende bu topigi bekliyordum yav
insallah herkes istedigi bebege kavusur tek dilegim budur
allah kimsenin kucagini bos birakmasin
nisan annesi olmakta ayri bir zevk simdiden söyliyim
insallah sizinde 2010 nisan anneleri gibi bir ortaminiz olur
bundan sonra syk syk ugrayacagim bir topiktir bu
iyi dilekleriniz icinde ayrica tesekkürler
ve gecmis olsun insallah ikinci melegin tutunur sana

aaaa herkezcikler burdaymış bir ben kusur kalmışım....
rabbim hayırlısı ile bebeklerinize kavuşmayı nasip etsin....
2010 nisan 2 de doğdu oğluşum...
kendimce tecrübelerimle burdayım yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.....

anaaammm yetmedi mi kızlar size 2010 nisan anneleri başlıklı bi ton topik. taaa buralara el atmışınız. ama gerçekten nasıl bitcek 9 ay derken nerdeyse 3 aylık oldu yavrum. ınşaallah en kısa zamanda dolar taşar burası. Allah isteyen herkese nasip etsin...

bende bende bende yazayım yazmasam olmaz .rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun.buralar dolsun taşsın sağlıklı bebek haberleriyle inşallah........topiği açan arkadaşım bende tüp bebekle hamile kaldm darısı başına tatlım.gerçi ben bizim topiğe tesadüfen rast geldm iyide oldu bak bizim arkadaşlar nasılda baskına gelmişler sizin topiğe.......

bnde inş. nisan annesi olurum.
beklenen günüm 25 temmuzz
daha çoookk var ama yazayım dedm:)

anaaaa bizm kızlar buraya toplanmış...
bende nisan 2010 annesiyim.ınşallah güzel bebişlerle dolar burasıı
tubaaaa topikte seni bekliyom gel de konuşalım....

bnde inş. nisan annesi olurum.
beklenen günüm 25 temmuzz
daha çoookk var ama yazayım dedm:)

ınsalla ınsallah benımde 20 temmuz son adetım dı 8 nısanda dogurdum ama erken geldı boshayallersmile:ecrin_bebek:ya sız mart annesı olursunuz yanlıs yerdesınız gıbı aman anne ollunda nerde olursanız olun dımı yanı

netten baktım eğer olursa 5 nisan yazıyor.
ama sezeryan vs. olursa evet martta doğar
ama dediğin gibi gelsindee ne zaman olursa olsun:)

ayyy ilk anne adayı geldimi hadi hayırlısı artık rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eğlesin inşallah

benimde 12 nisan di taihim ama 31 marta geldi ama ben yinede nisan annesi olarak gorüorum
kendimi:)

aaaaaa bakınca tesadüf gördüm burayı benimde beklenmeyen tarih 30temmuz ve inş.hamiş kalırsam 11nisan doğum tarihi olacak Rabbim isteyen herkeze nasip eder inş.

bende geldım 2010 7 nısanda dogdu benım tombul kelebegımde ... ayyy ne guzel ya ıns burasıda dolup dolup tasar Allah herkese ıstedıgı zamanda yasatsın bu guzel duyguyu cok kotu bır hamılelık donemı gecırdım ama sımdı o gunler aklıma bıle gelmıyor desem yerı var sımtencım ıns. Bebısın sıkısıkı tutunur sana hepınız ıcın hayırlısı olsun

beklenen adet günüm 19 nisan.inşallah bu ay ben de hamileyimdir de 2011 nisan annelerine dahil olabilirim.Allah herkese istediği zaman anne olmayı nasip etsin inşallahhhh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…