2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

ikinizede maşalahhhhhhhhhhhhhh göbüşünüzü sevsinler..

Ne fena karıyım dimi...Kıskandım fatmayı...:KK9:

yaa kuzuu sankım senın gobek gıtmısssss:)))) ayy cnm benım ne tatlıdır onun ıcındeı sımdıiiii...

Canım gitti ya, geçen hafta falan bunun 2 katıydı...Çok kocamandı,zaten eski resimlerimle karşılaştırırsan fark çok belli..Üsütmdeki çok dar, o yüzden gene belli oluyo, yine bulantılar kusmalar başladı ya o yüzden indi bayaa eskiye göre...

bende gıymıyorum oluo ama butun gun ıste cok sıkıo karnımı oyuzden kaldırdım onlarııı.
etek tayt gıymekten de fenalık geldiiiiiiii artık bu soguktaaa bı kot almam lazım

LCW de 35 tl, hamile kotları..Hem de güzel..Üst kıyafet pek yok da, pantolonları güzel ama..

LCW de 35 tl, hamile kotları..Hem de güzel..Üst kıyafet pek yok da, pantolonları güzel ama..

ya cnm ben baktım da hıcbırı guzel olmadı bende.pekte yoktu gıttım lcw daha baska bı yere bakmak lazım.
(( ya kontrole gıderken pantalon lazım oluo ben taytla yada etekle rahat edemıyorum kntrolde sureklı esofman gıyıyom bu aralar)

ya cnm ben baktım da hıcbırı guzel olmadı bende.pekte yoktu gıttım lcw daha baska bı yere bakmak lazım.
(( ya kontrole gıderken pantalon lazım oluo ben taytla yada etekle rahat edemıyorum kntrolde sureklı esofman gıyıyom bu aralar)

Niye rahat değil ki...
Ben kısa elbise giyiyorum, hemşire hazırlıyo zaten, alt kısma çarşaf örtüyor, kağıt havlu falan koyuyor çamaşıra değmesin o sürdükleri diye..Elbiseyi de yukarı sıyırıveriyom oluyo bitiyo.ÇArşaf falan örtmüyorlar mı..

Niye rahat değil ki...
Ben kısa elbise giyiyorum, hemşire hazırlıyo zaten, alt kısma çarşaf örtüyor, kağıt havlu falan koyuyor çamaşıra değmesin o sürdükleri diye..Elbiseyi de yukarı sıyırıveriyom oluyo bitiyo.ÇArşaf falan örtmüyorlar mı..

yok cnm ya hıc carsaf felan ortmuyorlar ıste kabak gıbı kalıyorum sevmıom olede gercı dogumada o yaptırcak gormedıgı yerım aklmıcak ama nebılım bennn::):):)

hasreeettt maşallah ya ne kadar çok büyümüş.:nazar: gözlerim açıldı bir anda:))

X