2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

hasret maşallah kız :nazar:7-8 aylık gibi :KK1: anammm bu haftalarda bu kadar büyüyomu :26: benim göbek sizin yanınızda safinaz kalır :KK9: maşallah tekrar

ayyy hasretim yerim göbüşünü senin yaa maşallahh:nazar::nazar::nazar: tosunuma benim geçen yıl bu zamanlar ceryy vardı orda yaa ne güsellll:KK69:

saolun kızlar 1 ay sonra siizinklerde kocaman olur:)

ayyy hasretim yerim göbüşünü senin yaa maşallahh:nazar::nazar::nazar: tosunuma benim geçen yıl bu zamanlar ceryy vardı orda yaa ne güsellll:KK69:
aaaaaaa:KK52:
seyhanım beni yakaladı burdaaaa:KK52:
ewet aşkım geçen sene bu zamnlar cery karnımda fır dönüyodu şimdi de kardeşi:KK69: çok güzel aynı şeyleri tekrar yaşamak.. darısı kısa zamnda seninde başına inşallah:KK53::KK48:

heheheh..çok şekersiniz hepinizde gerçekten.. :KK49: benimde göbeğim yusyuvarlak bi hal almadı henüz ama sanırım 2-3 hafta içinde şişmeye başlıcak minnoş yukarı tırmandıkça :KK52:

hareketleri netleşmeye ve biraz daha kuvvetlenmeye başladı özellikle yemek yediğimi hemen anlıo kuzusu yaaa.. :emir_bebek:

inşallah iştahlı , çok sakin uslu bi bebek olur hepimizinkide arkadaşlarrr :KK61:

Maşallah kızlar hepinizinde göbişleri de süper valla.çok tatlı çıkmışsınız :)))Allah nazarlardan korusun :nazar::nazar:

maşallah göbüşlere
bende daha yok ama akşamları gazdan felaket çıkıyor.içtiğim sütün eseri.
ama ayağım 1 numara büyümüş:)))
oğlumda daha önce çıkmıştı göbeğim, bu seferki bebeğim çok ilginç geliyor

aman aman göbüslere masallah hepinize kizlar....harika yaaa benim de bayagi güzel bir göbüsüm var...

sagolll hasretcimmm :KK64: pazartesi kalp dinleme makinesi alcam kulaklikla dinleniyoryaa istedigim dinlerimmmm yuhuu:KK61:

ben 18.haftamı bugün bitirdim. birkaç hafta önce tatlı bir çıkıntı oldu. çevremdekiler ve ben geçen haftaya kadar bebek diye sevdik. Yalnız doktorum bunun bebek değil, benim göbeğim olduğunu bu kadar zamanda çıkamayacağını sÖYLEDİ. o an ve şimdi göbeğim bana pis bir yağ yığını gibi görünüyor ve artık gururla gezmek yerine saklıyorum.:KK59:

ben 18.haftamı bugün bitirdim. birkaç hafta önce tatlı bir çıkıntı oldu. çevremdekiler ve ben geçen haftaya kadar bebek diye sevdik. Yalnız doktorum bunun bebek değil, benim göbeğim olduğunu bu kadar zamanda çıkamayacağını sÖYLEDİ. o an ve şimdi göbeğim bana pis bir yağ yığını gibi görünüyor ve artık gururla gezmek yerine saklıyorum.:KK59:
o dr halt etmiş canım bal gibi bebek o bebek:))) 18 hafta demek göbeğin çıkması için yeterli bi hafta demek.. netten araştırabilirsin

18 haftlaiksin ve göbüsün cikmistir tabiki gayet normal canim...ben 16 haftalik oldum göbüsüm coktan var:)))) yani doktorun yalnis demis bence sana....:KK49:

$göbüş 002.jpg $göbüş 001.jpg

20+0 tam 5 aylık oldum kızlar... 65 kiloyla hamile kalmıştım, 68 kilo oldum.... :KK49:

X