2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

buda bugunku ben gobusumu gordukce mutluy oluyorum bugun 16+3
gulsum bu arada kibar gobegin var herhalde bundan sonra baslar iyice buyumeye masallah

$CIMG8379.JPG

17+0
kızlar buda benim akşam göbüşüm

o dr halt etmiş canım bal gibi bebek o bebek:))) 18 hafta demek göbeğin çıkması için yeterli bi hafta demek.. netten araştırabilirsin[/QUOTE

ben de öyle düşünüyorum insan vucut yapısını bilmez mi?birden bir çıkıntı çıkıyo benim hiçbir zaman böyle göbeğim çıkmadı.neyse bakalım bizim doktor ne zaman artık göbek diyecek

18 haftlaiksin ve göbüsün cikmistir tabiki gayet normal canim...ben 16 haftalik oldum göbüsüm coktan var:)))) yani doktorun yalnis demis bence sana....:KK49:

benim de 16.haftalıkken filan dışardan belli olmaya başlamıştı.o zamanlar gerilerek dolaşıyordum şimdi saklıyorum.

Reyhan cim cok tatli olmus göbüsün...bende 16 haftalik oldu bugün sanirim...ayni zamanda sanirim dogum, ne zaman acaba?? ben haziran sonu..

Reyhan cim cok tatli olmus göbüsün...bende 16 haftalik oldu bugün sanirim...ayni zamanda sanirim dogum, ne zaman acaba?? ben haziran sonu..

cok sagolun ya boyle duymak dahada mutlu ediyor insani wallaha:KK49::KK49: ben tam 16+5 evet 27 haziran insallah ama tabi belli olmaz dimi ya bir hafta once ya sonra oluyormus sende koysana resmi bakalimm

reyhancım maşallah baya belli oluyor göbüş:) erkek göbeğine benziyor cinsiyet belli mi?

ay cok sagolllll:KK1: sizd ekoysaniz resim bizde baksak.ay agzindan bal damliyor insallah erkektir benim icin farketmezde babasi simdiden erkek tutturmus halbuki daha bise belli degil 3 hafta sonra insallah.

cok sagolun ya boyle duymak dahada mutlu ediyor insani wallaha:KK49::KK49: ben tam 16+5 evet 27 haziran insallah ama tabi belli olmaz dimi ya bir hafta once ya sonra oluyormus sende koysana resmi bakalimm

tamam canim koymaya calisacam...bende 25 haziran...

resim eklemeye calisiyorum hanimlar insallah becermisimdir:)))
17 haftalik:))

Eklentiler

• $16. hafta göbek.jpg
    $16. hafta göbek.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Maşallah nazar değmesin çok cici göbişin var canım :nazar: bende 18 haftalığım hemen hemen aynı boyutlar fark yok :emir_bebek::KK49:

X