2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

kuzuuuuuuuuuu Allah nasip ederse 5 ay sonra kucağımızda bebeklerimizle yazıyor olacağızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
çok heyecanlı :)))
acil yeni evine adsl taktırman lazım

Ayyy, inşallah yaa..Düşünmesi bile çok heyecanlı gerçekten...
Dur kız önce bi taşınayım, azıcık borçları kapatayım, ondan sonra taktırcam...Bu sefer de hergün bebeyi çeker çeker koyarım artık buraya...
İnternet bebesi olur benim kız...:KK9:

ege maşallah kızz ne güzel olmuş göbüşün :nazar: valla sizi gördükçe komplekse giricim bende ufacık minicik bir yemek göbeği gibi bişy var :KK1:

çilekçilek zinkerbel kuzu maşallah hepinize artık yavaş yavaş herkesin göbüşlerinden hamile oldugu belli olmaya başlamış ne güzel :nazar:

Son düzenleme:
ben 14+1 im ege benim göbüş aynı seninki gibi hiç kilo almadım ama göbek 3 hafta önden gidiyor anlaşılan

Oy gobisini yerim ben senin canim arkadasim buyuyor kaganimiz saglikla sihatle insallah...
evett canımmm arkadaşım benimmm inşallah minik kızın da seninle en kısa zamanda olur seni çok seviyorummmmmmmm
Eki Görüntüle 120772

buda benim merak edilen göbüşüm:))))))))
canım maşallah göbüşüne kız göbüşü Allah içinde durumuz büyüyyor:nazar::nazar:
maşallah canım :nazar::nazar:Allah hepimizi n bebeğini nazarlardan korusun
ben o göbegin gerçegini de gördümmmm:KK9: cok güzel maşallah canım benim...

evet canım arkadaşımm teşekkür ederim bidahaki yogada inş görüşürüz:)))))

ayy ne güzel erkek anneleri artıyor sağlıkla büyüsün kağanlarımız kurban olsun ona teyzesi ben sonuna bide mert düşünüyorum kağan mert[/QUOTE]

ay çok güzel oğllumun adıda ömer kaan buda kızmış kesin öğrendik

ayy ne güzel erkek anneleri artıyor sağlıkla büyüsün kağanlarımız kurban olsun ona teyzesi ben sonuna bide mert düşünüyorum kağan mert

ay çok güzel oğllumun adıda ömer kaan buda kızmış kesin öğrendik[/QUOTE]

ne güzel umarım bizde sizin ylunuzdan gidip 2. yi kız buluruz oğlunun ismi kaanmış oğullarımız adaş olacak nasıl kağan sakin bir çocuk mu isimler karakterleri etkiliyor diyorlar sence etkisi var mı

bu benim göbegim:KK9: yılbaşı temalı :KK16: herkese ii yıllarrrrrrrrr.... $DSC07456.jpg

Ayy maşallah yaa hiç bi fazlalık yok süper. Bayıldım harika mükemmel erkek olacak belli

X