2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

amin Allahım herkesin bebeğini esirgesin.kzılar yusuf suresini okuyanının bebeği güzel olurmuş.40 gün boyunca hergün okuyun bence.başladım ben okumaya.
bunu bilmiyordum sağol canım paylaşım için...

yasin-i şerif her derde deva zaten bence.evet okumaya gayret etmeliyim bende Allahın izni ile..

hosgeldin..:1hug:
hooşbuldukkk nasılsın canım? olumunekankayizsmile

ayy çok doğru ama ben bi türlü yapamıyorum bu ara biraz saldım çayıra...-tatlicadiarzu-

Kızlar ben suanda 6+3 üm ve sadece 1 kere ultrasona gırdım oda ılk testın sonucu pozıtıf cıkınca emın olmak ıcın gırmıstım.ve hemen o gun devlet hastanesınde butun tahlıllerımı oldum gebelık baslangıcında olunması gereken butun testlerı yaptırdım.ve 2 bucuk ayıma kadarda devlet hastanesıne gıtcem cunku hamılelıgın baslangıcında yaptıkları tek sey hemen tahlıl yapıp folıc asıt verıyorlar bunu devlet hastanesıde boyle yapıyo ozel de ılk baslangcta ozele bı dunya para verılcektı her gıttıgınce 25-35 arası ucret alıyorlar aslında hamılelık bence 3.cu aydan sonra baslıyo o yuzden bende o zaman özele gıtmeyı dusunuyorum .kımseye bedavadan vercek param yok yanı.

slm millet ben kızım olursa alya erva ipek isimlerinden biri erkek olursa kaan buğra kayra isimlerinden birini düşünüyorum bu isimler çok hoşuma gidiyo

[color="ındigo"]canım kayra ismine bayılıyorum ama anlamı fln güzel ama kzı ismi diye geçiyo belki deniz ümit özgür gibi unisex isimlerden olabilir ama aklımda kayra yani tek geçerim[/color]

kayra gercekten guzel bır ısım ama bıryandan da ısmı soylerken ınsan bıraz zorlanıyo sankı efe koymayında ne koyarsanız koyun bı arkadas efe koydu cocukla bas edemıyolar cocugu psıkıyatrıye bıle goturduler efe gıbı harbıdende

arkadaslar bu msj 2 hafta once yazdım ama kımse cevap yazmadı acaba kımsenın bu konuda bılgısı yok mu kese neden buyuk olur kı.... cevap yazarsanız sewınırım

benim düşündüklerim erkek olursa ceyhun kız olursa net degil ama beyza: beyazdan gelen temiz veya azra:el degmemiş manasında

evet ya benim de tanıdığım bütün efe'ler çok yaramaz :)

arkadaslar bu msj 2 hafta once yazdım ama kımse cevap yazmadı acaba kımsenın bu konuda bılgısı yok mu kese neden buyuk olur kı.... cevap yazarsanız sewınırım
canım geç döllenme olabilir forumda böyle olan çok arkadaş var geç döllenmeden kaynaklanıyomuş üzülme yani belki son adet tarihini yanlış hesaylamışsındır
bide kızlar kayra ismi Büyük bir kimseden gelen iyilik, ihsan anlamına geliyor

arkadaslar bu msj 2 hafta once yazdım ama kımse cevap yazmadı acaba kımsenın bu konuda bılgısı yok mu kese neden buyuk olur kı.... Cevap yazarsanız sewınırım

valla canım hıc bılgım yok ama kese normalıne gore hızlı gelısmıs olabılırmı dıye dusundum olabılır dr sordunmu

evet ya benim de tanıdığım bütün efe'ler çok yaramaz :)

ayyy eşimde tutturmuş bi efe olsun yada yiğit olsun erkek olursa diye efe koydurtmıyım bari kaydirigubbakcemile3 çok uydum efelerin yaramaz oldugunu niyeyse kime söylesem öyle diyor isim yansıması birazda doğru sanırım düşünün mesela ismin anlamı neyse kişinin karakterine mutlaka yansıyor benim çevremde böyle en azından sempatiksalakcinni

son adet tarıhın ne..? bide kalp atısı önemli olan gec döllenme olur yada erken fark eder takılma fazla buna ..

ben çocuğa konulan isimleri anlamlarının çocuğa yansıdığına inanıyorum o yüzden efendimiz anlamları güzel olan isimler koyun demiştir.efe enes çok yaramaz oluyolar asiye fln ismili olan asi oluyo karşılaştım böle durumlarla o yüzden koyacağınız isimler çok önemli hemde ilerde büyüdüğpü zaman çocuklar isimlerini beğenmemezlik edip ailelerine kızanlar var onların ilerde bi birey olacaklarını çalışma hayatı sosyal hayatı olacaklarını unutmayalım ve ona göre füzel isaimler koyalım arkadaşlar

oncelıkle tesekkur ederım cevapladıgın ıcın benım adetım cok duzensız dedıgın gıbı gec dollenme olabılır bu arada bende kayra isteyorum ama esım pek sewmedı ama cok guzel bi isim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…