2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhabalar,

Adım Aybüke, Ben de Haziran '11 annesi olacağım inşallah :)) bugün itibarıyla tam 5 haftalık hamileyim :CüvCüv:
Birkaç gündür doktor seçme konusunda bu sitede dolanıp duruyordum bu topiği görünce kaydolmadan edemedim :1rolleyes: hala bir seçim yapamadım, kontrole de gitmedim sadece kan tahliliyle gebeliğimin kesin olduğunu öğrendim..
Sanırım annelik konusunda çömezin önde gideniyim, ne yapıcam bilemiyorum ama çooookk heyecanlıyım :))) umarım çömezliğimi az da olsa bu sitede gideririm :)
listeye eklenmek için sabırsızlanıyorum :) ;
Yaş: 22, SAT: 20 Eylül, Beklenen Doğum Tarihi 27 Haziran, Hamile kaldığım kilom: 57

hoşgeldin hayırlı olsun. İlk öğrendiğimizde bizde (eşim ile) sürekli doktor aradık şimdi medipolde cevahir hanıma karar verdik bakalım kasımda ilk muayenemiz olacak ama çok kişi tavsiye ediyor

teşekkür ederim sabiha :)

20 ekimde tahlil yaptırdım 778.79 çıktı onu soruyosan tabii bilmiyorumkismile

biz de c.tesi günü b.evler medical park'a gittik hastaneyi gezdik odaları falan çok ferah. doğumu orda yapmaya karar verdim sayılır ama doktor konusunda 3 isim arasında gidip geliyorum: hastanenin doktoru emine ergül, evlendiğimde kontrole 1 kez gittiğim ülkü çarkman ve bir tanıdığımın doğum yaptığı normal doğuma teşvik eden inci öz.. ülkü hanım da bahçelievlerde oturuyomuş doğum için kolaylık olur, inci hanım da haznedar tarafında.. emine hanımla hastaneye gittiğimizde tanıştık sadece ama çok sıcak değil sanki.. güleryüzlü olması benim için çok önemli..bakalım hayırlısı..

evet bencede doktorun sıcak olması çok önemli rahat hissetmen gerekli yanında medical park içinde iyi diyorlar. Ve bence normal doğuma teşvik etmesi çok önemli o yüzden inci hanımı bir araştır derim ben. Ama çok zor bu işler :uhm:

ya kizlar bisi sorcam trde nasil bilmiyorum ama . Hani hep hamis olan hanimlar burdaki yani doktor ariyorsunuz. Daha önce hic yilda birkez en az kontrole gittiginiz doktor yokmu? Tuaf geliyo bana

778 değeride 4 haftada yaptırmışsın iyi bir değer. Ben 4+5de yaptırdım 5555 çıkmıştı. Sanırım değer 24 saatte 2 ye katlıyor o yüzden seninde gayet iy durumda diye düşünüyorum

hımmm iyidir inşallah yaa :))
birce hoşbulduk..
bebişkom sana tuhaf gelmesi normal çünkü bizimki bayağı sallapati oluyor. ama mesela benim çevremde amaan hamile değilsin hastalığın yok ne doktoru diye yadırgayanlar vardı onlara rağmen evlenmeden bir kontrole gitmiştim. 1 yılımızı da yeni devirdik tekrar gitcektim kontrole ama hamile olduğumu öğrenmiş bulundum :KK70:

bu arada beylikdüzünde oturuyorum, medilife doktorlarını da buradakiler önermiş ama hastanenin kendisine karşı ailemde bi antipati olduğu için orayı eledim.. ülkü çarkman da normal doğuma teşvik ediyor onu biliyorum ama özel muayenehanesine gitmek gerekiyor geçen yıl 90 tlydi. inci hanımınkinde ssk geçerliymiş, medical parkta da öyle.. özel sigortamı da 4-5 ay önce iptal ettirmiştik şansıma işte..

kızlar bacağı ağrıyan varmı benim ağrıyo sol bacağım arada böyle uyuşuyo romatizma ağrısı gibibilmiyorumkismile

sabiha bende medipole gidiyorum cevahir hanımı duydum ama randevu alamadım tesadüf sema ovalı bosdu ona gittim cok memnunum ama tavsıye ederim inş dogumda bi sorun cıkmaz...

bebişkom zaten 6 aylık evlıyım ılk evlendgım zaman bı doktora gitmiişdim vajinismus yuzunden ama heryıl gitmeye daha basladım bundan sonra giderim galıba bu arada yasımda 22 :)

hımmm iyidir inşallah yaa :))
birce hoşbulduk..
bebişkom sana tuhaf gelmesi normal çünkü bizimki bayağı sallapati oluyor. ama mesela benim çevremde amaan hamile değilsin hastalığın yok ne doktoru diye yadırgayanlar vardı onlara rağmen evlenmeden bir kontrole gitmiştim. 1 yılımızı da yeni devirdik tekrar gitcektim kontrole ama hamile olduğumu öğrenmiş bulundum :KK70:

bu arada beylikdüzünde oturuyorum, medilife doktorlarını da buradakiler önermiş ama hastanenin kendisine karşı ailemde bi antipati olduğu için orayı eledim.. ülkü çarkman da normal doğuma teşvik ediyor onu biliyorum ama özel muayenehanesine gitmek gerekiyor geçen yıl 90 tlydi. inci hanımınkinde ssk geçerliymiş, medical parkta da öyle.. özel sigortamı da 4-5 ay önce iptal ettirmiştik şansıma işte..

medical parkda benım halam dogum yaptı 2 sene önce cok cok cok memnum ama sezeryandı hiç agrısı sancısı olmadı .. muayne ücretleri ve dogum benı bıraz aşdı gidemedım ama gitsem mehtap hanıma giderdim iyi bi doktormus tavsiye ederim

kızlar bacağı ağrıyan varmı benim ağrıyo sol bacağım arada böyle uyuşuyo romatizma ağrısı gibibilmiyorumkismile

canım valla arada belim agrıyo bacagım agrıyo basım agrıyo her yerımde var bişe herşeyi bebeğine bağlama için rahat olsun ki bebeğin rahat rahat uyusun dimi normal olacak agrılar

sabiha bende medipole gidiyorum cevahir hanımı duydum ama randevu alamadım tesadüf sema ovalı bosdu ona gittim cok memnunum ama tavsıye ederim inş dogumda bi sorun cıkmaz...

bebişkom zaten 6 aylık evlıyım ılk evlendgım zaman bı doktora gitmiişdim vajinismus yuzunden ama heryıl gitmeye daha basladım bundan sonra giderim galıba bu arada yasımda 22 :)
gökyuzuu ben cevahir hanıma 2 hafta önceden arayıp randevu aldım. Çok yogunmuş duymuştum. Bakalım bi gideyim olmazsa sema hanımada dönebilirim. Ama işini iyi yapan kendinden çok emin bir doktrmuş o yüzden doğum sırasında çok rahat hissetmene sebep oluyor diyorlar.

gökyuzuu ben cevahir hanıma 2 hafta önceden arayıp randevu aldım. Çok yogunmuş duymuştum. Bakalım bi gideyim olmazsa sema hanımada dönebilirim. Ama işini iyi yapan kendinden çok emin bir doktrmuş o yüzden doğum sırasında çok rahat hissetmene sebep oluyor diyorlar.

hepimiz için hayırlısı allahım inşallah kolay doogum nasip eder .. bende memnunum sema hanımdan ama ilerleyen zamanlarda içime sinmezse degiştirebilirim

X