2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

amin canılm hoşgeldin :)

cook cok tebrik ederim canim.
Hayirli,ugurlu olsun.
Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.
Ilk mercimegimiz hosgelmis,sefalar getirmis

merhaba canım beni de listeye eklermisin sat 13 eylül yaş 24 kese görüldü yeni üye olduğum için özel mesaj yazamadım...teşekkürler

evet bunu ben de duymuştum..

ikiz falan mı yoksa ikiz olursa değer dahada artar biliyorsun.rahat ol ...

merhaba kızlar bende ikinci bebeğime hamileyim
bir sorum olak size son adat tarihim 23 eylül bilgisayarda doğum tarihi hesaplayınca 30 haziran gösteriyor doğumu ayrıca 4 hafta 3 günlük diyor
doktora göre 20-21 günlük bu nasıl iş anlamadım
drdan sonra bilgisayarda hesapladım onun için soramadım bir sonraki gidişimde soracam lütfen yardımcı olursanız sevinirim siz nasıl hesapladınız
şimdiden teşekkürler canlarım

slm kızlar bende ilk bebeğime 5 haftalık hamileyim kaydirigubbakcemile3 leylacım yolladım özelden bilgileri.inşallah 26 haziran gibi gözüküyor doğum tarihimiz.

slm kızlar.. ben de 4 hafta 5 günlük gebeyim. muhtemel doğum tarihi 28 haziran. satım: 21 eylül. dün doktora gittim ve kesem görülmedi erken dedi doktorum. 1 hafta sonra kontrolüm var :) bu arada adım lal ece . 28 yaşındayım ve 2. bebeğim olacak. geçmişe biraz göz atayım. çokkk heycanlıyım. bebeğimi de göreyim haftaya daha da keyifleneceğim. hepimize hayılı olsunnnn

kızlar cevap yazacak yokmu yahu haziran annesimi olacam temmuzmu karar veremedimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
nese internet araştırmalarıma göre haziranın son günü olması itibarıyla haziranda karar kıldımkaydirigubbakcemile3
benide eklerseniz sevinirim listeye
bilgilerimi veriyim 33 yaşındayım kilo 60 SAT 23 eylül muhtemel doğum tarihi 30 haziran
bir tane oğlum var 6 yaşında

canım sen haziran annesisin :)))

yani ben ilkini sezeryanla doğurmuştum. şimdi mecburen gene sezeryan olacak galiba. sezeryan sonrası vajinal doğum yapan doktorlar varmış. ama araştırmadım daha. senin ilk bebeğin nasıl doğmuştu

merhaba arkadaşlar benim cuma günü biraz kanamam oldu çok korktum cumartesi dr gittim kanaman yok dedi igne verdi 4 tane haftada bir tane tutunması iinmiş kalp atışlarını duydum yalnız geçen hafta cumarteside alttan baktılar dünde bakalım haftaya tekrar gel dedi inşallah bişe olmaz bukadar sık ultrasona girmekten hemde alttan geçen hafta sadecekeseyi görmüştüm şimdide kalbini duydum 7+4 günlük

canım kalp atışlarını duyduktan sonra düşük ihtimali oldukça düşüyor içini ferah tut Şeniz Allah hepimizin bebeklerini bağışlasın :Saruboceq:

meraba kısslarr maşallah sayfaları öyle hızlı ilerletiyosunuz ki yetişemiyorum bu aralar pek nete giremiyorum midem bulanıyo demiştim ya belki hatırlarsınız..cuma günü okuldan eve geldim çamaşırım çamur gibi olmuştu..ve dedim ki buraya kadarmış..hemen acile gittim.nöbetçi kadın doğumcuya..muayene oldum kanaman durmuş dedi.bi iğne verdi bi hafta da rapor verdi..kanama artarsa düşüğe neden olur dedi.ama zaten ben hastaneye giderken 'düşük yapıyosunuz' cümlesine hazırlamıştım kendimi hemen bu topik gelmişti aklıma haziran annesi olamıcam demiştim..gerçi doktor bebişin kalp atışlarını beğerndi ritmi iyi dedi.5+5 ken 2mm çıkmıştı, doktora gittiğimde 6+4 tü 5.5mm olmuş:) dua edin.
bide bişi sorcam size 5+5 ken gittiğimde ultrasonda da tam 5+5 çıkmıştı. ama adetime göre 6+4 de gittimde ultrasonsona göre 6+2 çıktı.yani 2 gün eksik.sizce normal mi doktora sormayı unuttum haftaya kontrolüm var sorcam

hayalbaz canım çok geçmiş olsun atlatmışsın çok şükür, kaç haftalıkken kalp atışlarını duymuştun canım?

mrb kızlar.bende şükürler olsun kalp atışını duydum,yeni hamile olduğunu öğrenenleride tebrik ediyorum.kızlar yeni bişey öğrendim.nar yemek veya nar suyu içmek düşük riskini artırıyormuş.ilk 3 ay uzak durun dedi ibrahim saraçoğlu.bende çok faydalı diye günde 1 tane yiyiyodum.6. haftada hafif kanamam olmuştu.çok şükür artık yok.sizinlede paylaşayım dedim.banada çizelge yaparmısınız.SAT:26 ağustos:)

çok geçmiş olsun canım. benim de dün çok hafif kanamam oldu, insanın psikolojini bozan bir şey gerçekten. şimdi sürekli kontrol ediyorum geldi mi diye. kafayı yemeden sağ salim tamamlarız inşallah şu 9 ayı

ultrasonda birkaç gün eksik çıkmasının da sorun olacağını sanmıyorum. çok duyuyorum bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…