2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben de inşallah haziran annesi olacağım...Tüm gün midem çok bulanıyo. En yakın hedefim şu üç ayı atlatmak.iNŞALLAH sağlıklı bir şekilde Aralık ayına kavuşuruz...

secemce hayalbaz çok geçmiş olsun kızlar
atlatmışsınız çok şükür ikinizde
demetak bende nar yiyorum hatta yetmedi faydalı diye nar suyuda aldım ilk defa duydum bunu sağol canım bilgilendirdiğin için dikkatli olalım bari

mrb kızlar.bende şükürler olsun kalp atışını duydum,yeni hamile olduğunu öğrenenleride tebrik ediyorum.kızlar yeni bişey öğrendim.nar yemek veya nar suyu içmek düşük riskini artırıyormuş.ilk 3 ay uzak durun dedi ibrahim saraçoğlu.bende çok faydalı diye günde 1 tane yiyiyodum.6. haftada hafif kanamam olmuştu.çok şükür artık yok.sizinlede paylaşayım dedim.banada çizelge yaparmısınız.SAT:26 ağustos:)

gözünaydın. bana da az önce annem söyledi narın düşük yaptığını. ben de eve aldırmıştım bugün yarın erteliyordum yemeyi. iyi ki yememişim. şaşırdım ama, nar faydalı diye yiyordur herkes.

mrb kızlar.bende şükürler olsun kalp atışını duydum,yeni hamile olduğunu öğrenenleride tebrik ediyorum.kızlar yeni bişey öğrendim.nar yemek veya nar suyu içmek düşük riskini artırıyormuş.ilk 3 ay uzak durun dedi ibrahim saraçoğlu.bende çok faydalı diye günde 1 tane yiyiyodum.6. haftada hafif kanamam olmuştu.çok şükür artık yok.sizinlede paylaşayım dedim.banada çizelge yaparmısınız.SAT:26 ağustos:)

ciddimi söylüyosun ya bende çok içtim ya özelliklede transferden sonra ama şimdi bulantıdan içmiyorumda yiyorum çok severim saol ya paylaştıgın için

meraba kısslarr maşallah sayfaları öyle hızlı ilerletiyosunuz ki yetişemiyorum bu aralar pek nete giremiyorum midem bulanıyo demiştim ya belki hatırlarsınız..cuma günü okuldan eve geldim çamaşırım çamur gibi olmuştu..ve dedim ki buraya kadarmış..hemen acile gittim.nöbetçi kadın doğumcuya..muayene oldum kanaman durmuş dedi.bi iğne verdi bi hafta da rapor verdi..kanama artarsa düşüğe neden olur dedi.ama zaten ben hastaneye giderken 'düşük yapıyosunuz' cümlesine hazırlamıştım kendimi hemen bu topik gelmişti aklıma haziran annesi olamıcam demiştim..gerçi doktor bebişin kalp atışlarını beğerndi ritmi iyi dedi.5+5 ken 2mm çıkmıştı, doktora gittiğimde 6+4 tü 5.5mm olmuş:) dua edin.
bide bişi sorcam size 5+5 ken gittiğimde ultrasonda da tam 5+5 çıkmıştı. ama adetime göre 6+4 de gittimde ultrasonsona göre 6+2 çıktı.yani 2 gün eksik.sizce normal mi doktora sormayı unuttum haftaya kontrolüm var sorcam

canım aynı şeyleriyaşamışız ben hst giderken eşim bana kızdı hemen moralin düşüyor yok bişeydir diye ama bende çok korktum neyseki yerleşme kanaması olabilir dedi dr benim 2 3 damlaydı senin kadar olmadı sen kime gidiyosun

hepinize günaydın iyi pazarlar..
cuma günü yaptığım testle ve dün yaptırdığım kan testiyle ben de hamile olduğumu öğrendim, artık aranızdayım, haziran annesiyim. hala şaşkınım, Allah'a çok şükür tattırdı bu güzel duyguyu. isteyen herkese nasip olur inşallah bu tarifsiz mutluluk.
satım 19 eylül tahmini doğum tarihim 26 haziran.
Allah hepimize çok rahat bir gebelikgeçirmek ve sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin..

Amin Wylmacim :)
hosgeldin aramiza.. Ben de sana kolay bir hamilelik diliyorum canim :)a.s.

ben de inşallah haziran annesi olacağım...Tüm gün midem çok bulanıyo. En yakın hedefim şu üç ayı atlatmak.iNŞALLAH sağlıklı bir şekilde Aralık ayına kavuşuruz...

Inshaallah canim, hosgeldin aramiza. :)
Rabbim kolay bir hamilelik ve sirin bir bebek nasip etsin hepimize :)

inanmiyorum bende dün oturup kocaman bir nari bitirdim bisey olmaz ins ....buarada gözünaydin canim saglikla hayirla ins ...

merhaba arkadaşlar benim cuma günü biraz kanamam oldu çok korktum cumartesi dr gittim kanaman yok dedi igne verdi 4 tane haftada bir tane tutunması iinmiş kalp atışlarını duydum yalnız geçen hafta cumarteside alttan baktılar dünde bakalım haftaya tekrar gel dedi inşallah bişe olmaz bukadar sık ultrasona girmekten hemde alttan geçen hafta sadecekeseyi görmüştüm şimdide kalbini duydum 7+4 günlük
gözünaydin canim kalp atisini duymussun hep güzel haberler almani dilerim...

hepinize günaydın iyi pazarlar..
cuma günü yaptığım testle ve dün yaptırdığım kan testiyle ben de hamile olduğumu öğrendim, artık aranızdayım, haziran annesiyim. hala şaşkınım, Allah'a çok şükür tattırdı bu güzel duyguyu. isteyen herkese nasip olur inşallah bu tarifsiz mutluluk.
satım 19 eylül tahmini doğum tarihim 26 haziran.
Allah hepimize çok rahat bir gebelikgeçirmek ve sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin..
amin canim ins.. gözünaydin olsun saglikla gelsin bebegin ins

2011 haziran anneleri hosgeldiniz...

Kullanici adi | Yas | SAT | Dogum Tarihi | Hamile kaldığı kilo | Cinsiyet | Bebişin İsmi | Güncel Notlar............................................ BuRcU_82 | 28 | 25 Agustos | 1 Haziran | 65 ||
demetak | 27 | 26 Agustos | 2 Haziran | 70 ||
fdneng | 28 | 27 Agustos | 3 Haziran | 59 ||
nevra73 | 36 | 27 Agustos | 3 Haziran | 75 ||
buseyalin | 30 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
seydam | 28 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yagmurbuse | 27 | 28 Agustos | 4 Haziran | 67 ||
nurmeh | 27 | 29 Agustos | 5 Haziran | 55 ||
esila86 | 24 | 30 Agustos | 6 Haziran | 52 ||
secemce | 32 | 31 Agustos | 7 Haziran | 56 ||
Royalist | 29 | 1 Eylul | 8 Haziran | 89 ||
harzemsah | 28 | 1 Eylul | 8 Haziran | 52 ||
dasilvadido | 26 | 1 Eylul | 8 Haziran | 62 ||
BebisKoM88 | 22 | 2 Eylul | 9 Haziran | 56 ||| Kese goruldu |
_JaLe_ | 28 | 2 Eylul | 9 Haziran | 61 ||| 6+6h,10.8mm |
lawin | 27 | 3 Eylul | 10 Haziran | 52 ||
gnl_ | 28 | 3 Eylul | 10 Haziran | 69 ||
krishazel | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 62 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
yasil_haktanemin | 31 | 4 Eylul | 11 Haziran | 60 ||
babisim | 19 | 5 Eylul | 12 Haziran | 56 ||| Kese goruldu |
damlaaa | 32 | 5 Eylul | 12 Haziran | 59.5 ||
hayalbaz | 26 | 6 Eylul | 13 Haziran | 51 ||
nazli_06 | 27 | 7 Eylul | 14 Haziran | 66 ||
delimavi48 | 28 | 7 Eylul | 14 Haziran | 59 ||| Kese goruldu |
_CandaS_ | 26 | 7 Eylul | 14 Haziran | 56 |||
gozde_thai | 51 | 7 Eylul | 14 Haziran | 27 |||
ebrurmzn | 27 | 10 Eylul | 17 Haziran | 50 |||
elagoz | 25 | 11 Eylul | 18 Haziran | 50 ||
burcutemur | 28 | 11 Eylul | 18 Haziran | 64 ||
emineu || 11 Eylul | 18 Haziran |||
Hilmi_ve_Fatma | 25 | 12 Eylul | 19 Haziran | 75 ||| Kese goruldu |
turuncu86 | 24 | 15 Eylul | 20 Haziran | 50 ||
aslihankar | 28 | 15 Eylul | 22 Haziran | 57 |||
minikeller | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 77 |||
birce3535 | 30 | 15 Eylul | 22 Haziran | 62 |||
Yakamozzz33 | 25 | 16 Eylul | 23 Haziran | 56 |||
bebekpoyraz | 22 | 17 Eylul | 24 Haziran ||||
optimist_balim || 19 Eylul | 26 Haziran ||

Listede duzenlemeler icin ozelden Leyla01 -e mesaj atiniz...
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Son düzenleme:
kızlar ya ben fena hasta oldum bulantı kusma ishal aşırı halsizlik var bağırsaklarımdan tuhaf sesler geliyo o kadar yani :KK43: şimdi geldim hastaneden serum taktılar doktor ilaç veremiyorum sadece buscopan takılcak dedi biraz daha iyiyim ama çok halsizim ya sizce ne geçirir bu halsizliği neden oldu bunlar hiç bilmiyorum bilmiyorumkismile

kızlar ya ben fena hasta oldum bulantı kusma ishal aşırı halsizlik var bağırsaklarımdan tuhaf sesler geliyo o kadar yani :KK43: şimdi geldim hastaneden serum taktılar doktor ilaç veremiyorum sadece buscopan takılcak dedi biraz daha iyiyim ama çok halsizim ya sizce ne geçirir bu halsizliği neden oldu bunlar hiç bilmiyorum bilmiyorumkismile
gecmis olsun canim benim allah iyiligini versin ins

Aaaaa cok ilginc! cok sasirdim. Ama dogru olabilir yaw.guclubacismile

geçmiş olsun. hamileyken hasta olmak çok kötü ya. ilaç içemeden kendi kendine geçmesini beklemek... doktor önermedi mi doğal bir şeyler? belki yediğin bir şey dokunmuştur. yediklerine dikkat et, bol bol dinlen.

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir) birce3535+, kahveci, Royalist+, secemce, Yakamozzz33 nasilsiniz kizlar??? bebisler nasil???

Canim arkadasim. iyiyim hamdolsun. Bugun gec uyandim, aksam 6ya kadar sadece 1 elma yedim. halsizdim tabi. biraz once yedim yemegimi daha iyiyim. Markete gittim. Turk aburcuburlarindan ne bulduysam aldim, sanki yiyebilecek gibi:) bir de taze badem aldim. Sifa olur inshaallah. Badem cok da faydali. Nar olayina cok sasirdim yahu! Ben de gecende yemistim 1 tane. ilginc valla

geçmiş olsun canım düşün bakalım ishal yapacak ne yedin kehvenin için 2 damla limon sık kapa gözünü ye belki ishalineiyi gelir bende diger siteleri araştırıyodum başka neler düşük yapa diye

Cok gecmis olsun arkadasim.. Patates haslamasi yemeye calis. Bol su ic. Su kaybini telafi et canim. Iyi haberlerini ver bize dinlendikten sona

geçmiş olsun canım düşün bakalım ishal yapacak ne yedin kehvenin için 2 damla limon sık kapa gözünü ye belki ishalineiyi gelir bende diger siteleri araştırıyodum başka neler düşük yapa diye

Limon+kuru kahve karisimini ben de onerecektim ama sonra bebek aklima geldi. Biliyorsun KAFEIN hamilelikte hic ama hic iyi bir sey degil canim. Onun yerine patates haslamasi daha saglikli olur su durumda.

X