2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay kizlar bide benim sürekli anlimdan sivilce cikiyo yaa uff :KK43:( normalde hic sivilcesi olmayan biriyim ben

B ebişkom hoşgeldin canım.
Denedim ama yine beceremedim, güya yapmıştım önceden :)
O kısımları yazdım ama kopyalamam gerekiyor ya nerde çıkacakki çizelge.
Yani baştan anlatırsan sevinir canım ya, tabi işin yoksa.

Istersen sen hangi resimleri istedigini söyle ben sana yapip yollim canim.

Canım hoşgeldin :)
Biz iyiyiz çok şükür siz nasılsınız, bebeğin nasıl?
Canım inş en kısa zamanda bulantıların geçer ya, eminim çok zordur :KK43:(
İnş bebeğimiz babasına güç verir teyzesi, sağol :)

biz şimdilik iyiyiz teyzesi..yalnız bende bel ağrım çok.hatta 3 haftalıkken şiddettli başladı hala devam ediyor.hafif iş yaparken bile ağrım oluyor..şu bulantımda olamsaydı süper olaaktı ama napalım..bebeişlerimiz için katlanacağız..tek sağlıklı olsunlarda :emir_bebek::emir_bebek: sanırım ilk üç ay oluyormuş öyle duydum..bakalım..çıkarmak fena mideyi çok geriyor..

yarın bebeğimi görcem yine..onun heyecanı var şimdi..yarını zor edeceğim vallaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan..

kendimi çirkin hisetmeye başladım..makyaj yapınca güzelleştiğimi düşünüyorum bayanssulusmile...

bu arada benim cnaımı sıkan bişey var göbeğim...kaydirigubbakcemile3 benim tatrımda 67 çıkıyorum kıyafetlerimle ama doktorumun asistanı dijitalle tarttı 71 ohaa oldum :gitme: bacaklarım kolum falan ince belimde öyle çok kalın diğil ama erkek gibi göbek var bende kaydirigubbakcemile3 bide bebiş büyüdükce ne yapacağım koca göbeğim olacak mafoldumben

bebişkom canım bu sivilce olayı bende de var..geçen haftadan başaldı neyseki çok ve büyük olmuyor..ama regl dönemimdeymişim gibi çıkıyor...

ya nebilyiim hemen terliyorum menopozlu kadınlar gibi..çirkinleştimi düşünüyorum...:kedi:

bu arada damlacım çok üzüldüm cnaım...biliyorum çok zor bir durum..atlatmak kolay olmayacak ama eşinin manevi desteği sana çok iyi gelecek...allah herşeyin hayırlsıını versin..ve allah herşeyin hayırlsını verir...dualarımız seninle olacak canı
m

maternity and pregnancy de 1. resimin (development...)
select tıgger formatt 3. sayfanın 2. sırasındaki resmi.
Son sat 7 eylül, tahmini doğum 14 haziran Canım.

ay canım :KK43: yanlış tarif ettim galiba :KK43:
Zahmet verdim sanada :KK43: Bu kocaman bişey olmuş,
Sen kafana göre seçsen daha iyi olur galiba, olurmu acaba ?
Çok yoruyorum senide ama :KK43:

biz şimdilik iyiyiz teyzesi..yalnız bende bel ağrım çok.hatta 3 haftalıkken şiddettli başladı hala devam ediyor.hafif iş yaparken bile ağrım oluyor..şu bulantımda olamsaydı süper olaaktı ama napalım..bebeişlerimiz için katlanacağız..tek sağlıklı olsunlarda :emir_bebek::emir_bebek: sanırım ilk üç ay oluyormuş öyle duydum..bakalım..çıkarmak fena mideyi çok geriyor..

yarın bebeğimi görcem yine..onun heyecanı var şimdi..yarını zor edeceğim vallaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan..

kendimi çirkin hisetmeye başladım..makyaj yapınca güzelleştiğimi düşünüyorum bayanssulusmile...

bu arada benim cnaımı sıkan bişey var göbeğim...kaydirigubbakcemile3 benim tatrımda 67 çıkıyorum kıyafetlerimle ama doktorumun asistanı dijitalle tarttı 71 ohaa oldum :gitme: bacaklarım kolum falan ince belimde öyle çok kalın diğil ama erkek gibi göbek var bende kaydirigubbakcemile3 bide bebiş büyüdükce ne yapacağım koca göbeğim olacak mafoldumben

bebişkom canım bu sivilce olayı bende de var..geçen haftadan başaldı neyseki çok ve büyük olmuyor..ama regl dönemimdeymişim gibi çıkıyor...

ya nebilyiim hemen terliyorum menopozlu kadınlar gibi..çirkinleştimi düşünüyorum...:kedi:

bu arada damlacım çok üzüldüm cnaım...biliyorum çok zor bir durum..atlatmak kolay olmayacak ama eşinin manevi desteği sana çok iyi gelecek...allah herşeyin hayırlsıını versin..ve allah herşeyin hayırlsını verir...dualarımız seninle olacak canı
m

ay hic söyleme canim bende ayni hissediyorum kendimi . Belki kizimiz olur hani derler kiz bebek annenin güzelligini alirmis diye:)

slm kızlar yine uçmuş sayfalar
benim dün akşamdan beri karın ağrım var dün bilgisayar başında çok oturdum ondan herhalde korktum vallahi daha önceden bir kaybım olduğu için biraz dinlenince geçti gibi yine olursa dr a gidicem
gece de daha doğrusu sabah ilaçlarımı alıp tekrar yattıktan sonra kötü bir rüya gördüm iyice panik oldum
ama şimdi iyiyim sanırım

ok tatlim.Baktim senin icin cizelgeyi diger sayfada kaldi baksana.

Canımcım çizelgeye baktım.Y.azmıştım ama farketmedin galiba.
Yanlış tarif ettim galiba.çok kocaman bi çocuk olmuş bu çizelgede :)
Sen kafana göre bişey seç canım emin benim tarif ettiğimden çok daha güzel olur.
Çok yoruyorum seni ama.

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle hepinize sağlıklı bebişler dilerim. Bu bölümde hep mutluluk haberleri paylaşılıyor biliyorum bende listede 2011 anneleri arasına girmiştim büyük bir heyecanla. Dün doktorumla ilk randevumuz olacaktı. Kesesini görmek için gidecektik. Pıtırcığım 6 hafta 2 günlüktü. Ne yazıkki dün kanamam başladı. Ve şuan düşük olayını yaşıyorum. Ağlamaktan perişan oldum. Arkadaşlar benim durumum lütfen moralinizi bozmasın, sadece sizlerle paylaşmak istedim. Hepiniz sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inş yavrularınızı. Listeyi düzenleyen arkadaşımız beni listeden çıkarabilir artık. Bundan sonrası kısmet artık.. Hepinize mutluluk dolu günler dilerim.

Canım çok üzüldüm. Allah yardımcın olsun. Bunda da bir hayır vardır diye düşünmeye çalış. Ben henüz 6 haftalık bile değilim hepimizin başına gelebilir Allah hepimizi korusun. Şer zannettiğimiz şeylerde de bir hayır vardır. Allah sana sabır, yüreğine ferahlık versin. Öpüyorum

Damlaa arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum. Allah hayırlısını verdim.
Ben de endişelendim şimdi az lekelenmem oldu sizce doktoru aramalı ya da gitmelimiyim ?
korktum

KIzlar Bu arada damla'nın yazısını okuyunca üzüldüm hemen msj yazmak istedim size merhaba diyemedim.

Herkese Merhaba, :KK3:Güzel bir gün geçirmenizi dilerim.

Benim mide bulantılarım başladı. ilkinde çok olmuştu bunda belki olmaz diyordum ama olacak galiba deli gibi sürekli midemi bir şeylerle dolduruyorum mide bulantısına fırsat vermeyeyim diye inşallah işe yarar. Şu an için yarıyor. İlkinde çok salmıştım kendimi bu sefer mücadele edeceğimÇok üzgünüm çoook

X