2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ıyiyim canim ayni iste bulantilar devam ediyo ara ara. Sen nasilsin bakalim?

ıyıyım cnm bende nasıl olalım :d benımde ara ara bulanır gıbı oluyo ama hemen bıseyler at agzına bana o ıyı gelıyo meyve falan gotur yanında bulandıgını anladıgın an at hemen ağzına cunku cok sık acıkıyoz o sebeplede oluyo bulantılar kendını tok hıssetsende bulantın olunca at azına bıseyler faydasını gorursun hem kusmazsında

Kızlar herkese tünaydın.
Nasılsınız ?
Biz iyiyiz çok şükür, sabah ilk kez midem bulandı inş devamı olmaz :KK43:

Dün hastaneye gittik.Ultrasonda bebeğe baktık.
Kese görünüyor ama 2 hafta sonra yeniden gelin bazı testler gerekiyo ve kalp atışına bakcaz dedi.
Ben aslında salı günü gitmeyi düşünüyodum kalp atışı için.
O zaman 7 haftalık oluyoduk, galiba bizimkide 8. haftada ses vercek.
Yalnız dün dr. u şok ettik.İsteyerek mi hamile kaldınız dediğinde hayır dedim.Şaşırdı.
Devam edecek gebeliğiniz dimi dedi , evet dedik :)
bizim eşimle mevzuular karışık biraz, eşim tekirdağda ben ankarada tayin bekliyoruz ve olmuyor.
Kadına bunu söyleyince yeniden şaşırdı :)
İnş bu bebek uğrumuz, vuslatımız olur :KK43:

:Birde ultrasonda hiç heyecanlanmadım.Eşim şaşırdı.
ne kadar duygususzsun diye kızıyo banna :)
Ama zaten bende hep bi duygu eksikliği vardı :)
Gerçi çıkışta yüzümde hep bi tebessüm vardı , güzel bi duygu herşeye rağmen :)

ıyıyım cnm bende nasıl olalım :d benımde ara ara bulanır gıbı oluyo ama hemen bıseyler at agzına bana o ıyı gelıyo meyve falan gotur yanında bulandıgını anladıgın an at hemen ağzına cunku cok sık acıkıyoz o sebeplede oluyo bulantılar kendını tok hıssetsende bulantın olunca at azına bıseyler faydasını gorursun hem kusmazsında

Haklisin canim. Ama zaten cikartmiyorum cok sükür. Sadece bulanti oluyo bide midem kaziniyo ay ne bilim cok tuaf seyler oluyor iste -tatlicadiarzu- hem acikiyorum hemde aklima gelince midem kalkiyor :bbo:

Kızlar herkese tünaydın.
Nasılsınız ?
Biz iyiyiz çok şükür, sabah ilk kez midem bulandı inş devamı olmaz :KK43:

Dün hastaneye gittik.Ultrasonda bebeğe baktık.
Kese görünüyor ama 2 hafta sonra yeniden gelin bazı testler gerekiyo ve kalp atışına bakcaz dedi.
Ben aslında salı günü gitmeyi düşünüyodum kalp atışı için.
O zaman 7 haftalık oluyoduk, galiba bizimkide 8. haftada ses vercek.
Yalnız dün dr. u şok ettik.İsteyerek mi hamile kaldınız dediğinde hayır dedim.Şaşırdı.
Devam edecek gebeliğiniz dimi dedi , evet dedik :)
bizim eşimle mevzuular karışık biraz, eşim tekirdağda ben ankarada tayin bekliyoruz ve olmuyor.
Kadına bunu söyleyince yeniden şaşırdı :)
İnş bu bebek uğrumuz, vuslatımız olur :KK43:

:Birde ultrasonda hiç heyecanlanmadım.Eşim şaşırdı.
ne kadar duygususzsun diye kızıyo banna :)
Ama zaten bende hep bi duygu eksikliği vardı :)
Gerçi çıkışta yüzümde hep bi tebessüm vardı , güzel bi duygu herşeye rağmen :)

hersey yolunda olduguna sevindim canim. Insallah hep böyle devam eder. Sende cizelge yapsana takip etmemiz daha kolay olurkaydirigubbakcemile2

Gittim canım.Kese göründü ama kalp atışı daha yok.
2 hafta sonra tekrar muayeneyi git dedi.
Ama bana biraz geç gibi geldi :KK43:

Olsun canim bazilarinda gec görülüyor kalp atisi. Sende gittginde görürsün insallah.
Ay o kesenin icinde miniminacik bi nokta bebisini gördünmü cok güzel bir duygu dimi

hersey yolunda olduguna sevindim canim. Insallah hep böyle devam eder. Sende cizelge yapsana takip etmemiz daha kolay olurkaydirigubbakcemile2

Teşekkür ederi,m canım inş hepimiz için herşey çok güzel gider :)
Çizelgey, geçen yapayım dedim ama hangi tarafa hangi tarih yazılacak onu anlayamadım.
O; yüzdende yapabilirim eğer hatırlıyosan bana yardımcı olabilrmisin?
Bende yapayım, dediğin gibi takibide kolay olur hem..

Teşekkür ederi,m canım inş hepimiz için herşey çok güzel gider :)
Çizelgey, geçen yapayım dedim ama hangi tarafa hangi tarih yazılacak onu anlayamadım.
O; yüzdende yapabilirim eğer hatırlıyosan bana yardımcı olabilrmisin?
Bende yapayım, dediğin gibi takibide kolay olur hem..

simdi cikiyorum canim geldigimde yardimci olurum ok.
Ama liylpieden yapiyorsan. Due date olan kisma muhtemel dogum tarihini yaziyorsun diger altaki yerede son SAt tarihi

Olsun canim bazilarinda gec görülüyor kalp atisi. Sende gittginde görürsün insallah.
Ay o kesenin icinde miniminacik bi nokta bebisini gördünmü cok güzel bir duygu dimi
inş canım :)
Ya gerçekten süper bi duygu bu ya.Bebeğin resmini vermişti dr.
Gelip gidip ona bakıyorum ya :) :KK70:aha nokta ama orda bi can var d,yorum yine.
İçim içime sığmıyor :))
Neyse kizlar ben kahvaltiya gidiyorum gelirim daha sonra tekrar. Ben yokken fazla kaynatmayin :))

Canım afiyet olsun.Bekliyoruz ...

günaydınnn bebişlerinn güzell annneeleriii.....

nasılsınızzzzz ??? şu mide bulantı olayını nası çözeceğiz..bende her gün çoğalıyor off..sabahlarıda bulanmaya başladı..ve dün akşam çıkardım..ayy çokk kötü oldum..akşamları kötü oluyorum..ama artık sabahlarıda olmaya başladım....

yarın doktora gideceğim..çok heyecanlıyım..bebeğim kalp atışlarını duyacağım inşalahh...

bebişkomm
senin miden ne alemde..??
bu arada afiyet olsunda geçç yiyorsunn bebişinin aç bırakma canımm :emir_bebek:

candas canım ne güzel herşey yolunda..kalp atışınıda en ksıa zamnda duyarsın inşalahh,,bakalım bebeişiniz babasına güç verir ...zemuszemus

Günaydın kıslar hayırlı cumalar

Bildigim kadariyla, hamilelkte 12. haftaya kadar kalp atis SESI duyulamiyor. KALP ATISI GORULUYOR. Minik bir nokta, sinyal gibi yanip sonuyor cok hizli.Ben oyle gordum gecen hafta. Minik ihtimalle 12. hafta konusunda Yaniliyor olabilirim.
canım ben 7+3 günde iken dinletti dr.um kalp atışlarını..

Bende 6+5 im bugun ve saat 17.30 da doktorda kontrolum var . insallah duyarim kalp atisini. Duyabilirmiyim arkadaslar yoksa erken mi?
inşallah canım...erken de olabilir ama benim dr. 7. hafta gel demişti özellikle ama bazıları 6.haftada da duymuş, 8.haftada olan da oluyomuş...

Panik yapmayın kızlar bişeycik olmaz inşallah haziranda hepimiz çatır çatır doğurcaz bebişlerimize kavuşcaz.....
inşallah amiiiin :Saruboceq:

Arkadaslar 6+5 im bugun doktora gittim
Kalbi gumbur gumbur atiyordu
Kocaman kafasi upuzun bacaklari vardi:)) Babasi gibi uzun olacak galiba:)
Kari koca agladik gorunce inanamadik gozlerimize
Buyuk Allahim hepinize tattirsin bu duyguyu hep dua ediyorum sizler icin.
Ultroson resmi elimizde gozlerimizi ayiramiyoruz:)
hadi gözün aydın canım...çok duygusal bir an oluyor gerçekten de..

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle hepinize sağlıklı bebişler dilerim. Bu bölümde hep mutluluk haberleri paylaşılıyor biliyorum bende listede 2011 anneleri arasına girmiştim büyük bir heyecanla. Dün doktorumla ilk randevumuz olacaktı. Kesesini görmek için gidecektik. Pıtırcığım 6 hafta 2 günlüktü. Ne yazıkki dün kanamam başladı. Ve şuan düşük olayını yaşıyorum. Ağlamaktan perişan oldum. Arkadaşlar benim durumum lütfen moralinizi bozmasın, sadece sizlerle paylaşmak istedim. Hepiniz sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inş yavrularınızı. Listeyi düzenleyen arkadaşımız beni listeden çıkarabilir artık. Bundan sonrası kısmet artık.. Hepinize mutluluk dolu günler dilerim.
çok üzüldüm canım.. Ne desek boş şu anda.Allah sabır versin ..İnşallah tez günde tekraradan muradın olur canım sağlıkla..Sen bu arada kendi sağlığına dikkat et, çabucak toparlan inşallah...

ne kadarıkken gördünüz böle ben bugün 6+0 oluyorumda doktor gel dediği haftada 7+3 oluyorum görürmüyüm acaba ayyy heyecan bastı ayyyyopuyorumnanaktan
çok büyük ihtimal görürsün canım..bende 7+3 de gördüm...

nasılsınızzzzz ??? şu mide bulantı olayını nası çözeceğiz..bende her gün çoğalıyor off..sabahlarıda bulanmaya başladı..ve dün akşam çıkardım..ayy çokk kötü oldum..akşamları kötü oluyorum..ama artık sabahlarıda olmaya başladım....

yarın doktora gideceğim..çok heyecanlıyım..bebeğim kalp atışlarını duyacağım inşalahh...

bebişkomm

candas canım ne güzel herşey yolunda..kalp atışınıda en ksıa zamnda duyarsın inşalahh,,bakalım bebeişiniz babasına güç verir ...zemuszemus

Canım hoşgeldin :)
Biz iyiyiz çok şükür siz nasılsınız, bebeğin nasıl?
Canım inş en kısa zamanda bulantıların geçer ya, eminim çok zordur :KK43:(
İnş bebeğimiz babasına güç verir teyzesi, sağol :)

Damla :KK43: Canım Allah yardımcın olsun :KK43:
Çok üzüldüm bende :KK43: Dualarım yanımda olsun canım :KK43:

Son düzenleme:

bebişkomm

Hosgeldin canim..Bulantilar aynen devam ediyor ben henüz cikartmadim hic ama böyle bile yterince kötü yani cikartmasamda olur:)
Canim calistigim icin ancak zaman oluyor ama evden cikmadan atiyorum agzima bisiler

B ebişkom hoşgeldin canım.
Denedim ama yine beceremedim, güya yapmıştım önceden :)
O kısımları yazdım ama kopyalamam gerekiyor ya nerde çıkacakki çizelge.
Yani baştan anlatırsan sevinir canım ya, tabi işin yoksa.

X