2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese Günaydin....

Damlaa canim cok gecmis olsun seni cok iyi anlayabiliyorum bende maalesef ayni seyleri yasadim :KK43: Aralik 2010 annesi olacaktim ama kismet olmadi. Ama bak simdi tekrar hamileyim. Insallah sende en kisa sürede tekrar hamile olup saglikli bi sekilde alirsin bebisini kucagina.

krishazel

ayyy canim ne güzel demek okadar belli oluyor ha..Bende daha cok heycan yaptim simdi gittgimde 7+5 olacak insallah bende görürüm.

günaydın hoşgeldniz....

Herkese Günaydin....

Damlaa canim cok gecmis olsun seni cok iyi anlayabiliyorum bende maalesef ayni seyleri yasadim :KK43: Aralik 2010 annesi olacaktim ama kismet olmadi. Ama bak simdi tekrar hamileyim. Insallah sende en kisa sürede tekrar hamile olup saglikli bi sekilde alirsin bebisini kucagina.

krishazel

ayyy canim ne güzel demek okadar belli oluyor ha..Bende daha cok heycan yaptim simdi gittgimde 7+5 olacak insallah bende görürüm.

Evet arkadasim resmen kafasi kollari bacaklari var:)) Inanilir gibi degil bukadarini beklemiyordum
Kalp atisida gumbbur gumbur du:) Okadar kucuk seyden nasil gelir o ses inanilmaz .
Allahima sukurler olsun
Darisi sizlerin basina insallah

Evet arkadasim resmen kafasi kollari bacaklari var:)) Inanilir gibi degil bukadarini beklemiyordum
Kalp atisida gumbbur gumbur du:) Okadar kucuk seyden nasil gelir o ses inanilmaz .
Allahima sukurler olsun
Darisi sizlerin basina insallah

ne kadarıkken gördünüz böle ben bugün 6+0 oluyorumda doktor gel dediği haftada 7+3 oluyorum görürmüyüm acaba ayyy heyecan bastı ayyyyopuyorumnanaktan

ayyyyyyyy canımmmmm kıyamam okurken bile gözlerim doldu hiç dayanamam böyle şeylere bu hamilelik beni iyice duygusal yaptı zaten :eek:cmaşallah maşallah aman nazar değmesin yavruna darısı benimkine ve tüm topiğe inşallahhhh Şeniz

Yakamoz Arkadasim insallah en kisa zamanda sende duyarsin . Hissettiklerimi anlatamam ancak yasayarak anlayabilirsin . Sev inc gozyaslari doktuk. En kisa zamanda senden de guzel haberler bekliyorum.

Canım doktor düşük başladı dedi. Önce gata acile gittim, sonra özel hastanede kendi doktoruma gittim. Oda düşüğün yeni başladığını, kanama ile atacağımı söyledi. Gerçekten pıhtı pıhtı şeylerde gelmeye başladı. Demekki yavrum düşüyor. Umudum kalmadı canım. Yeni bir bahara artık umudum. İlginiz için teşekkür ederim.

geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda meleğin seni sağlıkla bulur.

geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda meleğin seni sağlıkla bulur.

cnm cok gecmıs olsun unutmakı hersey allahtan o canı verende alanda allah herşey de bir hayır vardır sakın kendını uzme emınımkı en yakın zamandan saglıklı bır bebeğin annesı olcaksın .

Vallah canim 5 hafta oldukdan sonra ara ara oluyodu. Ama 6.dan itibaren hergün gün boyu devam ediyo maalesef kafamçokkarıştı

Senin bebis kac haftalik oldu?
Caanım günaydın, nasılsın ?
Ya kusura bakma dün habersiz çıkmak zorunda kaldım.Eşimin yanındayım şuan yıllık izinde.
Oda işten izin almış hastaneye gidelim dedi.
Kusura bakma lütfen.
Canım allah yardımcın olsun bulantılar için
Bizde 6+3 üz şimdilik :))

Caanım günaydın, nasılsın ?
Ya kusura bakma dün habersiz çıkmak zorunda kaldım.Eşimin yanındayım şuan yıllık izinde.
Oda işten izin almış hastaneye gidelim dedi.
Kusura bakma lütfen.
Canım allah yardımcın olsun bulantılar için
Bizde 6+3 üz şimdilik :))

Önemli degil canim.
Sen gittgin mi doktora?

X