2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bende 6+5 im bugun ve saat 17.30 da doktorda kontrolum var . insallah duyarim kalp atisini. Duyabilirmiyim arkadaslar yoksa erken mi?

Ben 6+3te kalp atislarini GORMUSTUM canim. Bu haftalarda ancak gorulebiliyr. DUyulmasi icin 12. haftaya gelmek gerekior diye biliyorum. Bugun doktoruna kacinci haftada kalp ats sesini duyabileegimizi de sorar misin?

evet dogru canim. Bende diger hamileligimde öyle görmüstüm. Ama trdeki arkadaslar hep duyduklarini söylüyorlar.
Ya mrk ediyorum 7-8 haftalik kontrole gidenlr minisler büyümüs mü degisiklik varmi diye yoksa sadece yine bir nokta halindemi diye.

Bebiskommmm,
Guzel birsey paylasacagim. Oradan takip edebilirsin bebisin nasil diye. Detayli ve yararli bir yazi
Link olarak atamiyorum. basina w w w ekle ve bak canim. sonra fikrini yaz please.

perizade.com/hamilelik-gunlugu

Adam akşamdan kalma büyük bir baş ağrısıyla uyanmış zorlukla gözleri...ni açarak, y...atağından doğrularak şöyle bir etrafına bakmış komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri ütülenmiş durumda aspirinleri içerken komodindeki not dikkatini çekmiş

"sevgilim, günaydın. kahvaltın mutfakta. ben alışverişe gidiyorum. erken dönerim seni seviyorum."

kalkıp giyinmiş ve mutfağa gitmiş bakmış oğlu kahvaltı ediyor ve kendi servisi ve gazeteleride masanın üstünde duruyormuş oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş "evlat dün gece neler oldu biliyor musun?" oğlu; dün gece sarhoş olarak eve geldiğinde saat üçü geçiyordu. önce koridordaki sandalyeyi devirdin ve ardından kustun, daha sonrada yüzünü odanın kapısına çarptın ve bir gözün morardı. adam şaşırmış vaziyette: anlayamadım. neden o zaman her şey temiz, kahvaltı hazır ve gazetelerim alınmış?

Çocuk:eek:nu mu soruyorsun? annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp, pantolonunu çıkarmaya çalıştığında;

bayan, beni yanlız bırakın "BEN EVLİ BİR ADAMIM" dedin

selam kızlar,
sanırım ben de haziran annesi olcağım
sat 24 eylül,
hesaplamalara göre 1 temmuz fakat sezeryan olacağı için zannedersem
haziranın 20 sinden sonra olucak

şimdiden doğuma karar vermek erken değilmi canım yada önceki bebeğin sezeryendi opuyorumnanaktan
Merhaba arkadaslar bende yeni uye oldum.Ikinci cocuga hamileyim.(5 haftalik)
Birde kizim var 2,5 yasinda.
allah izin verirse 23 haziranda bebisimizi kucagimiza alacagiz.
hamile olanlara hayirli ugurlu olsun diyorum.
hamile kalmak istiyenlerede allahim sizlerede nasip etsin diliyorum.

ayyyyy aynı gün doğum yapacaz inşallahhh Allah nasip ederse benim bebişde 23 haziranda gelecek kaydirigubbakcemile3
herkese günaydı ben 5 haftalık hamileyim ama daha hiç bulantım olmadı sanırım çok şanslıyım:)

aynen çok şükür benimde yok bulantı filan yalnız bende belirti filanda yok inş. bi anormallik yoktur ya eyvahedigeldismile

Panik yapmayın kızlar bişeycik olmaz inşallah haziranda hepimiz çatır çatır doğurcaz bebişlerimize kavuşcaz.....

Panik yapmayın kızlar bişeycik olmaz inşallah haziranda hepimiz çatır çatır doğurcaz bebişlerimize kavuşcaz.....

ayyy inşallah bugün tam beş haftayı doldurduk 6. haftaya girdik hafta atlayınca bile mutlu oluyorum yaw nasıl bir güzellik bu böyle daha kesesini bile görmeden varlığını bilmek inanılmaz mutluluk veriyo kaydirigubbakcemile3 yada benim ilk bebiş ondan böyle heycanlıyım :lepi: opuyorumnanaktan :KK1:

Bildigim kadariyla, hamilelkte 12. haftaya kadar kalp atis SESI duyulamiyor. KALP ATISI GORULUYOR. Minik bir nokta, sinyal gibi yanip sonuyor cok hizli.Ben oyle gordum gecen hafta. Minik ihtimalle 12. hafta konusunda Yaniliyor olabilirim.

oğlumda 6+3 iken kalp atış sesini dinletti doktor.ayrıca ultrasonda gösterdi.sesini sonuna kadar açmıştı gümbür gümbür atıyordu, çok duygulanmıştım.
inşallah bu bebişimde de hayırlısıyle kalp atışlarını görmek nasip olur

ayyy inşallah bugün tam beş haftayı doldurduk 6. haftaya girdik hafta atlayınca bile mutlu oluyorum yaw nasıl bir güzellik bu böyle daha kesesini bile görmeden varlığını bilmek inanılmaz mutluluk veriyo kaydirigubbakcemile3 yada benim ilk bebiş ondan böyle heycanlıyım :lepi: opuyorumnanaktan :KK1:

VALLA TATLIM BENIMDE İLK BEBİŞ EVET COK GUZEL BIR DUYGU BIDE SU DOGUMU ATLATSAK BASKA BISEY ISTEMEM :KK1::teytey:

Arkadaslar 6+5 im bugun doktora gittim
Kalbi gumbur gumbur atiyordu
Kocaman kafasi upuzun bacaklari vardi:)) Babasi gibi uzun olacak galiba:)
Kari koca agladik gorunce inanamadik gozlerimize
Buyuk Allahim hepinize tattirsin bu duyguyu hep dua ediyorum sizler icin.
Ultroson resmi elimizde gozlerimizi ayiramiyoruz:)

heee kızlar, biliyo olabilirsiniz ama ben yine yazayım
kan uyuşmazlığı olanlar kanama geçirirlerse şayet doktora gittiklerinde muhakkak uyuşmazlık olduğunu söylesinler
kanamadan sonraki 72 saat içinde uyuşmazlık iğnesi olunması gerekiyo,

ilk bebeğimde kanama geçirdim acile gittim hap iğne verdiler git dediler hiç bişey sormadılar
allah söyletti bilinçsizce herhalde:
ama uyuşmazlık var dedim
hemen yatış verdiler iğneyi vurmak için

bunu yazdığın iyi oldu canım. bizde de var kan uyuşmazlığı, doktora söyledim ben 28. haftada iğne yapacağız dedi ama kanama sonrasından bahsetmedi hiç. tekrar sorayım gittiğimde.

evet cok sükür.
Iyi süpriz olur bendede kimse bilmiyor. Sali günü doktordan sonra söylemeyi düsünüyorum insallah kalp atislarini duayrsam. Aslinda bi yandanda 3 ay dolsun diyorum ama yok sabredemem bukadar bile zor sabrettim kaydirigubbakcemile3

valla iyi sabretmişsin. bizde eşim bir yandan ben bir yandan herkese yaydık bilmiyorumkismile

Arkadaslar 6+5 im bugun doktora gittim
Kalbi gumbur gumbur atiyordu
Kocaman kafasi upuzun bacaklari vardi:)) Babasi gibi uzun olacak galiba:)
Kari koca agladik gorunce inanamadik gozlerimize
Buyuk Allahim hepinize tattirsin bu duyguyu hep dua ediyorum sizler icin.
Ultroson resmi elimizde gozlerimizi ayiramiyoruz:)

ayy ne güzel ya. ben de merakla o anı yaşamayı bekliyorum. inşallah Allah nasip eder bize de. :Saruboceq:

Progesteron onemli bir hormon. Genellikle lekelenme veya kanma olunca mutlaka veriyorlar. Bende gecn hafta lekelenme olmustu biliyorsun.,
Bu hormon bebegin daha saglikla yerinde durmasina ve gelismesine buyuk destek oluyor. Doktorun da bu yuzden vermistir., Aksatmadan kullan canim. Biraz vucut isisini arttiriyor, dikkat et :):eek:
evet canim doktorun sari kan hücresini olusturdugunu ve gebeligin ilk 3 ayinda cok önemli oldugunu söyledi ama dikkat et araba kullanma dedi cünkü asiri uyku yapiyor dedi senin yorgunlugun sebebi bu da olabilir canim ben yarin basliycam bakalim bende ne gibi belirtileri olcak

Selam kizlar,
Bugun 7+1 oldu bebis hamdolsun.
Mide bulantilarim SIKLASTI.
Dun gece canim inanilmaz derecede KISIR CEKTI.Cok fenaydim,. Gece kalkip yapacaktim ama kendimi halsiz de hissediyordm. Bugun yaparim dedim. Hala halsizimm:bbo:
canim benim allah yardimcin olsun bizim bebisler tam ayni hafta ve gün olarak ilerliyorlar masallah canim ins kucagimiza aldigimizida görürüz :Saruboceq::Saruboceq:

2011 haziran anneleri hosgeldiniz...

Kullanici adi | Yas | SAT | Dogum Tarihi | Hamile kaldığı kilo | Cinsiyet | Bebişin İsmi | Güncel Notlar............................................ BuRcU_82 | 28 | 25 Agustos | 1 Haziran | 65 ||
fdneng | 28 | 27 Agustos | 3 Haziran | 59 ||
nevra73 | 36 | 27 Agustos | 3 Haziran | 75 ||
buseyalin | 30 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||| pit pit atiyor kalbi :asigim: |
seydam | 28 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||
yagmurbuse | 27 | 28 Agustos | 4 Haziran | 67 ||
nurmeh | 27 | 29 Agustos | 5 Haziran | 55 ||
secemce | 32 | 31 Agustos | 7 Haziran | 56 ||
Royalist | 29 | 1 Eylul | 8 Haziran | 89 ||
harzemsah | 28 | 1 Eylul | 8 Haziran | 52 ||
dasilvadido | 26 | 1 Eylul | 8 Haziran | 62 ||
BebisKoM88 | 22 | 2 Eylul | 9 Haziran | 56 ||| Kese goruldu |
lawin | 27 | 3 Eylul | 10 Haziran | 52 ||
gnl_ | 28 | 3 Eylul | 10 Haziran | 69 ||
krishazel|31|4 Eylul|11 Haziran|62||
yasil_haktanemin|31|4 Eylul|11 Haziran|60||
babisim|19|5 Eylul|12 Haziran|56||
damlaaa|32|5 Eylul|12 Haziran|59.5||
hayalbaz|26|6 Eylul|13 Haziran|51||
nazli_06|27|7 Eylul|14 Haziran|66||
delimavi48|28|7 Eylul|14 Haziran|59|||Kese goruldu|
elagoz|25|11 Eylul|18 Haziran|50||
Hilmi_ve_Fatma|25|12 Eylul|19 Haziran|75|||Kese goruldu|
turuncu86|24|15 Eylul|22 Haziran|50||
aslihankar|28|15 Eylul|22 Haziran|57|||
minikeller|30|15 Eylul|22 Haziran|77|||
Yakamozzz33|25|16 Eylul|23 Haziran|56|||

Listede duzenlemeler icin ozelden Leyla01 -e mesaj atiniz...
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek::emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

X