2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle hepinize sağlıklı bebişler dilerim. Bu bölümde hep mutluluk haberleri paylaşılıyor biliyorum bende listede 2011 anneleri arasına girmiştim büyük bir heyecanla. Dün doktorumla ilk randevumuz olacaktı. Kesesini görmek için gidecektik. Pıtırcığım 6 hafta 2 günlüktü. Ne yazıkki dün kanamam başladı. Ve şuan düşük olayını yaşıyorum. Ağlamaktan perişan oldum. Arkadaşlar benim durumum lütfen moralinizi bozmasın, sadece sizlerle paylaşmak istedim. Hepiniz sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inş yavrularınızı. Listeyi düzenleyen arkadaşımız beni listeden çıkarabilir artık. Bundan sonrası kısmet artık.. Hepinize mutluluk dolu günler dilerim.

damla, o kadar üzüldüm ki... daha bugün düşünmüştüm inşallah topikten hiç düşük haberi almayız diye... biliyorum şu anda ne desek anlamsız senin için ama vardır bunda da bir hayır. inşallah en yakın zamanda bebeğine kavuşursun....

tesadüfen gördüm ve cok üzüldüm. rabbimin hikmetinden sual olunmaz, hakkında böylesi hayırlıymış. tez zamanda tekrar aynı heyecanı yasamanı diliyorum. üzülme demek cok kolay ama güclü ol ve topla kendini canımm.

Saol canım, ya tabi herşey kısmet, aslında çok olgun bir yapım var. Ama yine de anlatılacak gibi bişey değil işte. Neyse burdaki arkadaşların mutluluklarını gölgelemem doğru olmaz. Bana sabır düştü. 32 yaşındayım, ilk bebişimiz olacaktı. Kısmet başka zamana demekki. Canım beni de dualarınızdan unutmayın olur mu? Ayrıca burdaki anne adayları hepinizden özür dilerim paylaştığım için, sakın moralinizi bozmayın, sağlıklı bebişler dileğiyle...

Son düzenleme:
canım, özür dilemeni gerektirecek bir durum yok. burda her şey paylaşılıyor ve bu da hepimizin başına gelebilecek bir şey. tabii ki paylaşacaksın.

dualarım senınle canım, Allah yardımcın olsun. acını paylas neden cekınıyorsun.asıl boyle zamanlarda destek olunmalı.yanında kımse yoksa ben dinlerim seni canım

Canim cok gecmis olsun. Dusuk olayini yasadin mi peki? Duzelme sansi yokmudur cunki bazen kanamasi oluyor ama dusuk gerceklesmiyor ?
Progestan vermemismiydi doktorun? Hay Allah cok uzuldum simdi . Yat dinlen kalkma insallah hersey duzelir .

Elifcim çok saol, yanımda dünyalar tatlısı biricik aşkım eşim var. Onun gibi bir desteğim olmasaydı çok daha zor geçirirdim.

Canım kanamam oluyor işte, adet kanaması gibi 1 hafta sürer dedi doktorum. Yine kan tahlili yapıp bakacak doktorum, beta hg hormonu seviyesinden anlayacağız dedi.

damla daha kanamam başladı dedin düşük oldu dememişsin sende ağlama güçlü ol Rabbim isterse herşey olur sen dualarını eksik etme... geçen tv de çıktı kadın 22 haftalıkken dogum yapmış yaşama şansı %10 muş bebeğin ama bebek şuanda 5 yaşında yani can çıkmadıkça ümit çıkmazlmaz:

Canım doktor düşük başladı dedi. Önce gata acile gittim, sonra özel hastanede kendi doktoruma gittim. Oda düşüğün yeni başladığını, kanama ile atacağımı söyledi. Gerçekten pıhtı pıhtı şeylerde gelmeye başladı. Demekki yavrum düşüyor. Umudum kalmadı canım. Yeni bir bahara artık umudum. İlginiz için teşekkür ederim.

Elifcim çok saol, yanımda dünyalar tatlısı biricik aşkım eşim var. Onun gibi bir desteğim olmasaydı çok daha zor geçirirdim.

Damlacim cok gecmis olsun arkadasim. Allah en kisa zamanda bu acini unutturacak kocaman mutluluklar versin sana ve esine inshaalalh. Benlki 2011 yaz annesi degil ama sonbahar annesi olursun? Belli mi olur canim? Opuyorum yanaklarindan. Sana dua edecegim. Sen de bu forumdaki butun arkadaslara dua et hatirladikca canim. a.s.

Allah yardım etsin ne diyebiliriz ki.....:Saruboceq:

Tesekkur ederim arkadasim. Sen de kendine dikkat et. Halsizlik beni fena yapti. Basimi kaldiramiyorum

elbetteki atlatacaksın canım, güçlü olacaksın. rabbim güç verecek sen toparlanıp tekrar deneyeceksin ve aramıza güzeller güzeli bir melek getireceksin, sabrının meyvesini...

kızlaarr bu topike takıkmayı çok istiyorum ama bilgisayar başına oturunca midem bulanıyo oyüzden çok giremiyorum..sayfalarda maşallah hızlı ilerliyo okuyamadım hepsini..az kendimi toplayım gümbür gümbür gelcem...

damlacım çok üzüldüm tatlım ya allahtan hayırlısı napalım..rabbim hakkında hayırlısını versin, biz neyin hayırlı olduğunu bilemiyoruz....

VALLA TATLIM BENIMDE İLK BEBİŞ EVET COK GUZEL BIR DUYGU BIDE SU DOGUMU ATLATSAK BASKA BISEY ISTEMEM :teytey:

aynen canım hayırlısıyla önce kese sonra bebiki sonra kalp atışını görsem sonra sağlıkla büyüse sonrada kolay bi doğum yapsam :Saruboceq: ay çok şey istedim galiba :lepi:
ayyyyyyyy canımmmmm kıyamam okurken bile gözlerim doldu hiç dayanamam böyle şeylere bu hamilelik beni iyice duygusal yaptı zaten cmaşallah maşallah aman nazar değmesin yavruna darısı benimkine ve tüm topiğe inşallahhhh Şeniz

canım hiç üzme kendini aynı olayı geçen yıl bende yaşadım hiç beklemediğim anda bi lekelenme sonra kanama sonrada düşük yaşadım heba ettim kendimi ağlamaktan ilk bebeğimizdi neden böyle oldu dedim hep ama allah acısını unutturuyo ve en kısa zamanda yerini dolduruyo bak ben yine hamileyimmm inşallah vardır bi çaresi ama heba etme kendini en yakın zamanda yine hamile kalırsın inşallahhh ŞenizŞeniz

Üzülme canım benim doktorda embriyo zarar görmüş olmasa vücut atmaya çalışmaz demişti şu an üzücü gelsede sonradan acısı hafifliycek bide doktor sağlıklı bireylerin yetişmesi için her 5 kadından biri yaşar bunu demişti tabi insan herşeye rağmen çok üzülüyor, inşallah en yakın zamanda nur topu gibi bi bebek verir Allah sana :Saruboceq: opuyorumnanaktan

Herkese Günaydin....

Damlaa canim cok gecmis olsun seni cok iyi anlayabiliyorum bende maalesef ayni seyleri yasadim Aralik 2010 annesi olacaktim ama kismet olmadi. Ama bak simdi tekrar hamileyim. Insallah sende en kisa sürede tekrar hamile olup saglikli bi sekilde alirsin bebisini kucagina.

krishazel

ayyy canim ne güzel demek okadar belli oluyor ha..Bende daha cok heycan yaptim simdi gittgimde 7+5 olacak insallah bende görürüm.

günaydın kızlar
damla geçmiş olsun daha önceki gebeliğimde bende yaşadım allah sabır versin inşallah yine bebeğin olur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…