2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

heee kızlar, biliyo olabilirsiniz ama ben yine yazayım
kan uyuşmazlığı olanlar kanama geçirirlerse şayet doktora gittiklerinde muhakkak uyuşmazlık olduğunu söylesinler
kanamadan sonraki 72 saat içinde uyuşmazlık iğnesi olunması gerekiyo,

ilk bebeğimde kanama geçirdim acile gittim hap iğne verdiler git dediler hiç bişey sormadılar
allah söyletti bilinçsizce herhalde:
ama uyuşmazlık var dedim
hemen yatış verdiler iğneyi vurmak için

Ah nerdeee?? Yapamadim. Halsizim cok. Bugun kendime yatak izni verdim. Burada kisir yapmayi bilen bir Allah'in kulu da yok. Kokusu tadi gozumun onunde ama KISIR yok.. Canim annem veya ablam olsaydi hemen yaparlardi bana :gitme:

ay kıyamam kııız!
yapardım ben sana yakın olsan
ilk fırsatta yap ye bari canım :teselli:

Evet canim, bebisler birbirine yakin gunde dogacaklar inshaallah.
Nasilsin? hersey yolunda mi?zemuszemus

Iyiyim cok sükürde iste dedigim gibi bulanti var. Simdi sakizla biraz yatistirabiliyorum.
Birde gaz cikti basima akannehir
Saliyi sabirsizlikla bekliyorum. Canim sen gördün bugün bebisi dimi? yoksa seydam miydi ?

Ah nerdeee?? Yapamadim. Halsizim cok. Bugun kendime yatak izni verdim. Burada kisir yapmayi bilen bir Allah'in kulu da yok. Kokusu tadi gozumun onunde ama KISIR yok.. Canim annem veya ablam olsaydi hemen yaparlardi bana :gitme:

canim ya iki gün önce bu yüzden aksam baya agladim. midem bulaniyodu yemek yaparken ama mecburum esim isteydi yaptim ama sonra yalnizligim cok dokundu banada. kimsem yok burda:gitme:

Katiliyorum sana canim.... Bulanti olup olmamasini Hamileligin saglikli olup olmamasina baglayanlara cok guluyorum. Bununla alakasi yok. Tamamen her bunyenin, hamilelik surecinde salgilanan verdigi farkli tepkilerle alakali :) Anlasin sunu herkes artik :)

canim ya iki gün önce bu yüzden aksam baya agladim. midem bulaniyodu yemek yaparken ama mecburum esim isteydi yaptim ama sonra yalnizligim cok dokundu banada. kimsem yok burda:gitme:

Canim arkadasim, hislerini paylasiyorum. uhhuuu inan cok iyi anliyorum seni. Dun ben de agladim. Esim kisir yuzunden sandi. Oysaki kisir, burdaki yalnizlgimi anlamam icin yalnizca bir aractimirmirmirmir

ay kizlar cok üzüldüm simdi size ne kötü bi durum ya.
Bende yurtdisindayim ama allahdan bütün ailem esimin aileside cogunlukla burda.

Iyiyim cok sükürde iste dedigim gibi bulanti var. Simdi sakizla biraz yatistirabiliyorum.
Birde gaz cikti basima akannehir
Saliyi sabirsizlikla bekliyorum. Canim sen gördün bugün bebisi dimi? yoksa seydam miydi ?

Ben bebisi ve kalp atislarini cok skur gecen ctesi gordum. Bugun doktora gidecek olan ben degildim. Saka maka derken 7.hafta oldu vaybe :)

ay kizlar cok üzüldüm simdi size ne kötü bi durum ya.
Bende yurtdisindayim ama allahdan bütün ailem esimin aileside cogunlukla burda.

Sanslisin Bebiskom, ne guzel. Annem bir haftaya kadar gelecek inshaallah. Ama henuz bebisi bilmiyor hehe. Turkiye'den Beyaz peynir istedim.

zor yaaa yaban ellerde bi başına olmak
helede şimdi ilgiye şefkate muhtaçken ((
olsuuuun
biz varız her ne kadar kısır yapıp gönderemesekte yemeğe yardım edemesekte manen yanınızdayız kızlar

Sanslisin Bebiskom, ne guzel. Annem bir haftaya kadar gelecek inshaallah. Ama henuz bebisi bilmiyor hehe. Turkiye'den Beyaz peynir istedim.

evet cok sükür.
Iyi süpriz olur bendede kimse bilmiyor. Sali günü doktordan sonra söylemeyi düsünüyorum insallah kalp atislarini duayrsam. Aslinda bi yandanda 3 ay dolsun diyorum ama yok sabredemem bukadar bile zor sabrettim kaydirigubbakcemile3

zor yaaa yaban ellerde bi başına olmak
helede şimdi ilgiye şefkate muhtaçken ((
olsuuuun
biz varız her ne kadar kısır yapıp gönderemesekte yemeğe yardım edemesekte manen yanınızdayız kızlar

Ben bu forumda cok mutluyum. Ilk gunler sayfalar ilerlemiyordu. 1kac kisiydik sadece. Simdi pek cok arkadas burada. Hepimiz ayni gzel durumdayiz. Burasi bana cok destek oluyor. Inshallah dogumlari yapinca bir gun ortak noktada bulusup, Kisir, pasta artik canimiz her ne isteiyse yapar yeriz bulusma gunumuzde

inşallah canımmm :)

Bildigim kadariyla, hamilelkte 12. haftaya kadar kalp atis SESI duyulamiyor. KALP ATISI GORULUYOR. Minik bir nokta, sinyal gibi yanip sonuyor cok hizli.Ben oyle gordum gecen hafta. Minik ihtimalle 12. hafta konusunda Yaniliyor olabilirim.

Son düzenleme:
Bildigim kadariyla, hamilelkte 12. haftaya kadar kalp atis SESI duyulamiyor. KALP ATISI GORULUYOR. Minik bir nokta, sinyal gibi yanip sonuyor cok hizli.Ben oyle gordum gecen hafta. Minik ihtimalle 12. hafta konusunda Yaniliyor olabilirim.

evet dogru canim. Bende diger hamileligimde öyle görmüstüm. Ama trdeki arkadaslar hep duyduklarini söylüyorlar.
Ya mrk ediyorum 7-8 haftalik kontrole gidenlr minisler büyümüs mü degisiklik varmi diye yoksa sadece yine bir nokta halindemi diye.

Bende 6+5 im bugun ve saat 17.30 da doktorda kontrolum var . insallah duyarim kalp atisini. Duyabilirmiyim arkadaslar yoksa erken mi?

Neyse hanimlar ben cikiyorum. Bugün erken bitti mesai. Yarin görüsürz yada belki aksam evde:)
Kendinize ve minislere iyi bakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…