2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım sıkma canını düşük riski yok demiş hem doktorun benim bebekle birlikte 4,5cm kist te varmış 10 cm olupta doğuran bile var demişti doktorum

kızlar ütü yapmam lazım hiç yapasım yok:1no2: bir de midem bulanmaya başladı bir şeyler yemem lazım evdeki hiç bir şeyi istemiyorum en iyisi markete gidip bakayım reyonlara...:1rolleyes:

kızlar ütü yapmam lazım hiç yapasım yok:1no2: bir de midem bulanmaya başladı bir şeyler yemem lazım evdeki hiç bir şeyi istemiyorum en iyisi markete gidip bakayım reyonlara...:1rolleyes:

ayyy benimde karnım agrıyo yaaaaaaa uffff terletti valla oturdugum yerde

bende ütü ve yemek yapmalıyım
önce yemeği ocağa koyayım o pişerken de ütüyü yaparım haydi hoşçakalın

kızlar çıkıyorum ben görüşürüz. Midemin bulanmasına daha fazla müsaade etmeyeyim gideyim marketten canımın çektiği bir şeyler alayım. öptüm hepinizi

Selam kizlar,
Bugun 7+1 oldu bebis hamdolsun.
Mide bulantilarim SIKLASTI.
Dun gece canim inanilmaz derecede KISIR CEKTI.Cok fenaydim,. Gece kalkip yapacaktim ama kendimi halsiz de hissediyordm. Bugun yaparim dedim. Hala halsizimm:bbo:

:1rolleyes:

yakamozcum keseyide görmedim yasadigim ülkede sistem böyle 8hafta dolsun diye bekleniyor. 29unda bende görcem bebisimi insallah. yol cok uzunmus gercekten. ucak falan sansin yokmu? otobüste ayaklarini uzat kendini cok kasma. bende önceki bebegimi düsüdüm. 6haftalikti kanamam oldu. bos gebelik dediler. kese kendi kendine düstü. senin kaygilarini coook iyi anliyorum. bende ayni kaygilari tasiyorum. ama allaha dua edip saglikla kucagimiza almayi dilemekten baska care yok. kendini strese sokma. en önemlisi sakin olabilmemiz

Selam kizlar,
Dun gece canim inanilmaz derecede KISIR CEKTI.Cok fenaydim,. Gece kalkip yapacaktim ama kendimi halsiz de hissediyordm. Bugun yaparim dedim. Hala halsizimm:bbo:

Ne güzel aramizda 1 gün var canim.

Progesteron onemli bir hormon. Genellikle lekelenme veya kanma olunca mutlaka veriyorlar. Bende gecn hafta lekelenme olmustu biliyorsun.,
Bu hormon bebegin daha saglikla yerinde durmasina ve gelismesine buyuk destek oluyor. Doktorun da bu yuzden vermistir., Aksatmadan kullan canim. Biraz vucut isisini arttiriyor, dikkat et :)

Selam kizlar,

:teselli: canım tansiyonun mu düşüyo acaba?
bende de var baş dönmesi tansiyonum düşük :bbo:
yiyebildin mi kısır yapıpta bari

:teselli: canım tansiyonun mu düşüyo acaba?
bende de var baş dönmesi tansiyonum düşük :bbo:
yiyebildin mi kısır yapıpta bari

Ah nerdeee?? Yapamadim. Halsizim cok. Bugun kendime yatak izni verdim. Burada kisir yapmayi bilen bir Allah'in kulu da yok. Kokusu tadi gozumun onunde ama KISIR yok.. Canim annem veya ablam olsaydi hemen yaparlardi bana :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…