2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın güzeller bugün en erken ben hortladım galiba şöyle bi geceye bakim dedim ama kimse bişy yazmamış herkes iyidir inş. öpüldünüzzz

Günaydın kızlar....
Evde duramadım geldim...
yeliss canım sen başka bi doktora daha git..Hem 3 mm.se seninki normal zaten, neden hemen endişelendirmiş ki seni anlamadım ben...İnşallah bi sorun yoktur canım...
Gökyüzü, kız doktora da uyuz oldum millet 9+5 de öğrendi, söylese ne varmış..Tabi hepimiz için sağlığı en önemlisi ama merak ediyoruz işte..Sonuçların iyi çıkmasına çok sevindim canım..Acaba Öykü hanıma arkadaş mı geliyo...Kıza benzettim demişsin ya...Baksana herkesin erkek çıkıyo, benim kuzum yalnız kalmasın arada..

Günaydın güzel anneler
gökyüzü gözünaydın cnm am baya bi meraklandırdın bizi.. çok sevindim güzel haberlerine darısı başımıza inşallah. Sana bişey sorucam ka verirken açmı tokmu olman gerekiyor...

teşekkür ederim canım bende iyiyim evet ege güzel soru ona göre gidelim hastaneye gerçi ben hep sabahtan gdyrm ve aç lazım olursa ertesi güne kalmasın die bi görseniz sanki 3 gün aç bırakmışlar gb oluyorum sonra :)

teşekkür ederim canım bende iyiyim evet ege güzel soru ona göre gidelim hastaneye gerçi ben hep sabahtan gdyrm ve aç lazım olursa ertesi güne kalmasın die bi görseniz sanki 3 gün aç bırakmışlar gb oluyorum sonra :)

beni 12de çağırdılar detaylı ultr.ama kanda alırsalar ben 12ye kadar mümkünü yok bekleyemem ölürüm yerdeb kazırlar beni..
Gökyüzü kalksada baksa bari o şimdi 11 e kadar uyur hanımefendi..:)):KK33:

Ben de millet tok gidiyo diye duydum ama,aç gidicem.Ne olur ne olmaz..
Çantama çiko doldururum...Orda atıştırıveririm..
Zaten çiko ve muzla duruyorum, başka da bişey yediğim yok..
Bir de c.tesi günleri serum yiyorum...
Çocuk ya çiko gibi kara olacak, ya da muz gibi sapsarı...

Kuzu dayanamadın geldinmi kızz

Bacı evde ne yapayım tek başıma...
Kocam çalışıyo...
Evi de temizledim dün zaten...
Bütün gün yat yat, bi yerlerime ağrı giriyo...
Geleyim de sizle yazışayım dedim kız.Özlüyom zaten...Dün bi yandan temzlik yapıyom, bi yandan da acaba diyorum gökyüzünün sonucu ne çıktı.Kızlar neler kaynatıyorlar...
Zaten insanın başına ne gelirse meraktan geliyor ..

X