2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

huuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuu
selam kızlar ben geldim. Nasılsınız. Herşey yolunda mı?
Esra nasıl geçti kontrolün canım?
Gökyüzünden haber var mı?
Ay geçmişi okuyamıycam sabırsızım ben. Anlatıverin bacınıza.....

benim göbeğim gereğinden fazla büyüdü. 10 haftalık değil 5 aylık gibi duruyor
bu arada sende kontrole gitmiştin değil mi? Umarım iyi geçmiştir.

gidecektim ama randevuyu kaçırınca bayram sonrasına kaldı inş. iyidir bebiş :) bende hiç gelişme yok da o yüzden sordum benim karın hala dümdüz başka kimlerin çıktı kızlarrr

gidecektim ama randevuyu kaçırınca bayram sonrasına kaldı inş. iyidir bebiş :) bende hiç gelişme yok da o yüzden sordum benim karın hala dümdüz başka kimlerin çıktı kızlarrr

bacım sen hastaneye mı gıdıon ben gec saat aldım ama muayenehaneye gıdıom ben ayrı dr un

valla benden baska esra yoksa sukur gayet ıyı kıprıyodu canlanmıs

benim göbeğim gereğinden fazla büyüdü. 10 haftalık değil 5 aylık gibi duruyor
bu arada sende kontrole gitmiştin değil mi? Umarım iyi geçmiştir.
evet canim belirdi aynen benimkinide görmek istersen haziran annelerinin göbüslerine bakabilirsin seninde resmini bekleriz :13:

seydam diğer topiğe yazdım arada orayada bakın kızlar :)
canim simdi okudum cevapta yazdim evet kizlar orayada ugrayin sizde koyun kizlar ama :82:

bacım sen hastaneye mı gıdıon ben gec saat aldım ama muayenehaneye gıdıom ben ayrı dr un
ay esraa kız ben ona cevap yazalı yıllar oldu azcık geçmişi okuuu biliyom canım ya yazdıktan sonra aklıma geldi muaynahaneye gittiğin ben özel hastaneye gidiyorum tek bi hastaneye değil ama bi kaç tane ye gidiyorum hala aradıgım doktoru bulamadım çünkü
evet canim belirdi aynen benimkinide görmek istersen haziran annelerinin göbüslerine bakabilirsin seninde resmini bekleriz :13:

canim simdi okudum cevapta yazdim evet kizlar orayada ugrayin sizde koyun kizlar ama :82:

hemencik bakıyorummm

diğer kızlar pek sessiz bugün anacım kimse konuşmuyo bizden başka biz çene çalıyoruz simaax yasil_haktanemin huuu ordamısnız kızlarr sizin göbüşlerden naber bugünkü konumuz göbüşlerimiz

tamam canım ben de öpüyorum diğer kızlarda çıktı ben de kaçıyorum bi ara gökyüzüne bakmak için uğrarım yine öpüldünüz kızlarrr

ben hala uyuyamadım ya şimdide uykusuzluk problemim başladı her yeni güne bir problemle başlıyorum zaten gökyüzü kızz alacagın olsun tüm topiği merakta bıraktın neyse inş. iyisinizdir bebişin cinsiyetinide öğrenmişsindir inşallah bende akşama ancak girerim artık

selam kızlarr
yahu sizde hiç uyku yapmadı mı ben her aksam işten eve gelip yemek hazırlayıp saat en gec 10 da uyuyorum

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn güzelllllllll hamişlerrrrrrrrrrb

bencede gökyüzü daimi demirbaştın kızım sen nerelerdesın bı ceee de haberdar et bızı cık kızlar bu arada bu günden sonra bende yokum malesefff 21,11 de pazar gunu iş başı o zamana kadar olmayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…